Şimdi Ara

pasta cila fiyatları nedir?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
4
Favori
119.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rebelyell

5 senelik HOORRRTTT

sen 2010damı yaşıyosun
  • çok fena hortlamış

• Adam 2 yıl geriden geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turcoblanco -- 18 Ağustos 2012; 22:39:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün kendim cila attım yıkayıp cilalı şampuan ile kolum kopdu ama araç fena oldu ya
  • Ben de diyorum topicde fiyatlar bu kadar düşükken herif bana niye 150 çekti, meğer 2005'in konusuymuş..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30liraya polisaj makinasını görünce sasırdım bende, herhalde birşeye sinirlenmiş dalga geciyor dedim hort kısmına kadar ciddi ciddi okumuştum 12 senelik konuymuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanttnc

quote:

Orijinalden alıntı: rebelyell

5 senelik HOORRRTTT

sen 2010damı yaşıyosun

Ahahaha kafa gitmiş arkadaş susuzluk böyle birşey :) benim kafada sene 2010 demekki daha

• quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Ben de diyorum topicde fiyatlar bu kadar düşükken herif bana niye 150 çekti, meğer 2005'in konusuymuş..

Aynen bende baktım konuda 30 lira falan fiyatlar, bakıyorum piyasada en dandiği 70 liradan gidiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lTriviuml

30liraya polisaj makinasını görünce sasırdım bende, herhalde birşeye sinirlenmiş dalga geciyor dedim hort kısmına kadar ciddi ciddi okumuştum 12 senelik konuymuş

7 senelik konu

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

ankarada kac liraya yaptirbiliriz?

eğer sanayide gelişi güzel bir pasta cila istiyorsanız 100-150 tl civarı yapıyorlar ve 1 saatte biter ben tavsiye etmem genelde sanayide araca en ağır aşındırıcı ile başlıyorlar iş çabuk bitsin diye ve her yerde harelenme oluyor,eğer profesyonel bir boya koruma istiyorsanız 250-300 tl den başlar ve 1 gün sürer.mekan ayarlarsanız yardımcı olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: efsanea_06

quote:

eğer sanayide gelişi güzel bir pasta cila istiyorsanız 100-150 tl civarı yapıyorlar ve 1 saatte biter ben tavsiye etmem genelde sanayide araca en ağır aşındırıcı ile başlıyorlar iş çabuk bitsin diye ve her yerde harelenme oluyor,eğer profesyonel bir boya koruma istiyorsanız 250-300 tl den başlar ve 1 gün sürer.mekan ayarlarsanız yardımcı olabilirim

bizim arabanin üzerine sanayide boya yapan bir yerden rüzgarla boya gelmiş.aracimiz mavi üzerinde gri boya tabakasi oluşmuş.bunu yok etmeye yarar mi pasta cila?

• quote:

quote:

quote:

bizim arabanin üzerine sanayide boya yapan bir yerden rüzgarla boya gelmiş.aracimiz mavi üzerinde gri boya tabakasi oluşmuş.bunu yok etmeye yarar mi pasta cila?

Evet yarar.

• quote:

quote:

quote:

boyayı çıkarmak için pasta cilaya gerek yok boya kil(clay bar) kullanarak çıkarılır

• quote:

efsanea_06

Kendim temizleyebilir miyim? Nerden alacagiz claybar? Hepsiburadada var midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 19 Ağustos 2012; 17:49:49 >
  • Arkadaşlar Bende Yaptırmayı Düşünüyorum Ama Normal Oto Yıkamacılar 100-150 TL Arasında Yapıyorda Güvenemiyorum İyi Yapıp Yapmadıklarında Aracımın Kendi Orjinal Servisinde Yaptırmayı Düşünüyorum Peki Yaptırırsam Kaç Ay Sonra Aracım Eski Halini Alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kilbox

Arkadaşlar Bende Yaptırmayı Düşünüyorum Ama Normal Oto Yıkamacılar 100-150 TL Arasında Yapıyorda Güvenemiyorum İyi Yapıp Yapmadıklarında Aracımın Kendi Orjinal Servisinde Yaptırmayı Düşünüyorum Peki Yaptırırsam Kaç Ay Sonra Aracım Eski Halini Alır

100-150 liraya olmaz o is. Bastan savma yaparlar. Kalın asindiricilarla dalarlar, uğraşmazlar. Kendi orjinal servisine gitmenize gerek yok. Servisteki uygulamaların 100-150 liraya yapılacak uygulamalardan farkı olduğunu düşünmüyorum. Polisajla uğrasan bir dükkanı tercih edin. Onemli olan min. asindirici ile max. cizik gidermeyi sağlamak. 300-400 liradan asagi tutmaz hakkıyla yapılırsa. Kac ay sonra eski halini alacağı bundan sonra nasıl yıkanacağı ile alakalı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JasoNBuraK -- 15 Mart 2014; 2:47:06 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

Arkadaşlar Bende Yaptırmayı Düşünüyorum Ama Normal Oto Yıkamacılar 100-150 TL Arasında Yapıyorda Güvenemiyorum İyi Yapıp Yapmadıklarında Aracımın Kendi Orjinal Servisinde Yaptırmayı Düşünüyorum Peki Yaptırırsam Kaç Ay Sonra Aracım Eski Halini Alır

100-150 liraya olmaz o is. Bastan savma yaparlar. Kalın asindiricilarla dalarlar, uğraşmazlar. Kendi orjinal servisine gitmenize gerek yok. Servisteki uygulamaların 100-150 liraya yapılacak uygulamalardan farkı olduğunu düşünmüyorum. Polisajla uğrasan bir dükkanı tercih edin. Onemli olan min. asindirici ile max. cizik gidermeyi sağlamak. 300-400 liradan asagi tutmaz hakkıyla yapılırsa. Kac ay sonra eski halini alacağı bundan sonra nasıl yıkanacağı ile alakalı..

hocam 400 tl cok gerçekten max 200 250 tl verebilirim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

quote:

hocam 400 tl cok gerçekten max 200 250 tl verebilirim

Yani 300-400 dediysem bu iste belli bir fiyat yok. Pazarlık edersiniz 200-250'ye de yapan bulunur. Zaten maliyeti pek yoktur buyuk tutarı işçilikte. Ama duzgun, ısını bilen bir yerde yaptırın..

• Gerçtiğimiz hafta bir oto yıkamacıda yazıyı görünce sordum ve pasta cila için 200 tl istediler.
  • Pasta mı, cila mı yoksa her ikisi de mi?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.