Şimdi Ara

PASSO Rezilliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kombine almaya çalışıyorum. Passolig.com.tr üzerinden kart başvurusunu yaptım, basım aşamasında görünüyor, bir sıkıntı yok.
    Passolig.com.tr üzerinden sisteme giriş yaparken SMS geliyor.

Kombineyi almak için passo üyeliği gerekiyor ama passo.com.tr ye üye olmak için gereken SMS asla gelmiyor.

PASSO Rezilliği

Telefonla aradım, düzelttik dediler hala aynı hata var.

info@passo.com.tr ye mail atayım dedim, mail sistemleri de çalışmıyor.
    Girdiğiniz e-posta adresi bulunamadı. Alıcının e-posta adresini kontrol edin ve iletiyi yeniden göndermeyi deneyin. Sorun devam ederse, yardım masanıza başvurun.
     PASSO Rezilliği

• Ayranımız yok içmeye, Passolig'le gideriz maçlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbul kart ile maça girenler oldu, fernandese saldıran adam passo lig de olsa maça girdi halen bunu savunuyorlar

savunmalarının tek sebebi bu kartı alıyorunuz paralar veriyorsunuz yandaş şirketler ve malum kişiler ceplerini dolduruyor yoksa hiçbirinin sporda adam ölüyor yaralanıyor olay çıkıyor umrunda değil

ehliyet yenileme olayını biliyorum 2 tl maliyeti yok 80 tl miydi tam olarak hatırlamıyorum tamamen saçmalık

• Keşke kutucuğu işaretleyebilseydim
  • Ben aldim kolayca tavsiye ederim

• Yarin stada gidecegiz almak icin. Passo olayinda emegi gecenleri Allaha havale ediyorum kendi adima.

• @ηihat
  • Es acigin en guzel yerleri satisa cikmamis. Almiyoruz biz cikana kadar. Sacma sapan is yapiyorlar. Kombine cikiyor yarisinin neden satilmadigini bilen yok.

• kaç gün geçti, hala sistem bozuk. passo yüzünden kombine alamayan taraftar mağdur, kombine satamayan kulüp zararda. acaba bizim kulübün bu passo nun çöktüğünden haberi var mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.