Şimdi Ara

Passat'ın en çok tutulan paketi neden comfortline (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
3.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • her markada öyle değil mi ? boş paket ve ful paket az satılır. Civic mesela hep Elegance, orta paket... ki gayet yeterlidir üstüne led far deri koltuk olsa ne olur olmasa ne olur...
  • eklenen donanımlarla ilgili servisler garantide sıkıntı çıkarıyor mu? bu ürünlerin orijinallerini bulma imkanı var mı acaba?
  • comfort'ta sürücü ve yolcu konforunu direk etkileyen donanımlar:

-3 bölgeli otomatik klima
    -far, yağmur sensörleri
    -baldır destekli ergo sürücü koltuğu, arka kol dayama ve trend'den farklı genel koltuk kalitesi

bu yukarıda saydıklarımın hiçbiri trend'de yok. comfortta olup trendde olmayan başka donanımlar da var ama onlar benim için önemsiz (17" lastikler, ön sis farları vs.. vs..)

highline'de olup da comfortta olsaydı iyi olurdu ama olmasa da olur dediğim donanımlar:
    -alakantra koltuklar ve 14 bölge hareketli ön koltuklar
    -ambiyans aydınlatması

highline'de olup comfortta olmayan başka donanımlar da var ama benim için çok önemsiz bunlar (led far - artık tüm modellerde var bu-, katlanır aynalar vs... vs...)

comfort bence fazlasıyla makul. tüm bu donanımlar içinde en önemlisi 3 bölgeli klima bence. gerisi hikaye. 3 bölgeli klima önde-arkada yazın ferah bir iç ortamı garanti ediyor, kışın da ekstra ısıtıcısı sayesinde soğuk motorda bile içerinin kolayca ısınması garanti altında. kullanıcılar da bunun farkında. passat genel kullanıcısı bu forumdaki bol donanım için bir alt sınıf (d yerine c, c yerine b sınıfı araç tercih edecek kadar) araç tercih edebilecek kadar donanım meraklısı azınlığın aksine bunlara bakıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

eklenen donanımlarla ilgili servisler garantide sıkıntı çıkarıyor mu? bu ürünlerin orijinallerini bulma imkanı var mı acaba?
    ender elektronikte orijinal parçalar garantiyi bozmadan takılıyor.
  • ok.
    ebay ödemeleri karttan oluyor mu.
    türkiyeye gönderimi var mı.
    ürünü ararken nokta atışı o marka model araca uygun olduğunu nerden anlıyorsunuz.

ali de aradım bulamadım. çok seçenek yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 25 Şubat 2020; 16:0:53 >
  • Bazı donanımlar için yüksek seviye aksesuar kontrolcüsü gerekiyor comfortlinelarda var ama trendlerde yok rterofit yapacak arkadaşlar buna da dikkat etmeli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

eklenen donanımlarla ilgili servisler garantide sıkıntı çıkarıyor mu? bu ürünlerin orijinallerini bulma imkanı var mı acaba?
    Saydığım ürünler orjinal zaten,orjinal olmayan bir ürünü zaten tanıtamazsınız ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

ok.
    ebay ödemeleri karttan oluyor mu.
    türkiyeye gönderimi var mı.
    ürünü ararken nokta atışı o marka model araca uygun olduğunu nerden anlıyorsunuz.

ali de aradım bulamadım. çok seçenek yoktu.
    Kartla ödeme yapıyorsunuz Türkiyeye gönderim için satıcıya mesaj atabilirsiniz.

VW’deki parçaların çoğu uyduğu için sorun olmuyor yani adamlar Trendline’da bile o zemini hazırlamışlar Hondada durum nasıl bilmiyorum hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanNoyan4134

Bazı donanımlar için yüksek seviye aksesuar kontrolcüsü gerekiyor comfortlinelarda var ama trendlerde yok rterofit yapacak arkadaşlar buna da dikkat etmeli.
    Dediğinizi hiç duymadım B7 kasa için konuşuyorum direksiyonundan tutun,CC 2015 renkli kasa göstergesine kadar taktırdım araca şuana kadar en ufak hata veya çalışmamazlık almadım.
  • B8 lerde ve Golf7 lerde var bu durum aynı zamanda bazı Golf6 lara CC takılamıyor.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Geri görüş kamerası ihtiyaç olabilir mi diye düşünmüştüm. Satış temsilcisi “biz serviste de takmıyoruz dışarda taktırırsanız da araç garanti dışı kalır” gibi garip bir cümle kurdu. Tecrübelerle ilgili araştırma yapıyorum.

Business’ta aradığım birkaç özellik:
    -anahtarsız giriş
    -geri görüş kamerası (bir işlevi yok aslında ve dönüp bakmaktan daha tehlikeli)
    -koltuk ısıtma

Ender elektronik dışında temin etme şansımız var mı? Fiyatlar piyasadan pahalı deniyor ama alternatif satıcı bulamadım.

Ayrıca bence alkantara dediği koltuklar kumaş koltuktan kötü. Recaro gibi (subaru) aşırı kaliteli deri olmadıktan sonra tat vermiyor. Suni deri zaten çok terletiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit+ -- 25 Şubat 2020; 19:32:41 >
  • yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    UKOLED, konya Vagcom, marmara vagcoma bakabilirsiniz.
  • tartekin kullanıcısına yanıt
    Asıl mesele bu yapılan işlemlerin orjinal parça olarak temini ucuz yani çin parçası mesele degil

Araba üzerinde alırken donanimlara duble vergi (otv KDV) veriliyor. Misal Baz modeldeki ekranı orjinal higline de ki ekran ile sadece yurtdışı alışveriş vergisi +cihaz fiyati olarak degisebilir burada servisin çekeceği fiyatın çok çok altına halledersiniz
    Hocam bence de comfortline yeterli ama highline'ın ahşap trimleri led stopları hafızalı koltuk ve masaj özelliği arabayı daha bir cezbedici yapıyor. Passatçılar comfortline'da katlanır ayna olmamasından şikayetçiler haklılar bence de. Comfort ve Highline'da olması gereken bence geri görüş kamerası uzun araba nihayetinde lazım olabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DelirteJackson

Hocam bence de comfortline yeterli ama highline'ın ahşap trimleri led stopları hafızalı koltuk ve masaj özelliği arabayı daha bir cezbedici yapıyor. Passatçılar comfortline'da katlanır ayna olmamasından şikayetçiler haklılar bence de. Comfort ve Highline'da olması gereken bence geri görüş kamerası uzun araba nihayetinde lazım olabiliyor.
    ahşap güzel olurdu ama geri görüş çok gereksiz. sensörler görevini gayet iyi yapıyor, frene bile basıyor. stoplar trendde bile led zaten?
    Sol comfort sağ highline.

Passat'ın en çok tutulan paketi neden comfortline
  • quote:

Sol comfort sağ highline.

Passat'ın en çok tutulan paketi neden comfortline
    Ben farksız demedim. İkisi de led dedim. Şahsen highlinenın frene basınca dik yanan ledlerini sevmiyorum
    Ben de ikiside led değil demedim hocam grafikleri farklı, highineda geri vites led ama comfortda halojen galiba farkları o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FurkanNoyan4134 -- 26 Şubat 2020; 19:47:25 >
  • quote:

Ben de ikiside led değil demedim hocam grafikleri farklı, highineda geri vites led ama comfortda halojen galiba farkları o.
    Comfortun en çok ta geri vites ledine bayılıyorum. Çok hoş bir ışığı var.
  • Bende busines alacaktim fiyatindan dolayi. Ancak arabayida ayirttim. Ancak elektrikli katlanabilir ayna olmadigini ogrendigimde derhal iptal ettim. Hatta cok sasirdim. Passat tan iniyorsun aynalari elle kapatiyorsun
    Reno tofas kullananlar bile g.tuyle guluyordur.
    Donanima fazla takilmam ama yuh yani elektrikli aynanin neyi luks o aynayi kapatirken bile kirma ihtimalin var . Hic mi muhendislik gormeden uretiliyor. Isin kotusu servis sonradan da takmiyor . Taksa bile bir suru proje falan cizilmesi ve maliyeti yuksek
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.