Şimdi Ara

Passat (Dizel-Otomatik-Highline) 305 bin oldu. Hayırlı olsun.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 Ağustos'ta güncellenen fiyat listesine göre Passat 1.6 TDI DSG Highline opak renk 304,400 TL oldu.
    https://binekarac2.vw.com.tr/apps/fiyatlar/2017-fiyat-listesi.aspx

• Passat ta %14 indirim var araç bayi ile 240-250 dolaylarına iner.

Göçüklü Civic 178 bin zaten.

1.4 Passat alınır landi lpg takılır .

Edit : Zira 1.4 TSİ Passat hem 125 beygirlik üniteye sahip,LPG ise 6-7 bin civarı liste fiyatı 175 ek bayi indirimi ve son Bayram kamyanyası ile 150 bin altına bile inebilir.

Polo 86 iken Hurda ile 67 idi.

Honda Civic turbo motorda hortum patlaması ve yağ&yakıt karışma sorununda rakipsiz ve hemen hemen aynı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JNG9O -- 15 Ağustos 2018; 18:0:28 >
  • JNG9O J kullanıcısına yanıt
    bu nasıl savunma ya. mantık yok.

her şeyi hak ediyor bumillet.

250-178 arada 70bin var. matematik de yok

3 yıl once 70 bine civic alınıyordu. şimdi passatla civic arasındaki farka değer diyorsun. PES!
  • quote:

Orijinalden alıntı: chrissrathfield

bu nasıl savunma ya. mantık yok.

her şeyi hak ediyor bumillet.

250-178 arada 70bin var. matematik de yok

3 yıl once 70 bine civic alınıyordu. şimdi passatla civic arasındaki farka değer diyorsun. PES!
    Ben savunmuyorum ki savunduğumu nereden çıkardınız ?

TSi Passat ın fiyatını da bilmiyorsunuz Trend 175 kampanya ile 150-160 civarı aradaki farka değer fln da demedim eğer fikrimi merak ediyorsanız TSi derdim.

Herşeyi illa uzun uzun yazmak lazım DH de.
  • JNG9O J kullanıcısına yanıt
    valla hocam hiç merak etmiyorum bayi fiyatlarını da.

yaptığım sitem haklı ama. şahsınıza alınmasanız bile. bu mantığa sahip çok kişi var forumda ve çevremde.

neymiş şunu alacağını bunu alırmış 100 bin fark varmış. iki sene önce o araç 100bindi. ne ara adapte oldun. diye kızıyorum millete.
  • 305 bini boşver 150 bin bile etmez ki o Passat. Ülkede her şey hak ettiği fiyatın 4-5 kat pahalasına satılıyor.

Kur + vergi iyice bu farkı yükseltiyor. Ben almam. Alana enayi tarzı yakıştırmalar da yapmam ama almayın diyorum yani 305 bin TL bu araca verilmez.
  • hayırlı olsun, dedim ben passata yatırım yapın deyü
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

305 bini boşver 150 bin bile etmez ki o Passat. Ülkede her şey hak ettiği fiyatın 4-5 kat pahalasına satılıyor.

Kur + vergi iyice bu farkı yükseltiyor. Ben almam. Alana enayi tarzı yakıştırmalar da yapmam ama almayın diyorum yani 305 bin TL bu araca verilmez.
    İlk geldiğinde 2.0 Hl 150 ydi
  • ben hala 50-60 bin olduğu dönemlerdeyim, şimdi 305 bin pasat diyince, maserati falan diye düşünüyorum. sonra bildiğin pasat la bu diye kendi kendimle çelişip gülüyorum. şu anda inernetim kötü olmasa almanyada 305 bin birim paraya ne var diye merak edip bakacağım ama leş internet.

not: marka kötüleme olarak algılamayın arkadaşlar 2.0 dizel araçların alayı ibretlik rakamlarda diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Pulse_ -- 15 Ağustos 2018; 20:32:26 >
  • 305 e kimseye 1.6 hghlıne passat satamazlar
  • Tuketiciler birlikte hareket edemiyor ama otomobil ureticileri ve ithalatçıları vergi indirim isteklerini dillendirmeye basladilar. Devlet açısından da Arac satilmazsa vergide toplanamaz. Belki buyuk degil ama piyasanin reaksiyonun olcecek seviyede bir vergi indirimi gelir diyorum bu senenin sonuna dogru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyazakbil -- 16 Ağustos 2018; 6:31:42 >
  • Bak bu araba 180bin tl, içinden 10tane passat zartlayn zurtlayn çıkarırı.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-cilbas-2015-c-200-d-bluetech-exculisive-597155892/detay

Şimdi bu dururken 305 passata veren akrabam olsa redderim.
  • 305 e alan hayrını görsün.
  • Kurban oldugum Allah bu millete ne isterse veriyor elhamdülillah
  • quote:

Orijinalden alıntı: road warrior

Kurban oldugum Allah bu millete ne isterse veriyor elhamdülillah
    Uzun zamandır aradığım mesaj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O 110bindeki araba sıfır passattan 10 kat iyidir.
  • Bu fiyatlara layık bu millet.Tepki yoksa seve seve verecekler o paraları,acımıyorum hiç.
  • 240 a veriyor çoğu bayii şuan bu aracı.Yine alan yok.

Benim gözümde Passat'ın en kralı 100 bin etmez.

Almanya'da 40 bin Euro olan araba.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.