Şimdi Ara

Passat Bluetooth yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
13.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

sıfır 1.6 TDI Trendline Passat aracımı 3-5 güne kadar teslim alacağım hayırlısıyla. Bayi, aracın üzerinde bluetooth hazırlığı olduğunu ve bir bluetooth kiti (veya aparatı) takarak direksiyon kumandalarıyla bluetooth kullanabileceğimi söyledi. Ellerinde Fiskon Plus (1500 TL) ve Denison Getaway 500 (1000 TL) olarak 2 model olduğunu söyledi. (Gerçi internetten kısa bir araştırma sonucu ürün isminin DENSION GATEWAY 500 olabileceğini gördüm.) Acaba bu ürünler hakkında bilgisi olan, veya Passat'ına bluetooth taktıran arkadaşlar oldumu? Hangi ürünü tavsiye edersiniz, bu fiyatlara alınır mı? şimdiden teşekkürler.

• Fiscon plus taktırmanız daha iyi olacaktır.Fakat bluetooth modülünü ender elektronik te taktırırsanız daha ucuza taktırırsınız.1500 TL biraz fazla.
  • araba içinde birileri de varsa özel birşey konuşamayacaksam teyp de bluetooth özelliğinin olup olmaması ne kadar önemli acaba?

50 tl lik (samsung HM1500 çok iyidir örneğin) bluetooth kulaklık almak varken bu paralara sadece rehber içinde gezinip mesajı ekranda okumaya (her model yapar mı bunu onu da bilmiyorum) yarayacak bir aparata o kadar para bana göre fazla gibi.

Ama karar sizin tabi. Ender elektronikte servisin verdiği fiyatların çok altına halledilebilir.
  • Amacım rehber içinde gezinmekten ziyade direksiyon üzerindeki dedike tuşları kullanmak, telefon görüşmesini aracın kendi kolonlarından yapmak, telefon gelince teypin otomatik kesilmesi vb özellikler. Bir de external bir cihaz alıp da aracın içinde görünmesini istemiyorum. Meta Viva Voce Bluetooth cihazının da iyi olduğunu duydum, bilgisi olan arkadaşların yorumlarını beklerim. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: austun1975

Fiscon plus taktırmanız daha iyi olacaktır.Fakat bluetooth modülünü ender elektronik te taktırırsanız daha ucuza taktırırsınız.1500 TL biraz fazla.

Fiscon Plus sanırım RCD- 510 serisi için daha iyi. Ama benim aracım Trendline ve RCD 310 var üzerinde (küçük ekranlı). Dolayısıyla bunun biraz gereksiz olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prince1111

Merhaba arkadaşlar,

sıfır 1.6 TDI Trendline Passat aracımı 3-5 güne kadar teslim alacağım hayırlısıyla. Bayi, aracın üzerinde bluetooth hazırlığı olduğunu ve bir bluetooth kiti (veya aparatı) takarak direksiyon kumandalarıyla bluetooth kullanabileceğimi söyledi. Ellerinde Fiskon Plus (1500 TL) ve Denison Getaway 500 (1000 TL) olarak 2 model olduğunu söyledi. (Gerçi internetten kısa bir araştırma sonucu ürün isminin DENSION GATEWAY 500 olabileceğini gördüm.) Acaba bu ürünler hakkında bilgisi olan, veya Passat'ına bluetooth taktıran arkadaşlar oldumu? Hangi ürünü tavsiye edersiniz, bu fiyatlara alınır mı? şimdiden teşekkürler.

fiscon öneririm. 800 tl civarında fiyatı ender elektronikte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

quote:

Orijinalden alıntı: prince1111

Merhaba arkadaşlar,

fiscon öneririm. 800 tl civarında fiyatı ender elektronikte.

Ender Elektronik veya başka bir yerde (yetkili servis harici) takılması durumunda aracın garantisini etkileyecek bir durum oluşuyor mu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.