Şimdi Ara

Passat B8 DSG Arızası (2018 Guncelleme: Yine Bozuldu) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
380
Cevap
8
Favori
40.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 ay sıra bekleyip daha 3 bin km de şanzımanı eline almak kötü bir duygu olsa gerek.
  • pspfreak P kullanıcısına yanıt
    mesajım seninle alakalı değil ama bu iş şuna döndü önümüzde bir uçurum var atlarsan ölürsün diyoruz onlarda ölmez diyor sonra atladıktan sonra olm niye öldü diye soruyor bu kadar aptalca bi hal aldı bu durum işin doğuş tarafındaki pisliğinemi yanarsın bundan haberi olup bozulduğunda ağlayanamı yanarsın bizim dilimizde tüy bitmesinemi valla bende anlamadım :)
  • gecmiş olsun.

"Gaz fren şanzıman halin duman" bu geldi aklıma.

bugun şaşmaz da arabamı tamirciye götürdüm. 2012 a3 tdi araba geldi. tam istedigim araba. neyse. adamla sohbete gectim. 3. audide servisteki usta sayesinde almaya karar vermiş. ilk 2 si şanzumandan sıkıntı cıkartmış. bir yere götürüp test midir ne yapıyorlarmış ve sorunlu olup olmadıgını söylüyorlarmış. bu kadar arıza cıkartıyorsa ne alacagiz şaşırdım..!
  • kedinin hem en sevdiği ciğerdir hemde mundar dediği ciğerdir :D adam vw öve öve sattı birine. aldı bmw 5 serisi zf8 i kaçtı piyasadan :D meğersem herşey arabayı satana kadarmış :D
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    işin can alıcı kısmını kaçırmışsın yağlı olunca sorunsuz oluyor hani :D bu arada ceza almışsın :S gerçi bu konudan epey kişi ceza alır gibime geliyorda listeye eklenmişizdir kesin :D sonuçta adminlerin isteği doğrultusunda cevaplar yok.
  • Havalar ısındı dsg ler bir bir açmaya başladı 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

kedinin hem en sevdiği ciğerdir hemde mundar dediği ciğerdir :D adam vw öve öve sattı birine. aldı bmw 5 serisi zf8 i kaçtı piyasadan :D meğersem herşey arabayı satana kadarmış :D

Beyler yok oyle kacmak falan hani paronayakti laf eden sizofrendi? @Duratec

• Passatı satıp F30 kasa 5.20 alınır mı??
    Yakıtı ve vergisi üzer mi??
    Bütçe max 110
    Temiz bulabilinir mi??

Uykum kaçtı geceden beri

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

kedinin hem en sevdiği ciğerdir hemde mundar dediği ciğerdir :D adam vw öve öve sattı birine. aldı bmw 5 serisi zf8 i kaçtı piyasadan :D meğersem herşey arabayı satana kadarmış :D

Beyler yok oyle kacmak falan hani paronayakti laf eden sizofrendi? @Duratec

Amaan pazar sabahi saat daha 9.30 mubarek bi kahvalti filan yap nedir bu dsg sevdasi sendeki çözemedim yatiyon kalkiyon dsg al bi dsg li golfde kurtulalim

• Ben oradan bakinca millete dsgli araç önerip zf8 alan bir üyenin sözlerini ciddiye alacak biri gibi mi görünüyorum?insanlari uyarmak vazifemiz,gördüğünüz üzere sonrasında masraflarini üstlenenler olmuyor.1800 tl kesmişler yine sanayide bir kardeşimize,oraya da bir göz atınız da arkadaşın masrafına bir eft yapınız
  • Audi ve volkswagen otomatik şanzıman problemleri ile 5 para etmez..
    Yazık paran ile rezil olmak bu olsa gerek....
    Ayrıca volkswagen in türkiyede o paraları hakettiğini hiç düşünmüyorum...
    Malesef Ama Türkiye de durum bu...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

Ben oradan bakinca millete dsgli araç önerip zf8 alan bir üyenin sözlerini ciddiye alacak biri gibi mi görünüyorum?insanlari uyarmak vazifemiz,gördüğünüz üzere sonrasında masraflarini üstlenenler olmuyor.1800 tl kesmişler yine sanayide bir kardeşimize,oraya da bir göz atınız da arkadaşın masrafına bir eft yapınız

Benim dsg li polomda var zf8 li f10 umda var o yüzden sonuna kadar konuşma hakkina sahibim sende ne vardi cicim 1.33 manuel corollami herkes sahip oldugu arabanin şanzimani i konuşsun.. Yoksa insanlar çok yanlış bilgileniyor.. Mesela sen 1.33 corollalarin manuel şanzimanindan bahsedebilirsin....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 24 Nisan 2016; 10:22:23 >

• Konu güldürdü

• Ben bu Vag fanları ile bazı kesimi nedense çok benzetiyorum .

Hep kandırıldık diyorlar , dün söylediklerini bugün hatırlamıyorlar .
  • en iyisi e manuel
  • reallist55 kullanıcısına yanıt
    F10 kasa 5.20i lerde 1.6 170bg citroen psa motoru var, 1.4 lük passat dan sonra yakıtı fazla gelir, temizlerini 140 civarı bulabilirsin... Onun nedeni de bu motor sanırım 2013 de getirilmeye başlandı... Model yükseldiği için bu fiyattan gidiyor, dizel düşünürseniz 2011 yüksek km araçlarda bu civarda f10 kasa olup. Tabi premium donanımlı olanlardan bahsediyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rafii R kullanıcısına yanıt
    Yakınımın 2010 model EDC'li 1.5 dci Megane'ı var. Vites geçirirken gart gurt ediyor.
    2013 yada 2014 model DSG'li 1.6 tdi Superb, daha bir kaç aylıkken şanzıman problemi verdi, ses geliyordu, değişti.
    2008 model Multitronic 2.0 tdi A6 vardı. 20k'lı kilometrelerde şanzıman hatası verdi, N'de yada P'de kalıyor vites değişmiyordu. Tamir edildi/değişti.

Premium'da olsa orta sınıf da olsa sıkıntısızı yok.

ZF 2015'de Fiat grubuna ve yine benzer seviyede olan bir kaç araca daha şanzıman vermeye başladı.
    Bakalım neler olacak.

• duratec bmw 5 serisi mi almış .passat ve vw öneren savunan birinden beklenmiycek bir hareket şaşırdım.
  • pspfreak P kullanıcısına yanıt
    Arabayı aldığınız gün motoru açmak için daha çok gaza basın..

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.