Şimdi Ara

PASSAT B8 den MEGANE 4 e GEÇİLİRMİ FİKİRLERİNİZE İHTİYACIM VAR .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
2.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 1.4 tsı trendline manuel passat b8 imi takasa verip yeni MEGANE 4 1.5 dci EDC İCON paket en fulu opsiyonsuz 87 bin tl gibi bir rakama alıcam
    Benim aracım baya bi boş şimdi hemde dizel otomatik hemde ful bir araca geçicem sizce bu değişim yapılırmı ? NOT TAKASTA ARACIMA GÜZEL RAKAM VERİLDİ VE 24 ay 24 bin tl 0 faiz kredi ile alabiliyorum. Meganı

• Cepten kayda değer bir para çıkmayacaksa iyi iş yapmış olursun.
  • Passat iyidir iyi bence devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deliyürek_116

Passat iyidir iyi bence devam.
    mısırım cipsim hazır
  • O megane da deli gibi zarar edersin c segmenti icin korkunc para bunlar.attan inip,essege binmekde cabasi.d segment araclara yonel.insignia 508 gibi arabalara bak mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: more34

mısırım cipsim hazır

Alıntıları Göster
    Hacim konusunda sıkıntı olmazsa çok güzel olur ekonomi acısıdan ve performans açısından.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefasefa1

Hacim konusunda sıkıntı olmazsa çok güzel olur ekonomi acısıdan ve performans açısından.

130hp dememiş ki ama? nasıl anladınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

quote:

130 hp diyen kim allah aşkına ? 1.5 dci 110 hp biliyorum zaten. 110hp dizel megan 120hp benzinli passattan daha atik daha iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sefasefa1 -- 24 Ağustos 2016; 17:45:49 >
  • BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    12 bin tl gibi bir rakam çıkcak cepten
  • 0 faizse iyiymis sifir jelatinli araba + edc + diesel ekonomisi + full paket hele birde parlament mavisi bmw 3 serisindeki estoril blue rengi alinirsa yemede yaninda yat.
  • Sakın hocam, hem 1 yıllık D sınıfı aracı verip hemde 12.000 TL üstüne verince Megane'in hicbir değeri kalmiyor. Dizel otomatik diye C sınıfına bu kadar değer biçilmez. Elinizden çıkarmak istiyorsanız yine 1-2 yaşında Dizel Otomatik D sınıfı bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zvjezdan -- 24 Ağustos 2016; 17:57:37 >
  • Passat iyi güzel konforlu değiştirmemdeki sebeb otomatik olmayışı ve boş oluşu geçiceğim araçta ağzına kadar dolu bir araç olucak passat 125 bg megane 110 bg performans la çok işim yok yakıttada %40 a varan ekonami olur die düşünüyorum
  • Zvjezdan kullanıcısına yanıt
    Hocam insignia var ikinci el uygun fiyata 90 bin tl bandında 1.6 dizel otamatik yalnız o araçtada dizel ekonamisi yok . 10 litrelerden bahsediliyor tüketim
  • quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

0 faizse iyiymis sifir jelatinli araba + edc + diesel ekonomisi + full paket hele birde parlament mavisi bmw 3 serisindeki estoril blue rengi alinirsa yemede yaninda yat.

Çevremde kime dediysem passat satılıp megane alınırmı diyor yanlış karar da vermek istemiyorum. O yüzden ince eleyip sık dokucam
  • quote:

quote:

quote:

130 hp diyen kim allah aşkına ? 1.5 dci 110 hp biliyorum zaten. 110hp dizel megan 120hp benzinli passattan daha atik daha iyidir

TSI passat 1.5 dci megane'ı kahvaltıda yer.

• TurkishDrifter kullanıcısına yanıt
    Megan sabah akşam yer sen rahat ol . Hadi eyvallah passat yer diyelim passat 10 litre yakarken megane 5 litre yakar :)
  • quote:

Megan sabah akşam yer sen rahat ol . Hadi eyvallah passat yer diyelim passat 10 litre yakarken megane 5 litre yakar :)

Konuyu değiştirme şimdi yakıt işin içine girerse megane c segment hb bir araç passat d sınıfı sedan bir araç.Hem daha performanslı hem de daha büyük bırak da yaksın:)
  • Bu araçlardaki donanımlar gerçekten bukadar değerli mi? Şahsi fikrim, yağmur sensörü gereksiz, kendim silecekleri çalıştırabilirim,elektrikli ayna gereksiz zaten ayna ayarını 1 defa yapıyorsun bitiyor.. Acaba yanlış mı düşünüyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkishDrifter

quote:

quote:

quote:

TSI passat 1.5 dci megane'ı kahvaltıda yer.

Alıntıları Göster
    Bazen tarihten ders çıkarmak gerekir.

http://www.siralio.com/yasam/dunya-tarihinde-yapilan-en-buyuk-25-hata/

• quote:

quote:

quote:

quote:

passat yer 110hp meganı. hemen yakıta çekmişsin konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jimhendrix -- 24 Ağustos 2016; 18:09:28 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.