Şimdi Ara

passat 1.6 fsı comforlıne mi? vectra 1.6 elegancemi yoksa avensis 1.6 elegantmı? herbakımdan?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sizce passat 1.6 fsı comforlıne mi? vectra 1.6 elegancemi yoksa avensis 1.6 elegantmı? herbakımdan?

• Avensisten nedense nefret ediyrum. Bizde vectra var. Bu dediğin vectada ESP var sanrm. eğer passatda varsa passat bi adım öndedir ama tip fan dersen sportif görünsün dersen vectra. Amaaa birazdan üşüşürler bu topice 1.6 kasa vectrayı çekmez diye. 1.6 kasa passatı da çekmez. Vectrayı çok kötüliceklerdir ondan pek kismeye aldırma test sürüşü yap kafana hangisi yatrsa al. burda birazdn bi sürü kişi vectraay laf sokcaklar uyuz oluyom zatn. bilip bilmeden konuşan çok kişi var. ne tarz bi arba istysn bu arada performasn bu 3 araada bi yere kadardır onu söyliyim. Vectrayla ilgili objektif bilgi istersn PM at ama bu aralar yoğnm görmzsm kusruma bakma
  • Donanım-Fiyat olarak düşününce en randımanlısı Vectradır..Yaklaşık 45 milyar civarı tutan bu araçlarda aynı donanımsal özellikte vectraya ulaşmak için diğerlerinde 5-7 milyar daha fazla para verirsin ve sonuçta da Opel kaliteseine ulaşamazsın. Pirate haklı, forumda Opel düşmanı çok ve bunlar genelde bilgileriyle değil sadece ilgileriyle konuşuyorlar. Ben Opel Vectra derim. Passat 80 lerde sarı uyduruk ticari taksiyken, avensis daha piyasada bile yokken Vectra vardı ve kendini daha o zamanlardan kanıtlamıştı.
  • Valla zor seçim hepsinin artıları var eksileri az ama bana illede birini alacaksın deseler sanırım passat 1.6 comfortline'ı alırdım sıfır ise tabi.Değilse bende takıntıdır km'ye bakarım.
  • Arkadaşım passat ı tercih et derim.
    eski kasasını kullanmaktayıom ve çok memnunum.eğer değiştirip yerine yeni bi arava alacak olsan yine passat allırım.
    fakat yakıt tüketimini göz önünde tut derim!
    o araç şehir içinde 11 lt dolaylarında yakar.sonra çok yakıyor diye söylenme. :)
    şehirlerarası da kullanımına bağlı ancak 7 lt altına pek düşemezsin.
  • arama yaptırırsan bulursun.
  • fiyat/performans/kalite/donanım olarak bence en iyisi 1.6 elegant avensis,ama yakında makyajlanacak ona göre! yine de avensis derim
  • şekil olarak dersen vectra bence diğerlerine baya bi ağır basar
  • hocam bir ben opel ciyim ama vectrada vardı avensis de , 1.6 motor alacaksan avensis.
  • son kasa avensis 1.6 ve son kasa 1.6 vectrayı kullanma şansım oldu...
    passat kullanmadım bilemiyorum ama fsi motordan pek iyi bahsetmiyorlar.

Avensis vectraya göre daha seri ve hızlı,
    vectra ya 1.6 motor perrformans isteyenler için yetersiz kalıyor,ama uzun yolda devrini aldıktan sonra yeterli geliyor..sadece kalkışta yetersiz...
    ancak vectra donanım ve görünüm olarak daha iyi.
  • Arkadaşım bence üçü de çok güzel otomobil hangisini alırsan al zannedersem pişman olmazsın burada sadece rol oynayacak olan araçların şekilleri duruşları o da tamamen senin zevkin yoksa aralarında pek bir fark yok ben olsaydım passatı tercih ederdim daha ağır bir duruşu var diye düşünüyorum
  • abi woswos herşeyden önje aadmlarad kalite war bide adı passat oldumu bomba
  • makyajlanacak olmasa avensis derdim.Ama şu an passat biraz daha ağır basıyor.
  • 1.6 fsi passat ben pek tereddütsüz bunu seçerdim.
    ama keyif senin şimdiden hayırlı olsun.
  • her bakımdan avensis...hiç değilse kendine özgü bir tasarımı var...corolla benzeri değil (jetta,passat)
  • passat
  • ben passat derim.dayım daha yeni aldı 45 e miydi 47 e miydi neydi.çok klas araba kalite dersen kalite falan ama autoshow da passat için '87 milyara alabileceğim en kötü arabayı aldım bu kadar övdüğünüz araba bu muydu' diyen de var.ama onada cevabını vermişlerdi herneyse.ben yine de passat derim.avensis in tasarımı pek hoş diil bence...
  • Bu arabaları alacak param olsa üç beş daha zorlar sıfır Bmw 1.16 alırdım,simsiyah full' ünü.
  • DOğrusu ben bu üç arabadan hiçbirine binmedim. Ancak işyerimin otoparkından gözlüyorum.
    Avensis çok albenili durmuyor. Vectranın kasa ise kütük gibi, cetvelle çizmişler ve oldukça da kaba saba.
    Passat ise bu ikiliye göre hem daha yeni bir model hem de daha şık duruyor.
    Passat derim.

Tercihlerinde yok, bu yüzden Accord u saymıyorum.

Bu sınıfta bir araç alsaydım bu araç Accord olurdu.
  • işte bir konu bu kadar güzel özetlenir arkadasın soyledigi hersery benim içinde gecerli bende 2004 1,6 comfort var esp elegance donanımında var
    quote:

Orjinalden alıntı: pirate_1905

Avensisten nedense nefret ediyrum. Bizde vectra var. Bu dediğin vectada ESP var sanrm. eğer passatda varsa passat bi adım öndedir ama tip fan dersen sportif görünsün dersen vectra. Amaaa birazdan üşüşürler bu topice 1.6 kasa vectrayı çekmez diye. 1.6 kasa passatı da çekmez. Vectrayı çok kötüliceklerdir ondan pek kismeye aldırma test sürüşü yap kafana hangisi yatrsa al. burda birazdn bi sürü kişi vectraay laf sokcaklar uyuz oluyom zatn. bilip bilmeden konuşan çok kişi var. ne tarz bi arba istysn bu arada performasn bu 3 araada bi yere kadardır onu söyliyim. Vectrayla ilgili objektif bilgi istersn PM at ama bu aralar yoğnm görmzsm kusruma bakma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.