Şimdi Ara

PASSAT 1.6 ALMAK ÜZEREYİM ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ARKADAŞLAR YARIN SABAH İTİBARİYLE PASSAT 1.6 ALACAĞIM 2004 MODEL ARAÇ FULL.

BU ARACI KULLANAN EKSİ YADA ARTISI HAKKINDA BANA BİLGİ VERECEK ARAKADAŞLAR ÇOK ACİL İHTİYACI VAR

EMEĞİ GEÇEN HERKESTEN ALLAH RAZI OLSUN.

• AYNI MODELDEN TRENLINE DONANIMLISI AKADAŞIMDA VAR.ÇOK GÜZEL ARAÇLAR.İŞÇİLİK V.S MÜKEMMEL.ESP.ABS,ABD,UZAKTAN KUMANDALI KİLİT,ASR,V.S HERŞEY VAR.YALNIZ KASETÇALAR MEVCUT.CD ÇALAR YOK.MOTOR BİLDİĞİMİZ 1.6 8V 102 HP MOTOR.ODA İYİ FAKAT PERFORMANSI DÜŞÜK YAKITI YÜKSEK BİR MOTOR.YANİ KM V.S İYİYSE HİÇ DURMA.HEMEN AL.ARKADAŞIM SATSA BEN HEMEN ALACAĞIM.
  • performansı seni memnun etmeyebilir.
  • Performans takıntınız yoksa alın ama 1.6 olduğu için 4-5 kişilik seyahatlerde sıkıntı olabilir biraz.
  • Performans sıkıntısı yaşarsın diyenler oluyor,ama bunun doğru olmadığını yazın 1.6 2004 vectra kullanınca anladım.Araç 5 kişi,bagaj,klima açık gayet güzel hızlanıyordu hiç bir sıkıntı yaşatmadı bana.Madem passat gönlünden geçiyo bence al çok kaliteli araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: rsteam

Performans takıntınız yoksa alın ama 1.6 olduğu için 4-5 kişilik seyahatlerde sıkıntı olabilir biraz.

1.6 motor gayet iyi,5 kişi de olsa iyi kaçıyor.
  • ya öyle kasayı çekmeyecek falan olsa fabrika o motoru koyar mı hiç.sadece ani hızlanma falan beklemeyin.yoksa normal kullanımda yeterli
  • arkadaslar yakıt nasıl olur peki ???
  • Güzel seçim,

1 Litreyle 10 km şehiriçi değerleri ortalama olur, uzun yolda daha az yakar, 148 Nm torka sahip motoru yüksek devirlerde çalıştırman gerekir, ayrıca 5 vitestir. LPG'ye de uyumludur. Bence LPG'yi tak ve bin. Uzun süre kullanırsın, ya da benim herkese tavsiye ettiğim üzere 1.8 T 150 HP motorlusunu da alır ve LPG'yle binersin, hem çok güçlü, hem tasarruflu, sağlam-kaliteli-ağır bir araç sahibi olursun.

Güle güle kullan.

T.G.
  • Yani bir C sınıfı araç kadar ekonomik olmaz,fakar Sıralı Sistem Lpg montajı yaparsanız gayet ekonomik olur
  • 2.el sitelerinde şişiriolar fiyatları die düşünüorum.. eğer kullanan sahip olan varsa cevap verirlerse soruma sevinirim. 2003 2004 1.6 trendline lpg siz 40 50 60 binde kazasız bi aracın fiyatı gercekte nedir bide comfortline olanı... ya adam trendline a 30000 fiyat demiş bu ne yaa....
  • muhtemelen şu sıralar almışsındır. eğer daha almamış olsaydın tavsiyelerim olacaktı... neyse kafanı bulandırmayım. güle güle kullan...
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocky_m5

ya öyle kasayı çekmeyecek falan olsa fabrika o motoru koyar mı hiç.sadece ani hızlanma falan beklemeyin.yoksa normal kullanımda yeterli

bnede aynını düşünüyorum. Bide aklıma takılan bi mesela 2004 model araçta 8V ın ne işi var.16V olması gerekmiyormu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: resmonse

muhtemelen şu sıralar almışsındır. eğer daha almamış olsaydın tavsiyelerim olacaktı... neyse kafanı bulandırmayım. güle güle kullan...

daha almadım p.tesi büyük ihtimal almaya gideceğim düşündüğüm kadar çok eksi yönleri olan bi araç çıkmadı ama sizinde tavsiyeleriniz varsa düşünebilirim.
  • 16v ile 8v olması yakıtı çok etkilermi ?? yani benim anlıyabileceğim şekilde ikisi arasındaki tl farkı ne kadar olur yaw bi zahmet sölerseniz sevinirm.çünkü anısoruyu bebn sorcaktım arkadas benden önce davranmış fazla yaktıını duymuştumda çok abartımı olur acaba??
  • 16 v motorlar yakıtta daha az yakarlar.Tabi alt devirler için böyledir.Ama alt devirlerde biraz cansızdırlar.Üst devirlerde canlanırlar.Yani 3000 den sonra.8v motorlar alt devirde daha canlıdırlar.Ara hızlanmalarda daha seridir.Ancak vw nin bu motoru eski teknolji bir motordur.Çok yakar.Ama sağlam ve dayanıklı kendini ispat etmiş bir motordur.
  • yani performans için alınmayacaksa yeşil yandıında başkalarına toz yutturmak niyeti yoksa amaç o konforu rahatlığı yaşamaksa 1.6 8v olup bide lpg olmasında bi sakınca yoktur dorumu anladım acaaba??
  • AYNEN ÖYLE KARDEŞİM.
  • teşekkür ederimmm
  • ya kusura bakmayın ama taktım ben ya şimdi bu dalga kaç lira yakar lpg li olursa 1.6 kac yakar 1.8 kaç yakar ..
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.