Şimdi Ara

Pasif subwoofer filtre devresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba bir kac haftadir arastiriyorum ancak bulamadim. Ucuz yollu ama degisikligi fark edebilecegim bi devre oneririmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pasif shbwoofer devresi olmaz aktif olması lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: tda 1562q

Pasif shbwoofer devresi olmaz aktif olması lazım

Varmi onerebileceginiz guzel bir devre ?

• Pasiften kastiniz nedir dusuk hertz frekanslari calabilen bir hoparlore bir ses kanalindan belli frekans ustu sesleri kesip gondermek ise 2veya 3 yollu crossver devrelerinin bass kismini kullanabilirsiniz temelde bir bobin ve direnc ile baslarhttps://www.google.com.tr/search?q=3+way+crossover&client=tablet-android-samsung&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjSs7aYrqLKAhUDknIKHdabDtUQ_AUIBygB

• *666* kullanıcısına yanıt
    Hay aklınla bin yaşa kardeş demek istediğim tamda bu. 2+1 ses sistemim var subwooferim baslar hariç normal müziğide çalmaya çalışıyor. Bu yüzden bunun önüne geçmek istiyorum sadece bass vursun müzik falan çalmasın. Önerebileceğiniz devre varsa bakmak isterim.
  • Herhangi bir 3yollu crossover devresinin bass kismi isini gorur kesim frekansini 1000 hz civari yapin yeter cok dusurmeyin 2+1 pc hoparloru ise

• quote:

Orijinalden alıntı: *666*

Herhangi bir 3yollu crossover devresinin bass kismi isini gorur kesim frekansini 1000 hz civari yapin yeter cok dusurmeyin 2+1 pc hoparloru ise

normalde 5+1 ses sistemi fakat ben 2+1 olarak kullanıyorum. Teşekkürler yorumun için uygulayacağım dediğini
  • crossover devrelerini / veya hazır crossover kartlarını araştırın, sadece bass çıkışını kullanın. kolay gelsin.
  • H@$@N kullanıcısına yanıt
    pt2351 devresi var, 50hz ye kadar inebiliyor (aktif crossover)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.