Şimdi Ara

pasaport kaydı hakkıda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaslar ailem umre ye gıtmıstı nasıpse yarın donuyorlar 4s aldırmıstım daha ılk defa getırtırdıgım ıcın cahıllıgıme verın acaba ıslemler hava alanına ındıgınde nsl oluyor ortalama kacgun suruyor lutfen bır guzel bır sekılde acıklayan bır arkadas olursa cok makbule gecer sımdıden tesekkurler

• Öncelikle hayırlı olsun.
    Pasaport kaydı sen hattı telefona taktığın andan itibaren başlar ve 1-2 hafta içinde ya da daha az veya fazla telefon kapanır daha sonra istediğin zaman en az 1 ay içinde yurt dışından gelmiş olan bir pasaport ile telefon bayisine gidersin 5 tl ya da bedavaya yaparlar kaydını birkaç güne ya da birkaç saate telefonun açılır.Ayrıntı için bkz. google
  • Tabi gelen telefonun sim free olduguna da dikkat etmek gerek. Aksi takdirde unlock islemi de yapman gerekecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apocalypse47

Öncelikle hayırlı olsun.
    Pasaport kaydı sen hattı telefona taktığın andan itibaren başlar ve 1-2 hafta içinde ya da daha az veya fazla telefon kapanır daha sonra istediğin zaman en az 1 ay içinde yurt dışından gelmiş olan bir pasaport ile telefon bayisine gidersin 5 tl ya da bedavaya yaparlar kaydını birkaç güne ya da birkaç saate telefonun açılır.Ayrıntı için bkz. google

birkac sorum daha olacak

1)hocam bu ıslem hava alanında yapılmazmı acaba

2) Bu pasaport kaydını dıyelım hattım avea bır avea bayısındemı yaptırmak gerekır

3) Yanı pasaport kımın uzerıne ıse o kısıyıde goturmek gerekıyormu annem ama bılmıyorum yanı illa gitmesi gerekiyormu

4) geldıkden kac gun bekleme sartı varmı ornegın 1 gun sonra yaptısak

5) 5 veya 10 tl den daha yukarı para talabınde bulunamazlar degılmı sadece kayıt degılmı

saygılar bu sorularda bı yanıt bulursa

• 1-Havaalaninda turkcell tim ya da vodafone bayisi varsa ve imei kaydi yapiliyorsa oradan yaptirabilirsin.
    2-Hattin avea-vodafone-turkcell farketmez herhangi bir bayide yaptirabilirsin. Ancak gittigin bayide sana o operatorun bir numarasini istiyorlar. O yuzden avea da yaptirman avea hattin oldugu icin kolaylik olacaktir.
    3-Pasaport sahibi imza icin mecburen senle beraber bayiye gelmek durumunda.
    4-Yurda girisinden itibaren 30 gun sureyle istedigin zaman kaydi yaptirabilirsin. Yeterki 30 gunu gecmesin 1 gun sonra yaptirmanizda bir sakinca yok.
    5-Kayit ucreti Ankara icin soyleyeyim 10 lira. Bunun uzerinde para talep etmezler. 5 - 10 arasi degisiyor. Bayinin insafina kalmis. Bundan fazla talep ederlerse baska yere yaptirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dodiko

Tabi gelen telefonun sim free olduguna da dikkat etmek gerek. Aksi takdirde unlock islemi de yapman gerekecek.

arabistan ve arap ülkelerinde ürünlerde sim kilidi olmuyor bu konuda arkadaşın içi rahat olsun ...
  • Evet ingiltereden getriliyor orayada unlock cihazlar
  • 5 martta almanyadan gelen telefonu babam bugün ankarada 5 tlye kayıt ettirmiş, imei sorgulamadan kontrol ettim "yolcu beraberi kaydedilen cihaz" şeklinde geçiyor,herhalde bütün işlem bundan ibaret değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asisterd

5 martta almanyadan gelen telefonu babam bugün ankarada 5 tlye kayıt ettirmiş, imei sorgulamadan kontrol ettim "yolcu beraberi kaydedilen cihaz" şeklinde geçiyor,herhalde bütün işlem bundan ibaret değil mi?

evet bu kadar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.