Şimdi Ara

[ParS] (KLAN - I ParS) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.301
Cevap
14
Favori
341.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nedense bugün bağlantıda garip sorunlar vardı, umarım bir daha tekrarlamaz...

maçlar da baya bir zewkli geçmeye başladı bence tam gaz yola dewam
  • Siz benden sonra oynadınızmı RENZO?
    Bu arada lag olurken o espriyi(bugün .........mışım keşke) senin için yapmıştım kendim için değil :DD
  • ben 17.30 gibi çıktım oyundan, 24.00 gibi girdim ve bir türlü buluşamadık kimseyle... invite yolladım herkese ama kabul eden olmadı, benim kabul ettiklerim ise bağlanmadı garip garip takıldım öle tek tabanca...

walla abi ben ilk defa lag gördüm oyunda, o da senden sonra başladı, o espriyi de hiç üzerime alınmam walla
  • ya şu kulaklığı bi yapamadım
    ps3 e tanıttım ama hiç bişey olduğu yok
    şu jabra 2015 kullananlar bi yardımcı olsa
  • forumun arka sayfalarında kalmış çözümü audıo settings dende ayar yapmak gerekiyomş
    en sonunda hallettim
  • tabloyu güncelledim arkadaşlar

cidden çığ gibi büyüyoruz bu kadar oyun arasında halen COD4 ün server larının her daim FULL olması oyunun kalitesini gösteriyor zaten,

her gece 21.00 sonrasında turnuvalarımız başlıyor, search and destroy ve headquarters son zamanlarda [TURK] klanımız arasında en revaçta olan oyun modları... bu ikisini ise team deathmatch izliyor...

cidden sağlam zevkli geçiyor geceler, bu vesile ile kayılan herkese teşekkürlerimi sunarım...

bu arada yaş ortalamamız baya yüksek, ne dersiniz bir de yaş sekmesi ekleyeyim mi tabloya ?? aslına bakarsanız ilk konuyu açtığımda "gerçek isim" ve "doğum tarihi" seçenekleri de vardı ancak sonra kaldırdım onları... yarışmaya nereden katıldığımız ile birlikte onları da ekleyeyim mi sizce birbirmizi daha yakından tanıma babında ??

sizden haber bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

tabloyu güncelledim arkadaşlar

cidden çığ gibi büyüyoruz bu kadar oyun arasında halen COD4 ün server larının her daim FULL olması oyunun kalitesini gösteriyor zaten,

her gece 21.00 sonrasında turnuvalarımız başlıyor, search and destroy ve headquarters son zamanlarda [TURK] klanımız arasında en revaçta olan oyun modları... bu ikisini ise team deathmatch izliyor...

cidden sağlam zevkli geçiyor geceler, bu vesile ile kayılan herkese teşekkürlerimi sunarım...

bu arada yaş ortalamamız baya yüksek, ne dersiniz bir de yaş sekmesi ekleyeyim mi tabloya ?? aslına bakarsanız ilk konuyu açtığımda "gerçek isim" ve "doğum tarihi" seçenekleri de vardı ancak sonra kaldırdım onları... yarışmaya nereden katıldığımız ile birlikte onları da ekleyeyim mi sizce birbirmizi daha yakından tanıma babında ??

Klan davetiyesi atarmısın banada , ismimin başında TURK yazsın.

• UFEK_ŞEN
    Ben sana PSN üzerinden mesaj atmıştım dostum dün o konu hakkında.
    Bende dün yaptım bilmiyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rick dangerous -- 23 Mart 2009; 13:25:36 >
  • @ UFUK,

[TURK] ibaresini belli bir level dan sonra kendin ekleyebiliyorsun yani ortada somut olarak bir klan yok... KZ2 deki gibi davetiye filan yok yani...

(level kaçtı unuttum ama...)
  • Evet, bir oyundan uluslararası ordu bile yetiştirilebiliyormuş, bu sayı bizlere bunu gösteriyor.Call Of Duty 4, online 15 milyon(!) oyuncu sayısına ulaştı.Bu sayının 4 milyonu Ps3 kullanıcısı.

Neredeyse 2 yıla yaklaşan piyasadaki süresiyle CoD4, uzun süre boyunca bu başarısını korumaya devam edecek gibi. Güzel olansa FPS'ler için aşılması gereken hoş bir seviye oluşturmuş olması, kazancı biz oyunculara.

http://www.oyungezer.com.tr/content/view/1004/75/
  • quote:

tabloyu güncelledim arkadaşlar

renzo isabet buyurmussun bende böyle bişey olsa daha ii olurdu diyordum bence listeye 1.gerçek isim 2. yaş 3. şehir 4.meslek eklersen.
    birde bağlantı hızını yazarsan bak bu önemli çünki toplandığımızda host olan arkadaşımızın bağlantısı 1.mb se 5-6 kişiden sonrasını kaldırmıyor ve lag oluyor daha yüksek bağlantısı olan arkadaşımız kimse o toplar herkesi ve kendi aramızda rahat oynarız diye düşünüyorum.
    arkadaşlar buraya üye olmayan ama invite alıp gönderdiğimiz ortak arkadaşalarıda bu siteden ve başlıktan haberdar edersek psn mesaj göndererek eminim burası cod4 fanatikleriyle dolucaktır.
    dün güzel maçlar oldu bi macta hazimete uğradık kulaklık olayını biraz geliştirirsek daha etkili oynarız yabancılara karşı oynadığım herkese teşekkürler:))

• quote:

Orjinalden alıntı: rick dangerous

UFEK_ŞEN
    Ben sana PSN üzerinden mesaj atmıştım dostum dün o konu hakkında.
    Bende dün yaptım bilmiyordum

Evet davetiyen geldi kabul ettim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOUN_MaXWeLL

Bugün oynadık burda da yazayım dedim :) beni de ekle psn: BOUN_MaXWeLL
    1. bolge GOTY benim oyun. Headseti okulda bıraktım yarın alırım headseti adam gibi oynarız.
    cok uğraştırıyor.

Ek: 1 mbitle toplamda 10 adam kaldırmıyordu. Olmadı takımları kurup lig gibi bişi yaparız GS maçından sonra gelcem oyuna.

aynen kardeşim kaldırmıyor 1.mb fazla kişiyi dün ben sana invite gönderdim geldin güzel maç yaptık. byanlız lig gibi yaparız derken anlayamadım nesıl bir yöntem bu açarmısın?

• düzenli bir şey değil de misal 4 e 4 oynayan grubun galibi diğer 4 e 4 oynayan grubun galibiyle maç yapar tarzında...
  • level 12 den sonra konuyor [TURK]
    ben daha 9 um
    yabancılarlada yapalım da her adam vuruşumuzda rütbemiz yavaş yavaş artsın
    birde dün kendi aramızda oynarken her vurduğumuzda +5 çıkıyordu ondada puan alıyormuyuz anlamadım
  • kendi aramızda private match lerden puan alamıyoruz anca online da normal match lerden alabiliriz puan
  • ee buda bizim özverimiz yapçak bişey yok.
    renzokuken bişeye karar verdinmi şu yaş şehir olyı için yazmamıssın bişey.
  • ekleyeceğim bu kısımları da...
  • quote:

ekleyeceğim bu kısımları da...

İlk benimkileri doldur o zaman

İsim : Ahmet ALPTEKİN
    Meslek : Turizm / Alan : Bar
    Eğitim : 9 Eylül Turizm ve Otel İşl.
    Yer : Aydın - Didim
    İletişim :gallowstr@hotmail.com
    Psn : tonimotto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekseker -- 23 Mart 2009; 17:06:36 >
  • madem böyle bir uygulama olacak bende yazayım şimdiden Ahmet senden kopya çekiyorum

İsim : TOLGA TURAN
    Meslek : YOK
    Eğitim : AÖF işletme 4.sınıf
    Yer : İstanbul-Ümraniye
    İletişim :sipru_@hotmail.com
    Psn : listede mevcut
    bağlantı hızım: 2 mbps

renzo ben hala level 7 gözüküyormlevellarla nasıl başa çıkıcaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sipru81 -- 23 Mart 2009; 20:09:33 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.