Şimdi Ara

[ParS] (KLAN - I ParS) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.302
Cevap
14
Favori
341.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle kusura bakmayın bu aksam gelemedim sevdiğim bir abim vardı fifa oynadık lahmacununa gerçi ben yenildim ama helali hoş olsun.İlk oynadığımızda zaten aspendora mest etmişti beni hep headshot inşallah ilerde bizde onun gibi oynarız.GezoPKK ise kesin olarak formda bu başlığı okuyan [TURK] clanını görüp aklınca kendince bişeyler yapmaya çalışmıs.Allahtan oyunda değildim ve iyiki headsetim yoktu acayip söverdim.Yarın görüşmek üzere hayırlı aksamlar
  • güzel özetlemişsin konuyu...

bu arada lahmacunları kaybetmene üzüldüm doğrusu....
  • benimde işim vardı gece gelemedim arkadaşlar cuma 23:00 gibi on line olurum ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

özellikle son oyun bence gecenin en zewkli oyunlarından biriydi...

GezoPKK yı anlamadım nasıl geldi [KURD] yazıodu zaten...

aspendora önünde saygıyla eğiliorum

abi dün akşam sonuna girdim maçın gerçi pek farkında değilim ama oyun 'private' değil miydi? nasıl geliyor?...
  • o kürdle bende karşılaşmıştım başka oyunda
    arkadaşlar şu herifin nikini yazarken pekakayı falan büyük yazmayın prim vermeyin böyle şerefsizlere...
  • Arkadaşlar slm.
    Oyunun tekrar ve tekrar ve takrar(bu sonuncu bizim konu :p) hayat bulması çok iyi.
    Bana grafikleri hala çok güzel geliyor yer yer aydınlatmalar olsun ukraynadaki tüm mekanlar olsun.
    Kulaklık alacağım haftaya inşallah arkadaşlar.
    Marka konusuna takıldım.
    Jabra almayı düşünüyorum fiyat performans
    O-Z-G-U-R (patriotzero)sizin kulaklığın markası nedir abi??
    Sanki biraz cızırtılı gibi geliyor ses bana o yüzden sordum
  • jabra kulaklik benim cizirti oyundandir bt125 olur bt 135 olur jabra iyidir..30 40 ytlydi sanirim bt2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O-Z-G-U-R -- 20 Mart 2009; 14:21:36 >
  • akşam bende katıldım son oyuna güzeldi gerçekten tekrar oynamak dileğiyle
    psn:bahtican
  • bu arada klana benide alırsanız svinirm
    psn:bahtican
  • flood yapmayalım arkadaşım

gece güzeldi cidden, daha da eğleneceğiz arkadaşlar hep beraber neticede bu;

CALL OF DUTY...

• arkadaşlar öncelikle çok mumnun oldum sizin gibi kardeşlerimle oynamaktan.
    dün ben buranın dışında bir kaç kişiyi devet ettim maksat biz türkler olarak kalabalık oynayalım diye o bahsettiğiniz kurd arkadaşıda çağırmış olabilirim onun kurt olması kimseyi ilgilendirmez fakat sonradan pkk yazdığını farkedince bende bozuldum adi herif neyse.
    ben bugün arkadaşımın cep tel kulaklığını gaspettim :)) maksat sizlerle konuşabilmek dün bir arkadaş sinyper oynarken konuşuyordu canım cekti:))
    şu an cod4 üm açık ben her akşam müsait'im yaşım:33 izmirde oturuyorum ve emlak komisyoncusuyum vs. bir birimizi tanıyalım saygı ve sevgi cercevesinde davet edin ben herzaman varım beni öldüren türk olsun hadiii gariii :))
  • beyler bende cod4 game of the year edition var bu 4 yeni haritayı nasıl indirebilirim bilen biri varsa lütfen detaylı bişekilde yazarsa indireyim.
  • bu akşam toplanma kaçta arkadaşlar kesin bir saat varmı?

oyunun içinden çıkan şifreyi redeem code bölümüne yazınca yükleyebiliyosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sipru81 -- 20 Mart 2009; 19:28:40 >
  • oyunu bende aldım biraz önce arkadaşlar yemekten önce biraz girip bakma şansım oldu gerçekten kaymak gibi bir online alt yapısı var , akşam nerde maç yapıyoruz?

PSN: UFUK_SEN
  • oyunun 1 , levelım şuan 48 ama barı fulledim 1 adam vursam 49um 49 yazıver hocam . ve full onlineım haftasonu
  • ya oyunda joystiği kullanmak çok basit miş, alla alla killzone bu oyuna göre daha yavaş ve zor.
  • Ekleyin...

zaten normaldede tagim [TURK] , 1.20 gibi ratiom var psn : Miex

kaç levelım hatırlamıyorum 2 x 30 falan sanırım
  • bölge sınırlaması yoksa herkesi ekliyorum sadece 1leri değil ?
  • hocam benim psn yi yanlış yazmışın zep_ksk olacak,level 50 di galiba hafta içi akşam 7 den 11 e kadar müsaitim oynamak için
  • baboş benıde ekle oyun mevcut ve oynuyorum bu aralar..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.