Şimdi Ara

Parrot Bebop Drone almayın aldırmayın lütfen (detaylar icerde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sonuncusunu mobicom.com'dan aldigim 3. Parrot ürünümü de sorunlu bi sekilde kullanmayi biraktim.

ilk parrotum jumping sumoydu ve geri geri giderken ariza veriyordu ve gitmiyordu mobicom garantiden degistirdi ancak yerine gonderdikleri urun ilk ziplamada bozuldu.

ikinci parrot urunum Pareot bebop drone oldu ve kendi kendine gps kartini bozdu düşüp kamerasini kirdi. Mobicom firmasına Garantiye yolladim 800 lira masraf cikardilar ben de 800e tamir ettirecegime 1100 tlye yenisini aldim. Ve 3. parrot urunjm elime ulasti.

3. Parrot bebop dronumu aldim ve 2- 3 saatlik bir ucus sonrasinda havada kendi kendine motor kesildi, durdu ve ürün yere çakıldı. Aldiktan sonra 14 gun gecmemesine ragmen urunun hemen bozuldugunu belirterek iade talebiyle yolladim ve urun yere dustugu icin garantiye girmedigini iade icin benden 350 tl keseceklerini soylediler.

Mobicom kendince yardimci olmaya calisti ancak Parrot kesinlikle güvenilmez bir marka lütfen almayın. O paraya degmez. Ben yandım siz yanmayın arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 24 Ağustos 2016; 17:42:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam parrot zaten verilen o paraları haketmeyen bir marka ama siz 3. defa vermişsiniz neyse geçte olsa farketmişsiniz arada denk geliyor parrot ar.drone'a 1000-1500 tl para verenlere gülüyorum motorları fırçasız bile değil sonraki droneunuzu uzun süre kullanırsınız umarım.
  • Sürekli sorun çıkaran cihazı niye tekrar tekrar alıyorsunuzki.

• quote:

Orijinalden alıntı: MukavotaTR

Sürekli sorun çıkaran cihazı niye tekrar tekrar alıyorsunuzki.

Ayni cihaz sorun cikartmadi aslinda farkli farkli cihazlar cikardi. Son alisimda fiyatin kurbani oldum inanilmaz indirim olmustu neredeyse %50

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

Hocam parrot zaten verilen o paraları haketmeyen bir marka ama siz 3. defa vermişsiniz neyse geçte olsa farketmişsiniz arada denk geliyor parrot ar.drone'a 1000-1500 tl para verenlere gülüyorum motorları fırçasız bile değil sonraki droneunuzu uzun süre kullanırsınız umarım.

Hocam haklisiniz da dji xde cok pahali. Baska kaliteli ve bilindik marka da yok ki.

• bi arkadaşım parrot bebop drone aldı ertesi gün ufacık bir yere düşmede kamera bozuldu servis 500tl istedi. halbuki kamerada darbe falan yoktu. yani anlayacağınız bu ürünlerde garanti beklemeyin. djı phantom 3 varken o para verilmez parrot a. phantom 4 saymıyorum. yada yurtdışından daha kaliteli drone alınabilir hemde daha ucuza

• quote:

Orijinalden alıntı: termomen

bi arkadaşım parrot bebop drone aldı ertesi gün ufacık bir yere düşmede kamera bozuldu servis 500tl istedi. halbuki kamerada darbe falan yoktu. yani anlayacağınız bu ürünlerde garanti beklemeyin. djı phantom 3 varken o para verilmez parrot a. phantom 4 saymıyorum. yada yurtdışından daha kaliteli drone alınabilir hemde daha ucuza

Hocam Dji'lerin en ucuzu 3000 'den basliyor ben sifir 1.099 liraya aldim Parrot bebopu. Yurt disindaki hangi markayi oneriyorsunuz ucuz ve kaliteli olarsk? Ben pek guvenilir bulkuyorum ya da kaliteli gelmiyor yurtdisi markalarini.

• ANIL007 kullanıcısına yanıt
    yurtdışı herşey içinde olan modelleri var djı 3 yurtdışı sitelerde 500 $ dan başlıyor. diğer markalarda kaliteli ürünleri mesela xk, hubsan, wltoys, walkera, xiaomi, bir sürü daha sayamadığım marka var. banggood ve gearbest e bakmanı tavsiye ederim

• Parrot neye dayanarak bu paraları istiyor hala anlayamadım.

• Dun teknosadan parrot rolling spider aldim 77'ye sapsaglam cihaz kac kere carpiyorum bir sey olmuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Dun teknosadan parrot rolling spider aldim 77'ye sapsaglam cihaz kac kere carpiyorum bir sey olmuyor

77 cok iyi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

quote:

Orijinalden alıntı: termomen

bi arkadaşım parrot bebop drone aldı ertesi gün ufacık bir yere düşmede kamera bozuldu servis 500tl istedi. halbuki kamerada darbe falan yoktu. yani anlayacağınız bu ürünlerde garanti beklemeyin. djı phantom 3 varken o para verilmez parrot a. phantom 4 saymıyorum. yada yurtdışından daha kaliteli drone alınabilir hemde daha ucuza

Hocam Dji'lerin en ucuzu 3000 'den basliyor ben sifir 1.099 liraya aldim Parrot bebopu. Yurt disindaki hangi markayi oneriyorsunuz ucuz ve kaliteli olarsk? Ben pek guvenilir bulkuyorum ya da kaliteli gelmiyor yurtdisi markalarini.

8 ay önce parrot bebop drone aldım yaklaşık 730 kez uçuş yaptı havadeyken motor bir anda durmasını bendede yaptı maalesef ancak motor mıknatısları oynamıştı ittirdim fırçayla tozlarını aldım birde batarya %20 den sonra kullanmayın bataryanın voltajı azaldığı için motorlar birden durabiliyor.

Kamera lensi için koruyucu yaptım sıfır aldığınızda kamerasını kapatan bir plastik kapak var onu deldim zımparaladım çok güzel koruyor 3 4 kez düşüş yaşadım her düşüşde kameranın üstüne düştü kapak darbe aldı ama cihaz darbe almadı.

8 ay önce 2000 Türk Lirasına almıştım ama her türlü iyi bir cihaz ben memnun kaldım tp link wa830re range extenderı 8 dbi antenlerle 300 500 metre yol kat ediyorum yeni güncellemelerle çok daha profesyonel olmuş,motorların stop etme hatası genellikle düşük voltajdan kaynaklanıyor benim motorlar genelde %8 %20 seviyelerinde stop ediyor bataryalarımın ömrü dolsa gerek hemen bitiyorlar maalesef.

Bu tür oyuncaklar dronelar hobi ürünleri biraz şans maalesef dji phantom alıp sorun yaşamayan yok mu elbet vardır .

Bu arada geçmiş olsun hocam.

• Sağolun hocam uzun uzun yazmışsınız. Ama henel olarak parrot urunlerinde hatalarla karsilastim ve goruslerimi yazdim. Bataryadan kaynaklanmıyordu maalesef batarya fulldu. Sanirim dediginiz gibi miknatisla alakaliydi ancak 3.5 saat ucurdum toplamda hatta daha 2. Saatin sonunda bu hatayi bir kez vermisti. Bebop 2'yi bilmiyorum ama 1 sorunlu geldi bana. Şans işi tabi ama insanlarin falan ustune de dusebilirdi bu urun. Fabrika hatasindan kaynaklandigi bana kesin gibi geldi. ister 330 tlyw tamir edip yollayalim isterseniz iade alip 330 tl ödemenizden duselim denildi. Ben de iade ettim gitti ama icimde kaldi doyasiys kullanamadim. :) Ben de xiaomi extender ile 1 kmyi gectim:)

Bu arada sifiri ile defisim teklifi yapsaydilar kabul ederdim. Ama yapmadilar. Zaten 100 dolar gibi bi maliyeti oldugu icin maliyetini kopardilar, urunu de yedek parca olarak kullanabilecekler. Bilemiyorum. Parrot gereksiz pahali satiyor. 600 tlye aldigimiz jumping sumo teknosa tarafindan 127 liraya sarilabiliyor mesela. Parrot güvenimi kaybetti. aslinda guzel cihaz ama ürerimler hatali gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 26 Ağustos 2016; 1:59:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ANIL007

Sağolun hocam uzun uzun yazmışsınız. Ama henel olarak parrot urunlerinde hatalarla karsilastim ve goruslerimi yazdim. Bataryadan kaynaklanmıyordu maalesef batarya fulldu. Sanirim dediginiz gibi miknatisla alakaliydi ancak 3.5 saat ucurdum toplamda hatta daha 2. Saatin sonunda bu hatayi bir kez vermisti. Bebop 2'yi bilmiyorum ama 1 sorunlu geldi bana. Şans işi tabi ama insanlarin falan ustune de dusebilirdi bu urun. Fabrika hatasindan kaynaklandigi bana kesin gibi geldi. ister 330 tlyw tamir edip yollayalim isterseniz iade alip 330 tl ödemenizden duselim denildi. Ben de iade ettim gitti ama icimde kaldi doyasiys kullanamadim. :) Ben de xiaomi extender ile 1 kmyi gectim:)

Bu arada sifiri ile defisim teklifi yapsaydilar kabul ederdim. Ama yapmadilar. Zaten 100 dolar gibi bi maliyeti oldugu icin maliyetini kopardilar, urunu de yedek parca olarak kullanabilecekler. Bilemiyorum. Parrot gereksiz pahali satiyor. 600 tlye aldigimiz jumping sumo teknosa tarafindan 127 liraya sarilabiliyor mesela. Parrot güvenimi kaybetti. aslinda guzel cihaz ama ürerimler hatali gibi.

Teknosanın klasik şeyleri fiyat çok düştüyse stokta yok ibaresi olması lazım.

• Arkadaşlar uzaktan bi tanidiğım da mobicom.com'dan bebop drone almış az önce kutuyu açmış. Aradı ve söylediğine göre bebop drona bağlanılamıyormuş. Bu parrot muhtemelen elinde kalan arızalı ürünleri satmaya çalışıyor bebop drone 2 icin bi sey diyemeyecegim ama 1'ler arızalı.

• toplayıp toplayıp tekrar satıyor geri gelen arızalı ürünleri

• Büyük olasılıkla öyle. Muhtemelen mobicom.com'dan alınan parrotları geri toplayıp satıyorlar. Onlar için kârlı olmalı. Ama keşke biri bunu kanîtlayıp şikayet etse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 26 Ağustos 2016; 21:25:20 >
  • ANIL007 kullanıcısına yanıt
    bizim arkadaşa aldığımızın kanadı yamuk çıkmıştı önemsememiştik. sonumda kamera bozuldu vicdansız şirket

• Dji dan şaşmayın. En sağlam, güvenilir drone dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Dji dan şaşmayın. En sağlam, güvenilir drone dur.

Öyle ama aşırı pahalı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.