Şimdi Ara

Parrot Bebop Drone almayın aldırmayın lütfen (detaylar icerde) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Selam aynı droneden bendede var fakat şuan sol ön motorda motor fazı arıza uyarısı veriyor ne yapabilirim. Yardımcı olabilirmisiniz rica etsem Parrot Bebop Drone almayın aldırmayın lütfen (detaylar icerde) Parrot Bebop Drone almayın aldırmayın lütfen (detaylar icerde)

• quote:

Orijinalden alıntı: Turquazsim

Selam aynı droneden bendede var fakat şuan sol ön motorda motor fazı arıza uyarısı veriyor ne yapabilirim. Yardımcı olabilirmisiniz rica etsem Parrot Bebop Drone almayın aldırmayın lütfen (detaylar icerde) Parrot Bebop Drone almayın aldırmayın lütfen (detaylar icerde)

Bende ilk nesil bebop var bazen motor 1 2 3 4 kafasına göre stop etti arızası veriyor tekrar çalıştırınca motoru çalışıyor.

Parça değişimi gerekebilir sizde ama 3 4 denemede tekrar havalanıyorsa cihaz yazılımsal yada sistemde bug vs yaşanmıştır.

Motorun mıknatısları var dikdörtgen küçük 10 20 tane oynama varsa düzeltip deneyin.

Umarım droneunuz düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A7323562 -- 5 Aralık 2016; 0:00:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir çok farklı markanın ürünlerini kullanan bir olarak fikirlerimi yazmak istedim.

Her firmanın ürünlerinde sorunlar çıkmakta.Uzun uzun şu modelde bu bu modelde bu yazmak istemiyorum.

Parrot Bebop2 +skycontroller 2 + fpv de kullandım.Gerek anlamda sağlam ve sorunsuz bir ürün.Eleştirdiğim yönlerini aslında benim nasıl olduğunu bilmediğim diğer markalara alıştığım için olduğu anladım.

Yazılanların bir çoğunu okudum ama hepsini değil.Düşen dronlar eğer moro arızası ile düştüyse parrot bebopların harika bir uçuş kayıt sistemi bulunmakta tüm arıza uçuş bilgilerini size sunuyor.Bunu gösterirseniz garanti kapsamına girecektir.Diğer türlü garani kapsamında olmaz.

Bu üründe tek eleştireceğim iniş sırasında bilmeyenler için dikkat etmezlerse sert bir iniş yapabilirler.

şuana kadar DJI mavic, DJI Phantom 3 4k, Hubsan H501S, Hubsan H502, F550 ardupilot , F450 naza m lite v2, qx90 q100, hubsan 107L vsvs unuttuğum da vardır.

Genel dron tecrubem ile öyle sorunlu veya sıkıntılı bir ürün değil.Sıkıntılı ürün sorarsanız gopro karma dan uzak durun zaten toplatıldı ve piyasadan çekildi.

• Bir uçuş örneği kendimin.
    parrot bebop 2 turkey
  • mustafacoban M kullanıcısına yanıt
    Bu da benim ama ben memnun kalmadim doyasiya ucuramadim arizalaniyor hep tadini cikartamiyorsunuz ancak bendeki 2 degildi

https://youtu.be/7CBXyBau1bY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANIL007 -- 26 Temmuz 2017; 17:53:54 >
  • Arkadaşlar elimde Skycontroller 2 ve Gözlük seti var ihtiyaçtan satılık fiyatı düşük tuttum.

Skycontroller ile 2 km menzile sahip oluyorsunuz sanal gerçeklik gözlüğü size sanki uçuyormuşsunuz gibi hissettirir.

Fiyat: 550 TL

Parrot Bebop Drone almayın aldırmayın lütfen (detaylar icerde)

Ürün satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A7323562 -- 7 Temmuz 2018; 3:36:0 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.