Şimdi Ara

Parks and Recreation (2009-2015) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
6
Favori
6.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Himym'den sonra komedi dizisi izleyememiştim. 2 gün önce başladım 2x4'teyim şuan ve eğer başlamakta kararsizsaniz kesinlikle başlayın derim. Karakterlerin hepsi çok orjinal tipler izleyince anlarsınız ne demek istediğimi. The Office de başlamak lazım bitirince bunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin TheFox

Tavsiye eder misiniz? İlk bölümü izledim fena değildi.

İnanmıyorum, geçen ay bugün yazmışım. Az önce de finali izledim. Gözlerim doldu biraz. Bir aydır izliyorum ama kapanıştaki eski sahneleri görünce bayağı nostaljik hissettim. Son 3 sezonun temposu ilk 4 sezona kıyasla düşüktü ancak büyük keyifle izledim. Leslie Knope, Ron Swanson ve April Ludgate serinin en kaliteli karakterleriydi. Jeneriği özleyeceğim.

Şunu da şöyle bırakayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Satoshi. -- 14 Temmuz 2016; 4:40:33 >

• İzlemediyseniz The Office öneririm. Parks and Recretion'dan bi tık daha iyidir. O yokluğa ilaç gibi gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ron Swanson

İzlemediyseniz The Office öneririm. Parks and Recretion'dan bi tık daha iyidir. O yokluğa ilaç gibi gelir.

• The Office dizisinin cidden aşırı sıkı bir hayranıyım. UK - US versiyonlarının ikisini de izledim ve bayılırım. Bu tarz olduğu için bu diziye başladım. Başlarda gerek ilk bölümler olması gerekse motivasyonum gereği 4.sezonun ortalarına kadar geldim ama ne yazık ki bırakacağım. Bana göre The Office gerek oyunculuk gerekse içerik kalitesi olarak bir tık değil çok çok daha ileri de bu diziden. Ron Swanson karakterine diyecek hiçbir şeyim yok ama onun dışında ne yazık ki ısınamadım.
  • Yeni bitirdim. 2x03'ten sonra açılıyor ama son iki sezon bayağı zorlama olmuş. Özellikle final sezonu hiç tat vermedi bana. 2,3,4 belki biraz 5 çok iyi sezonlardı. İzlenebilecek komedi fakat efsane seviyesinde, süper, fevkalade yani tapılacak bir komedi bence değil. Karakterler orjinal gerçekten fark yaratmışlar. Mockumentary türünü herkes sevmeyebilir. Office'i ilk sezon ya izledim ya da izlemeden yarıda bıraktım. Bu dizinin de ilk sezonu genel olarak kötü fakat bırakmadım. Toplam 9.bölümden sonra açılıyor. Nbc gibi kanalda 7 sene yayınlandıysa belli bir izleyici kitlesi yakaladığı ortada.

Birkaç karakter dizinin kilit isimleri. Andy-April ikilisi favorimdi. Leslie Knope çok sinir bozucu ama mükemmel oynamış. 2014'te en iyi aktris dalında altın küre de almış. Şimdi memnun oldum zira net ödülü hak ediyordu. Açıkçası birkaç ödül daha beklerdim. Ron Swanson karakteri bayağı orjinaldi. Prensipler adam için çok önemli, garip bir tip.

• Dünyanın en iyi 140 saniyesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolganaber -- 20 Aralık 2016; 2:16:15 >
  • 6. Sezonun yarısına kadar dayanabildim bütün espiriler aynı gelmeye başladı belki de çok hızlı ilerlediğimdendir Onun dışında sevdiğim sahneleri youtube dan günde 10ar defa izliyorumdur heralde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

•  Parks and Recreation (2009-2015)

• quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Parks and Recreation (2009-2015)

Gün gece ben uplayacaktım. Yine düşmüştüm youtube'da videolarına. Dur gelmişken atayım birkaç tane.

• şöyle bir uplayalım yahu izlemeyen çok şey kaybediyor
  • 2 gündür saçma bir şekilde ev interneti yok. Ben de bir daha oturdum dizinin başına. Yalnız bazı diziler olur; bir kere izler bitirirsin, ikinciye bir daha izleyemezsin. İzlesen de gülemezsin. Bu dizi onun tam tersi işte. Hayvan gibi 20 dakika boyunca kahkaha atıyorum. Neredeyse baştan sona 3 kez izleyeceğim ve her defasında daha çok gülüyorum. Muhteşem dizi ya çok seviyorum çok!
  • Abi selamlar. Senin komedi dizi zevkine aşırı güveniyorum. Şu an South Park izliyorum ben de. Bitirince hemen bunu listeye aldım. Sen böyle dediysen benim için bitmiştir. Direkt kaliteli referans. Nitekim konu da ilgi çekici.
  • Pişman olmayacaksın bro saygılar.

• bennn

• https://twitter.com/DAREDEVlllS/status/942454268719706112

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.