Şimdi Ara

Parks and Recreation (2009-2015) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
6
Favori
6.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Friends, HIMYM, Modern Family ve daha nicesi komedi dizisi izledim ama favorim açık ara farkla Parks and Recreation oldu.
  • Çok özledim
  • National Rifle Association, Leslie Knope'un gif'ini kullanmış. Castin de tepkisi şöyle olmuş.
    http://www.indiewire.com/2018/02/amy-poehler-parks-and-recreation-cast-nra-meme-1201931605/
  • haahhahaahh

• Flight of the Conchords bitti, sırada bu var haydi bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezon 6 bölümmüş hemen bitti. En sevdiğim karakter Tom oldu sanırım. April biraz arka planda kaldı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• abi ben diziyi tam 19 Eylül 2015 16:31:13 da bitirmişim konuda yorumum da var
    şu an dizi nedense o kadar eski geliyor ki sanki on yıl önce falan bitmiş
  • 2.sezondan itibaren April'i de seveceksin. Hele Andy yok mu... Bu karakterin salaklıklarını özledim galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 26 Şubat 2018; 2:3:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x2 ile zirve yaptı dizi. Ron - April sahneleri
    Bakın kim var. İçerisi Şampiyonlar Ligi
     Parks and Recreation (2009-2015)

• 2. sezonu da bitirdim. Çok keyif alıyorum izlerken. Andy bu sezon daha bir komikti.
    Tom kaldığı yerden devam ediyor, hala favori karakterim

April denildiği gibi biraz daha ön plana çıktı. Hatta beklediğimden de fazla. Andy'e yürümesini beklemiyordum açıkçası.
    Mark ve Donna yokmuş dizinin devamında. Üzdü Yerlerine şu iki bütçe denetçisi elaman geldi sanırım. IMDb'de biri 70 diğeri 90 bölüm gözüküyor. Sevdim onları da.

Birkaç bölüme Justin Theroux reyizin katıldığını göz önüne alırsak hoş detay oldu Jennifer Aniston'ın adının geçmesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 1 Mart 2018; 13:9:58 >

• Donna var ya nasıl yok. Mark boş karakter zaten. Chris ile Ben diziyi daha iyi yapıyor.
  • 3. sezonu da bitirdim. April'i git gide daha çok seviyorum. Ayrıca Ron'a en çok güldüğüm sezon bu oldu.

Sezon finalinde kaşlarının yanması, masasında dönüp kimseyi takmaması, küçük kıza hükümeti anlatması falan, Ron epey iyiydi bu sezon.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• nbc'de yeni program sunacaklarmış
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 4 de bitti. En iyi sezondu diyebilirim.

Tom'un şu Entertainment720 işini bırakıp departmana dönmesi iyi oldu. Orayı ve Jean-Ralphio'yu pek sevmiyorum.
    Andy'nin FBI karakteri inanılmaz Jean-Ralphio'ya 10 kez tercih ederim kralı.
    Ben-Leslie ilişkisi de güzel gidiyor. Washington'a gideceğini düşünmüyorum Ben'in, hele Leslie de seçimi kazanınca
    Bir bölüm de olsa Louis CK'İ görmek güzeldi, Silicon Valley'in Gilfoyle'u da gözüktü.

Ne yalan söyleyeyim garip bir tatlılığı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 11 Mart 2018; 18:7:4 >

• 5. sezon da bitti.

Jean-Ralphio'ya ayar olurken kardeşi çıktı bir de Tom'un Entertainment720 faciasından sonra Rent-A-Swag işi tuttu
    Son bölümlerde hamilelik mevzusu açıldı, Bert Macklin reyiz geri döndü
    Jerry de harika karakter, emekli olduğu bölüm çok iyiydi.

Bu arada Alan Yang ismini görünce baktım, adam Parks and Rec harici Master of None ve The Good Place'in de arkasındaymış. Kaliteli diziler gerçekten.

• Çok iyi karakterler aslında ya.
  • Duke Silver, Jerry, Bert Macklin üçlüsünden herhangi biri daha iyi bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orası öyle. Ron, Andy, April'dan sonra Jerry favori karakterimdir.
  • 3.sezonun ortalarındayım.

Ron Swanson gibi bir karakteri bu halde görmek...

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.