Şimdi Ara

Paris Saint-Germain Taraftarları l DUNYA KUPASİ WP GRUBU (190. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Elric. Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.086
Cevap
7
Favori
251.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #25
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neymar artık dizilere atılmış yavaştan, neymar psg de oynuyamaz artık taraftarlar her maç söver bu da yakışmaz nasıl gidemedi bir klübe anlamadım sözleşmesi seneye mi bitiyor bunun paris para kazanmak mı istemedi anlamadım barçanın teklifi bilerek kabul etmediler en sevmediği klüp bizizdir.

Paris lider olur, neymar herhalde takımdan ayrı takılacak artık akılsız neymar barça gibi takımdan ayrıldı arkadaş daha fazla maaş alayım diye oh ne ala.

real madrid elenir yine iş yok onlarda oyuncu yok gol atıcak öyle iyi takımlara
  • İddaa'da Paris Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olur oranı 10.00 Aslında kazansanız çok güzel olur Fransızlar. Real tat vermiyor. Barcelona berbat ve bundan çok memnunum. Juventus, City kronik loser Avrupa'da. Geriye L'pool, Bayern ve PSG kalıyor takım gücüne bakınca. Atletico lige odaklanıcak bence La Liga'yı bu sene kazanma şansları yüksek. PSG Şampiyonlar Ligi'ne konsantre olmalı...

Bu arada Neymar konusunda boş yapmaya gerek yok. Brezilyalılar böyledir. Mental olarak zayıftırlar, çabuk parlar sönerler. Yetenek çok akıl yok. Neymar seneye Beşiktaş'a gelir oradan da Survivor'a katılır bence Ardayla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myiphonefc -- 6 Eylül 2019; 0:17:24 >
  • Wanda Nara: "PSG benim için en kötü seçenekti. Çünkü İtalya'ya, çocukların yanına dönmem gerekiyor. Icardi'nin mutluluğu için bu kararı verdim. Birçok teklif geldi ama evet diyemedim. Icardi'ye olan aşkım hep önce geldi. PSG'de başarılı olacaktır. Çünkü mutlu."

Çocuklara bakacam ayağına ne yapacak kim bilir. Acın acımızdır Icardi.

Şeytanın öz kızı..
  • Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Şeytan görse hoşgeldin üstadım der..

• quote:

Orijinalden alıntı: myiphonefc

İddaa'da Paris Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olur oranı 10.00 Aslında kazansanız çok güzel olur Fransızlar. Real tat vermiyor. Barcelona berbat ve bundan çok memnunum. Juventus, City kronik loser Avrupa'da. Geriye L'pool, Bayern ve PSG kalıyor takım gücüne bakınca. Atletico lige odaklanıcak bence La Liga'yı bu sene kazanma şansları yüksek. PSG Şampiyonlar Ligi'ne konsantre olmalı...

Bu arada Neymar konusunda boş yapmaya gerek yok. Brezilyalılar böyledir. Mental olarak zayıftırlar, çabuk parlar sönerler. Yetenek çok akıl yok. Neymar seneye Beşiktaş'a gelir oradan da Survivor'a katılır bence Ardayla.
    Kupanın yeri değişmeyecek umutlanmayın

City,juve loser da tarihin en kötü unitedına kendi evinde elenen paris loser değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Wanda Nara: "PSG benim için en kötü seçenekti. Çünkü İtalya'ya, çocukların yanına dönmem gerekiyor. Icardi'nin mutluluğu için bu kararı verdim. Birçok teklif geldi ama evet diyemedim. Icardi'ye olan aşkım hep önce geldi. PSG'de başarılı olacaktır. Çünkü mutlu."

Çocuklara bakacam ayağına ne yapacak kim bilir. Acın acımızdır Icardi.

Şeytanın öz kızı..
    Paris le Milano'da o kadar uzak ki sanarsın St. Petersburgdan Vladivostok.

Bu kadın 5 çocuğu nasıl yapmış yav.Ama sırtınını iyi dayamış yanlış 3 ondan 2 bundan kötü bir örnek.
  • Neymar dönmüş.UCL grubu çok fena geçecek.
  • Ney, Club Brugge deplasmanında dönüyor. Aldığı 3 maç ceza 2 maça indirilmiş.
  • PSG 2-0 önde Di Maria attı ikisinide.
  • Gueye maçın yıldızı. Rabiot sunepesinden sonra gerçek bir box to box orta saha bulmuş PSG. Ayrıca Tsubasa reyiz üşüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi felsefesever -- 18 Eylül 2019; 23:27:52 >
  • Değeri bilinmeyen adam..

• Şeyh 2020lerin takımını kuruyor. Uzun yıllar sürecek bir dominasyona hazır olun. Real eski günlerini mumla arıcak bu kafayla. Artık yeni Real Madrid, Paris diyebiliriz.

Neymar, Mbappe'nin oynamadığı maçta Di Maria'nın Madrid'i dağıtması daha bir anlamlı oldu. Icardi'yi beğendim. Belli ki oynamaya gelmiş takıma. PSG, UCL'nin net favorisidir bu sezon. M. City, Liverpool düşüşe geçicek sandığınız kadar istikrarlı olamaz onlarda o hava yok. Hele birkaç yıla oyuncu kadrosu değişir hocaları giderse 2 mevsimlik takımı eski vasat yerlerinde görebiliriz.

PSG Avrupa büyükleri arasında şu an en güçlü takım. Tuchel hocam bu sene eskiye göre daha iyi olacak inanıyorum. Barça, Juventus, Real, City, Bayern, Liverpool yalan Paris gerçek. PSG'yi iyi izleyin bu sezon. Takipte kalın.

• Neymar(Di maria) Cavani(Icardi) Mbappe(Sarabia)

Şaka olmalı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: FC Visionaries

Şeyh 2020lerin takımını kuruyor. Uzun yıllar sürecek bir dominasyona hazır olun. Real eski günlerini mumla arıcak bu kafayla. Artık yeni Real Madrid, Paris diyebiliriz.

Neymar, Mbappe'nin oynamadığı maçta Di Maria'nın Madrid'i dağıtması daha bir anlamlı oldu. Icardi'yi beğendim. Belli ki oynamaya gelmiş takıma. PSG, UCL'nin net favorisidir bu sezon. M. City, Liverpool düşüşe geçicek sandığınız kadar istikrarlı olamaz onlarda o hava yok. Hele birkaç yıla oyuncu kadrosu değişir hocaları giderse 2 mevsimlik takımı eski vasat yerlerinde görebiliriz.

PSG Avrupa büyükleri arasında şu an en güçlü takım. Tuchel hocam bu sene eskiye göre daha iyi olacak inanıyorum. Barça, Juventus, Real, City, Bayern, Liverpool yalan Paris gerçek. PSG'yi iyi izleyin bu sezon. Takipte kalın.
    Reis, hesabının banı kalktı eskisini kullanabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Reis, hesabının banı kalktı eskisini kullanabilirsin.

Alıntıları Göster
    Mbappe visionaries diye hesap açmaz trolün biri bu

• Neymar yine ayarı verdi 60bin kişiye

Lyonu da severdim de uyuz oldum bu sefer

Siz cici cici bi avrupa ülkesisiniz yav ne bu ultrasçılık havaları. Herhamgi bir doğu ülkesi 20e böler hepinizi

• Neymar 🤙

• Neymar'ı karakter olarak ben de sevmiyorum, Lyon taraftarına katılırım bu yüzden. Maça bakarsak yeteneği tartışılmaz tabii ve harika bir gol atarak Paris'e galibiyeti getirdi Neymar.

Taraftar tepkisini hak ediyor çünkü arızalı bir tip. Cıvık karakterli adamı da sevmiyorum, dünya kupasında yerlerde yuvarlandığını unutmadık. Mbappe'ye de gıcığım, şişkinin teki. Umarım azalarak biterler.

Paris'le sorunum yok çok iyi takımlar ve Şampiyonlar Ligi'ni bilemem ama uzun yıllar ligte şampiyonluğu kimseye bırakmayacaklar. Öyle görünüyor. Icardi hamlesi efsane oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bayernmcu

Neymar'ı karakter olarak ben de sevmiyorum, Lyon taraftarına katılırım bu yüzden. Maça bakarsak yeteneği tartışılmaz tabii ve harika bir gol atarak Paris'e galibiyeti getirdi Neymar.

Taraftar tepkisini hak ediyor çünkü arızalı bir tip. Cıvık karakterli adamı da sevmiyorum, dünya kupasında yerlerde yuvarlandığını unutmadık. Mbappe'ye de gıcığım, şişkinin teki. Umarım azalarak biterler.

Paris'le sorunum yok çok iyi takımlar ve Şampiyonlar Ligi'ni bilemem ama uzun yıllar ligte şampiyonluğu kimseye bırakmayacaklar. Öyle görünüyor. Icardi hamlesi efsane oldu.

• 
Sayfa: önceki 188189190191192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.