Şimdi Ara

Paribu Cineverse Cgv Moviepass 330 TL CGV PARA - Kova Mısır - Süpriz Hediye - 220 Tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
5
Favori
13.000
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cgv paralarla uygulamadan bilet alabilen var mı? Bende hata veriyor. Her seferinde gişeye gitmem gerekiyor bir manası kalmıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • cream cheese kullanıcısına yanıt

Ben her seferinde sorunsuz biletleme yapabiliyorum.

• Çocuklar ara tatilde Süper Mario filmine gitmek istiyorlar, direk sinema gişesinde soyulmaktansa 220TL karşılığında hb den alalım en iyisi :)

• Arkadaşlar 300 cgv para nasıl 330 oluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • şimdi satın aldım yükledim 330 para yükledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uysal1001 -- 13 Nisan 2023; 0:59:55 >
  • uysal1001 kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam. Sinema fiyatları o kadar yükseldiki bu kampanyalarla bile sinemaya gitmek düşündürüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • qLhF Q kullanıcısına yanıt

Firsat me üzerinden aldığım kodu sorunsuz kullandım. Hepsiburada dan aldığım halen sorunlu. Talep oluşturdum bekliyorum.

• cream cheese kullanıcısına yanıt

hocam web arayüzde de bug var mail seçili gelmiyor bende. zorunlu diye de yazmıyor, sizde de ondan dolayı hata veriyor olabilir mi? tarayıcıdan denediniz mi? sorunsuz alınıyor biletler tarayıcıdan

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Hocam ne uygulamadan ne de tarayıcıdan alamadım. Başka pcden tarayıcıdan denedim. Arkadaşlara denettim onlar da alamadı. Aradım kayıt oluşturdum ilgilencez dediler dönmediler. Linkedinden burda çalışanlara bile ulaştım çözüm olmadı. Uygulamadan alınca referans kodu null geliyor, param eksilmiyor. Webden alınca yoğunluk var hatası veriyor.

Paribu Cineverse Cgv Moviepass 330 TL CGV PARA - Kova Mısır - Süpriz Hediye  - 220 Tl

Paribu Cineverse Cgv Moviepass 330 TL CGV PARA - Kova Mısır - Süpriz Hediye  - 220 Tl

• FALCREB kullanıcısına yanıt

Hocam para kodunu bende kullandim, diger iki kod giseden aktif ediliyor sanirim ? Hatayi veren onlar aslinda. Supriz ve misır kodu hata veriyor. Zaten aciklamada da giseden yapin diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qLhF Q kullanıcısına yanıt

Onu biliyorum zaten. Benim para kodu da hata veriyor.

• 2 gün önce hepsiburada üzerinden aldım sorunsuz çok kısa zamanda geldi. Gişeden biletleri aldım uygulamadan yada sitesinden deneemdim. Mısırı da kullandım ama kafama şey takıldı bu süpriz hediye dedikleri nedir? Barkoda yükle diyince girilmiyor büfede mii aktif edilmeli genelde ne çıkıyor süprizlerde?

• Trendyolda stok var (30₺ paycell veya nays kartla %10 indirim yapabilirsiniz)

• Hepsiburada'dan 300TL olan Moviepass paketini 220TL'ye aldım, 3 tane kod 10-15 dk içinde ulaştı. Sinema kodunu paribucineverse.com adresi üzerinden hesabımda aktif ettim ve 330TL bakiye oldu, 260TL sine 4 kişilik biletimi aldım. 70TL kalan bakiyemide sinemaya gittiğimde önce süpriz kupon kodunu kullandırıp çıkan indirimin ne olacağı belirsiz tabi çıkacak olan indirim ile kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca kova mısır paketide bu işlem esnasında alacağım, oldu bitti. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeNNiSeR -- 14 Nisan 2023; 10:59:43 >
  • TeNNiSeR kullanıcısına yanıt

Bu süpriz kodu bilette indirim olarak mı çıkıyor yoksa büfe de indirim mi? Yoksa ne olacağı belli değilmi? Ben büfede bi okuttum indirim gözüküyor dedi tam söylemedi sonra kullanırım dedim ama hem acaba kullanılmış sayarmı acaba diye kafama takıldı hemde nerde indirim anlamadım :)

• ****GhOsT**** kullanıcısına yanıt
    Mısır indirimi o, sadece büfede geçerli, kodu okumakla kullanılmış sayılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 15 Nisan 2023; 22:13:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açık söylemek gerekirse o konuda bilgim yok ve henüz sinemaya gitmedik. Biletleri geçen mesajı yazdığımda almıştım ancak bilet günü pazartesi, çocuklar süper mario filmini istedikleri için erkenden almıştım biletleri ve pazartesi zaten sinema günü olduğu için normal bilet ücretinden daha düşük bir fiyat. Yarın gittiğimizde deneyeceğiz ve göreceğiz bizde sonucunu, yarın akşam filan bilgi veririm tekrar ne çıktığı konusunda. Ancak benim önceki mesajlarda gördüğüm kadarı ile genelde büfe ürünlerinde indirim çıktığı yönünde mesajlar var.

• Bahsedildiği gibi çok esnaf kafası MH ve sistemleri var.

3. ayımda mısır kodu kullanmak istedim. Gişede Son kullanma tarihi geçmiş diyor. 2 kod vardı, 2side geçersiz. Aradım, biz birşey yapaımyoruz sonra arayın diyor. (Ben bilmiyorum, uğraşamıcam senle demek) Garip bi kafa..

Not: 6 ay sonra kullanırım diye alıcaksanız her ay biletlere zam yaptıklarını unutmayın. Ben almadan önce 80 TL'di bilet. Şuan 110 lira burda. Yani pek sıcaklığı kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 16 Nisan 2023; 14:3:26 >
  • bende demin satin aldim para yukleme kodunu girerken hata veriyor uygulamada bujun bir cozumu var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.