Şimdi Ara

Paribu Cineverse %40 indirim (ilk 10.000)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
7.939
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paribu cineverse moviepass paketlerinde 21-27 Kasım tarihleri arasında %40 indirim yapmış. Kendi sitesinde geçerli. İlk 10.000 kişiye özel yazıyor.

Alacak olanlara tavsiye;

180 TL olan paketi almak yerine 3 defa 60 TL olan paketi almak daha mantıklı. 3 orta mısır elde edersiniz.

Sürpriz hediye dediği şeyler anlamsız hediyeler örneğin; büfede geçerli %20 indirim kodu şeklinde.

Link:

https://www.paribucineverse.com/moviepass

Görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mywin -- 21 Kasım 2022; 9:29:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cgv para nedir ? Sinema biletleri ne kdar oldu 5 senedir gitmedim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bakiyelerin 6 ay geçerli olması saçma olmuş.

• brutal55 kullanıcısına yanıt

benim 10 sene olmuştur. sinema nasıl bi yerdi Paribu Cineverse %40 indirim (ilk 10.000) 

• quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

benim 10 sene olmuştur. sinema nasıl bi yerdi  

Eskiden sinema diye aktivite vardı. Netflix bitirdi ve artık sinema sektörü inanılmaz vasat. 90 lar veya 20 lerin başlarındaki kalite asla yok

• Avatar 2 için alınır gidilir sonra uygulama silinir

• brutal55 kullanıcısına yanıt

kesinlikle. en son gittiğimde film başlamadan en az 20 dakka reklam izlettiriyorlardı. salonlar gerçi rahat seanslar çok ama yine de eski tadı vermiyor büyük salonlardaki gibi

• hanzele kullanıcısına yanıt

kodlar 6 ay geçerli diyor. bakiye hesaba yüklendikten sonra süre sınırı yoktur diye düşünüyorum. hesaba yüklemek ve hediye mısırı almak için 6 ay olmalı süre

• raziel82 kullanıcısına yanıt

Kodları yüklemek için 6 ay değil hocam, kodları gişede aktive ettikten sonra 6 ay süresi var. Bu da yüklendikten sonra anlamı çıkarıyor. Kodları yüklemek için MH 1 ay mı ne süresi var demişti alındıktan sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johny Constantine -- 21 Kasım 2022; 10:26:16 >
  • Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış anladım o zaman teşekkürler. Para kullanımı süresi kötü olmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Kötü bi yer. Gelenler başka niyetle geliyor. Film izlemek için değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hepsiburada'dan boşuna aldık vallaha Paribu Cineverse %40 indirim (ilk 10.000) 

• normalde de zaten sinemaya gitmeden buradan alıyordum. orta boy mısırı zaten 50 tlye satıyorlar. eskiden kolada veriyorlardı yanına. onu kaldırmışlar maalesef. 100 tl'ye paketi alınca baya uygun oluyordu. ona %40 indirim yapmışlar. imax biletleri uçmuşken için güzel fırsat

• istanbul615 kullanıcısına yanıt
    Benim önceden aldığım kodlar Paribu olduktan sonra iptal edilmiş hocam. 3-4 tane kullanmadığım mısır menüsü kodum vardı Paribu olduktan sonra kullanamadım. Bunlar kadar duyarsız bir firma görmedim. 15 yıldır binlerce lira harcadım bunlara keşke sinema böyle tekele düşmeseydi. Ankara'da parlaklığı kısmayan 2-3 sinema var sadece.

Ankara'da tek Imax salonu var. Geçen yıllarda bi kliması bozulmuştu aylarca klimasız izledik Imax filmleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alprn46 -- 21 Kasım 2022; 12:30:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ödeme yapıldıktan sonra kod nereye gelıyor sayfasında tel uyelık vs ıstemıyor dırek odemeyı yapıyoruz sonrası ne oluyor

• Antinatalizm A kullanıcısına yanıt

şimdi hatırladım bizim gençliğimizde 3 film bi arada vardı ondan bahsediyorsunuz galiba Paribu Cineverse %40 indirim (ilk 10.000) 

• Bildiren arkadaşa teşekkürler. Arada eğlence niyetine gitmek güzel oluyor sinemaya. Ben hesabıma yükledim. Tutar görünüyor ancak mısır nerde görünüyor bulamadım.

• FRIENDS kullanıcısına yanıt
    sorma ya

• fazla alacaklar dikkatli olsuın 500 tl yükleme limiti var ben 900 tllik almıştım ve şuan 2 kod yandı yarın tekrar deneyeceğim

• Mariano3 kullanıcısına yanıt

Nasıl yani Cgv paranın 500 TL limiti mi var fazlası yüklenmiyor mu? Benim hesapta 550 cgv para var o nasıl oluyor?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.