Şimdi Ara

Parfüm den Anlayan Dostlarımız Bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 15.1.2024)
Giriş
  • Arkadaşlar selam, normal de her zaman aldığım bir parfümcüm var, ama bu sefer de yabancı ve bilindik markalar dan da denemek istiyorum, Beymen den sipariş vereceğim, lakin bu yazdığım seçenekler den hangisi daha ağır ve baskılı olur, yani kalıcılık, yayılım anlamın da geçerken ben burdayım dercesine hissettiren hangi parfüm sizce, anlayan ve kullanan dostlarımız dan işaretleme yapmalarını rica ediyorum, yorum yapsanız daha iyi olur ama yapmasanız da olur, yeter ki ankete katılın.

Şimdiden çok teşekkür ederim…

• Parfüm günahtır.. pis kokmakta.. temizlik imandan gelir..

• Dolce gabbana'nın parfümleri çok güzel kokuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim hocalarım.

Diğer arkadaşların da yorumlarını veya anket işaretlemesini bekliyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • jagler kullandınız mı hocam.. çok güzel bir kokusu var.. 30 lira..

• Toyota SUPRA kullanıcısına yanıt
    Önce den hatırlıyorum kendisini, ama aklımda kalmadı kokusu, nasıl bir türü olduğu.

Sanırım artık zor bulunuyor.

• Giorgio Armani Stronger With You Intesely 50 ML EDP

Buna karar verdim beyler, teşekkür ederim ankete katılan ve yorum yazanlara, tabii konuyu sonra dan gören de ankete katılabilir veya yine görüşünü, tavsiyesini yazabilir.

• Ne kadar fiyatı..

• Toyota SUPRA kullanıcısına yanıt
    Şuan için 1550₺ hocam.

• Parfum alirken kizlar begensin kokunuzu istiyorsaniz tatli kokular alin. Ben kendim sahsen baharatli ve agac kokulu parfumleri severim ancak yapacaginiz aktiviteye gore evinizde degisik parfumler bulundurmak iyidir.

• Jake Lockley kullanıcısına yanıt
    Bazı parfümler de Ekstrat diye satılıyor, onlar EDP den de daha etkili gördüğüm kadarıyla.

• 27-28 Haziran gibi sipariş vereceğim bir aksilik olmazsa, muhtemelen Kurban Bayramı dolayısıyla kargo gecikecektir, 4-5 Temmuz gibi gelir bu yüzden diye düşünüyorum, parfümü merak eden olur veya almak isteyen olabilir diye konuya elde ettiğim tecrübelerimi yazacağım, nasıl koktuğu, kalıcısı vs gibi.

Bugün muadil yapan bir yere uğradım ve de bu markayı, modeli sorarak gittim kokuyu kokladım, hoşuma gitmedi orda, sonra yine bir yere daha uğradım, orda da pek sevemedim ve de ikisin de de kokular farklı kokuyordu, ama birbirine yakın idi.

Muhtemelen tam benzetememişler kokuya veyahutta bana farklı koku denettiler, ben yine de sipariş edeceğim, mevcut parfümcüm den Oud ve Vanilya içerikli hep aynı kokuyu alıyordum devamlı 2021 den beri, artık burnum alıştı ki fazla bana kokmuyordu koku, halbuki etkili ve güçlü bir koku, ama bu sefer farklı kokular denemek istiyordum, kısmet buna imiş.

Dediğim gibi sipariş edince ve elime ulaşınca, bu konuya yeniden yazılarımı yazacağım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Beymen de stokta kalmamış, yeniden gelir mi bilmiyorum.

Trendyol da da buldum, ama orijinal mi emin değilim.

Ayrıca indirim kuponu ile 1162,50₺’a iniyor, fotoğraflı yorumlar da gördüğüm kadarıyla hediye testerlar da geliyor, eğer orijinal ise güzel bir fırsat.

• Satıcı orijinal rahatlıkla alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • natrak N kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam cevabın için.

• kışlık parfüm bu yazın çekilmez. Kalabalık ortamlarda insanlar koşarak kaçar. Şeker ve vanilya yazın kullanılmaz.

• kışın favori parfümündür. Yanlış hatırlamıyorsam kestane gibi kokmamı sağlar kış aylarında

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.