Şimdi Ara

ParamiYonetebiliyorum.net HepsiBurada 50 TL Hediye Çeki Kazanma Şansı - Temmuz Dönemi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
35
Favori
14.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

Herşeyi yaptım. Serfitikada adım da yazıyor ama telefonuma SMS gelmedi sorun olur mu?

şidmi kampanya şartlarını da oku da olayı tamamla :)

Hocam okuyunca anladım da burda öyle yorum yazmışlar ki sanki doğrulama sms'i geliyormuş gibi anladım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: koyar olm

50 lira için telefon numaramı veremem. Telefon numarasını alıyorlar durmadan kampanya mesajları atıyorlar. 50TL için değmez.

2 kampanyasına katıldım, mesaj falan da yok ama burda burun bandı ya da 2 tane ıslak mendil için tc kimlik numarasına kadar verenm varken 50 tl için adam bile öldürürüz

• insan olun da bir tane alın
  • Bitmiştir diye doldurmadım. 1000 kişiyi geçtiği halde bilgileri vermek saçma olacak çünkü.
  • Yaptık ama hic ümit yok.

• Gelen giden yok hocam :)
  • Yaptık beklemedeyiz.
  • bende teknosa çeki kazanmıştım,telefonuma gelen reklam mesajı trafiğinde bir artış göremedim ben
    ben öğleden sonra doldurdum formu,bu kez çok ağır ilerliyordu eğitim videosu... çok zamanımı aldı.
    bende öyle 1 saatte dolmuştur vs muhabbetlerine inanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: replaa

bende teknosa çeki kazanmıştım,telefonuma gelen reklam mesajı trafiğinde bir artış göremedim ben
    ben öğleden sonra doldurdum formu,bu kez çok ağır ilerliyordu eğitim videosu... çok zamanımı aldı.
    bende öyle 1 saatte dolmuştur vs muhabbetlerine inanmıyorum.

Bazı konulara açıklık getirmiş olayım bende. Kampanyaya katıldığınızda zaten mesaj falan gelmiyor. Bu sistem üzerinden aldığım tek mesaj kod mesajıydı. İsimler yayınlandıktan sonra herkes kontrol eder ismi varda kod dağıtımını bekler. Kodlar saat 17:00 gibi dağıtılıyor belirilen günlerde. Kampanya mesajı olarak şu ana kadar tek mesaj almadım diyebilirim teknosa kampanyasından beri. Ayrıca şartlarda belirtilmiş olmasına rağmen kod gelmese bile e-mailden uzun bir süre sonra yardımcı oluyorlar. Kod gelmemişse kampanya mesajlarını kapatmışsınız demek oluyor. Bu 1 saatte bitme olayınada değineyim. Biliyoruz ki bu kampanyayı gördüğü halde konu açmayan bir sürü kişi var bu forumda konu sahibine teşekkür ediyorum. Ancak kayıtların 1000'i buluşu 00.00-06.30 arasında oldu. Yani 6.30 saatlik bir dilim var eğer ip çakışması vs vs nedenlerden iptal olmazsa bazı kodlar bundan sonra yapacak arkadaşlar üzülebilir.

• o değil de şimdi birden fazla almak isteyen diyelim ki 10 tane numara bulmak zorunda kendinin varsa ok. ama eş dostun numarasını verip onların teline çek gelince nasıl isteyebilirsin ki? adam ben kullanayım der veya belli eder. Garip işler bunlar.
  • bence formu doldurun, burd katılanların o çoğu teknosadan da aldı.
    sistem bunları anlarsa yarısına bile gelmemiştir daha limit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

o değil de şimdi birden fazla almak isteyen diyelim ki 10 tane numara bulmak zorunda kendinin varsa ok. ama eş dostun numarasını verip onların teline çek gelince nasıl isteyebilirsin ki? adam ben kullanayım der veya belli eder. Garip işler bunlar.

hopi de apartmandaki komşuların teelfonları ile kayıt olan vardı, sonra siparişler iptal edince haktan hukuktan bahsedenler de en çok onlardı

• Gece gördüm başlığı ama daha once aldığım için doldurmadım.

Umarım daha once almayanlar almıştır .

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

bence formu doldurun, burd katılanların o çoğu teknosadan da aldı.
    sistem bunları anlarsa yarısına bile gelmemiştir daha limit.

sanmiyorum sorun olacagini, oyle bir madde de yok.. ben teknosadan ayni numarayla 2 defa almistim ama denemekte fayda var tabi, kolay is yapin gitsin

bu arada herhangi bir msj mail arama gelmedi, adamlarin isi reklam ya da numara satmak degil.. gercekten egitim icin yapiliyor

• en sonuncusunun sms gelmedi. bende hangi mailimi verdiğimi unuttum. gitti öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

en sonuncusunun sms gelmedi. bende hangi mailimi verdiğimi unuttum. gitti öyle

herhangi bir maille alabiliyordunuz isim ve telefon numarasi onemli olan

• Seninle ciddi anlamda tanışmak isterim. Sen ciddi ciddi incelenmesi gerekilen tıbbi bir vak'asın. PM den telefon numaranı atar mısın ? Ciddiyim üniversite tezim yapacağım seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

en sonuncusunun sms gelmedi. bende hangi mailimi verdiğimi unuttum. gitti öyle

herhangi bir maille alabiliyordunuz isim ve telefon numarasi onemli olan

hemen yolladım maili inşallah gelir.
  • Soruları cevapladım katılım belgesinde adım da yazıyor kodlar ne zaman geliyor ve nereye geliyor arkadaşlar? Telefona mesaj olarak mı yoksa mail adresine mi geliyor?
  • Abi benim adım yazmiyor neden ya?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.