Şimdi Ara

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir) (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.862
Cevap
240
Favori
296.357
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ara ara soruyorum sürekli mazur görün ama garanti kartları ile para yüklemede banka hala nakit çekim ücreti kesiyor mu?

• Param karta banka kartındaki bonus-chipparalar yükleniyor mu ? Denedim ama olmuyor yada ben yapamadım
  • inspectorc19 İ kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Hangi menü ile yapılıyor acaba hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isadustin İ kullanıcısına yanıt
    Hocam banka kartı olmuyor kredi kartı olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ziraat bankkart kredi kartındaki puanları atamıyorum

• KARACABEYY K kullanıcısına yanıt
    Hocam akbank neo banka karti var 30 chip param vardi sktsi bitiyor kartin bugun o yuzden parama akrarilir mi yada e tic site olarak harcanacak neresi var
    Migros olurdu ama market kapandi sanal da yok burda

Yeni karta aktarim olur mu chipparalar?
  • Hocam akbank neo banka karti var param kartim da yok sanal kart falan acsak neodaki chipler yuklenir mi ordan da parami toslaya yukleyebilir miyim?

Chippara kullanmam gerek bugün kartin sktsi doluyor
  • boraşenn B kullanıcısına yanıt
    Akbank banka karti puani ininale yuklenir mi ininalden geri toslaya veya paycelle aktarım var mi nasil alacagiz
  • davetsiz07 kullanıcısına yanıt
    Axess canlı destekten Neo karttaki chip paraların kredi kartınıza aktarılmasını talep edin aktarırlar
    Kk yokki hocam parama banka karti puani aktarilmaz mi
    Ekim ayında denemiştim olmuştu ama sonrasında hiç olmadı
  • sapolee kullanıcısına yanıt
    Hocam akbank banka karti 30 chip yuklenir mi kk mi olmasi gerek bu chipleri e tic site olarak nerede harcayabiliriz amazon n11 hb trendyol vs oluyor mu? 😕
  • quote:

Orijinalden alıntı: davetsiz07

Hocam akbank neo banka karti var param kartim da yok sanal kart falan acsak neodaki chipler yuklenir mi ordan da parami toslaya yukleyebilir miyim?

Chippara kullanmam gerek bugün kartin sktsi doluyor

Paramda banka kartı puanları olmuyor hocam, hatta Bicok kredi kartı puanını bile görmüyor. Nette Altungoldda, Hepsiburada ve turna com da(otobüs ve uçak bileti) değerlendirebilirsin. Akaryakıt ve çoğu markette de geçer. Akbank yeni kart yollardi aslında, yeni karta da puanın otomatik aktarılması gerekir. 4442525 i arayıp bilgi alabilirsin bu konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jumaruu -- 31 Ocak 2021; 18:38:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yani suan banka karti puani yukleyemem mi nasil kullanacağım bunu ben sktsi bitiyor kartin sonra kullanilir mi
    Canlı desteğe yazın Axessten. benim bildiğim kadarıyla yeni karta aktarılıyor
    Yeni kart talebinde bulunmadim kart isimsiz subeden verilmişti zaten must tem canli des konuştum onlar da harcayın bugun diyor sonra yeni kart turerse aktarilir dedi onlar da bilmiyor bisey 😕

Aslinda aktarilmali da yeni kart isimli isimsiz gelirse sözleşmeli olursa bana olmazsa herhangi birine teslimmis
    Nasil teslim olacagini kimden ogrenirim adreste baskasi adima alsa olur mu yeni kartla ugrasmamak icin kullanılsın dedim
    Altungold'da da harcayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    30 chip komisyon kacti orda ayrica yukleme yapmak icin bankadaki altin hes mi eklenmeli benim altin hes yok agye uye olunca hata vermisti o yuzden bilmiyorum sistemi
  • hesabıma eft yapmaya çalıstıgımda 4 lira + 0,88 komisyon ücreti çıktı ,

eft 2 lira diye okumustum nerede yanlıs yapıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ylcm

hesabıma eft yapmaya çalıstıgımda 4 lira + 0,88 komisyon ücreti çıktı ,

eft 2 lira diye okumustum nerede yanlıs yapıyorum

https://param.com.tr/Ucretler-ve-Limitler.aspx

Burada yazıyor hocam.

Havale/EFT ile Para Gönderme 4 TL

Valör de 30 gün hocam. Yükledikten sonraki günden önce işlem yapmak isterseniz "Tutar x Valöre Kalan Gün Sayısı x 0,03 / 30" işlem komisyonu olur. 0,88 TL de bu olmalı.

2 TL dediğiniz Param EPT. O başka bir olay.

https://ept.param.com.tr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matandberenice -- 2 Şubat 2021; 12:56:16 >

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.