Şimdi Ara

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.862
Cevap
240
Favori
296.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hangi bankaların puanlarını Parama yukleyebiliyorduk?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Enpara ile denediniz mi taksit çıkıyor mu

• yapıkredi world puan yüklenmiyor , ne halta yarıyorsun world puan
  • cono01 kullanıcısına yanıt
    6 taksit yaptım ama kredi kartı ile 400 lira üzeri yüklemelerde komisyon alıyorlar.
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    Tek çekim yükleyip sonradan taksitlendirdiniz yani di mi

• cono01 kullanıcısına yanıt
    evet sonradan taksit.enpara ile ödeme esnasında taksit yapabilceğiniz bir şey yok.
  • Garanti Bonus Flexi puanı sorunsuz yüklendi

Garanti parakart, puanı görüyor, 3d onaylanıyor, param sitesine dönünce hata mesajı çıkıyor

Ziraat kk için puan bilgisine dahi ulaşılmıyor

ziraat kk ve garanti parakart'tan puan yükleyebilen var mı?
  • Worldpuan kullanilyrmu ? Komisynz cekeblrmym ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yapı kredi world hariç diğer world puanlar kullanılabiliniyormuş...
  • parama axess chip puan yükleniyor ama garanti paracard bonusu yükleyemedim hata veriyo puanların toplamı en az 25tl mi olması lazım ? kalanı karttan çekmiyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

quote:

Orijinalden alıntı: BurNIng

Merhaba,

6₺ kurye ücreti istiyor.ATM'den para yükleme ve fiziki postan harcama harici her şey ücretli.Tutmaz,beğenmedim.https://param.com.tr/Ucretler-ve-Limitler.aspx

https://param.com.tr/Basvuru.aspx

Sanal kart oluşturmak ücretsiz. Yalnız sanal kart dahil ya da hariç denmemiş kampanya şartlarında. Bir de diyelim ki sanal kartı oluşturduk. İlerde fiziki kart çıkartmaya karar verdik. "İlk karttan sonraki kartlar için teslimat bedeli dahil 20 TL kart yenileme ücreti alınmaktadır." denmiş, 20 tl ücret mi alınacak?

Bir de bynogame param var. 4.95 kurye ücreti diyor.https://www.bynogame.com/param
    Açıklamalarında genç kart yazıyor ama ayrı bir kart mı, yoksa genç kartın türü mü belli değil. Kampanyada geçerli mi belli değil.

Alıntıları Göster
    Yıllardır param hesabım var. Fiziki kartımda var. Öncelikle tüm soruları yanıtlarım.

Fiziki kart almak isterseniz param.com.tr girerek hesabınıza giriş yapınca sağ altta canlı destekten yazarsanız nasıl yapılacağını belirtecek. 2-3 kere kart aldım her seferinde farklı şeyler yaptırdıkları için teyid etmeden birşey yapmayın

Fiziki kart şuanda bildiğim kadarıyla 6TL ( 8TL'den düştü ) yada en fazla 8TL'dir.

Kart 2-3 haftada belki şu dönemde 1 ayda gelebilir.

Fiziki kartın amacı içerideki bakiyeyi harcama ve karttan yüklediğinizi acil durumda atmden çekebilirsiniz. ( Fakat 100TL yüklediniz diyelim kredi kartıyla 40-45gün sonra çekerseniz erken çekme komisyonu yok ama hemen çekecekseniz atmden hem erken çekme bedeli hemde ufak bir atm kullanım ücreti alıyor. )

Fiziki kartın bir diğer avantajı dışarıda kullanabilirsiniz.
    Boyner, ebebek gibi yerlerde iyi avantajlar sağlıyor. Mağazalardaki tüm kampanyalara ek boyner %10 anında indirim ( İşlemden 3-5 dakika sonra hemen hesaba yatıyor ve sms geliyor. ) Boynercilere duyurulur :)

Garanti bankası paracard ile sorun yaşayanlar BKM ile işlem sağlayabilir yükleniyor. Fakat bonusları kullanamazsınız.

Ayrıca şunuda belirteyim birkaç yerde soru gördüm. Param'a 25tl altı bakiye eklenmiyor fakat chip-para gibi eklerken 25tl altındaysa siz rakamı 25tl yazın alt kart bilgilerini dondurun puan sorgulayın puanınıza göre rakam düşecektir.

İyi alışverişler :)

• Vakıfbank World kart var punları aktara biliyor muyuz buraya? Sanal kart ile kayıt oldum kartı ekledim. Tutar girdikten sonra direk sms geliyor telefona. Puan kullanımı gösteren bir yer bulamadım. Vakıfbank World puanları yüklenmiyor mu yoksa farklı bir yolu mu var?

Edit: İnternet şubeden oluyormuş? Komisyon alıyormuş puan için. Vakıfbank world ile denedim puanları gördü. Ama komisyon olunca pek bir esprisi kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rza_35 -- 13 Nisan 2020; 16:53:12 >
  • Hocam 2-3 kere kart aldığınızı belirtmişsiniz. Hepsini kendi adınıza mı, yoksa farklı kişiler adına mı aldınız? Param'ın sayfasında ilk karttan sonra diğer kartlar için teslimat bedeliyle birlikte 20 tl alınır yazıyor. Burdan sanki ilk kart 6 tl'ye alınıyor, bu kartı kaybedersen yenisi 20 tl gibi anlaşılıyor.

Bir de kredi kartıyla yüklediğiniz parayı atm'den para çekmeyi denediniz mi? Erken çekim komisyonunu param son yüklenen tutara göre hesaplıyor diyorlardı. Örneğin hesaba 45 gün önce 100 tl yüklediniz, bir de 10 gün önce 100 tl yüklediniz diyelim. Atm'den 100 tl çekmeye çalıştığınızda 45 gün önce yüklediğiniz tutarın süresi dolduğundan erken çekim komisyonu ödemeden, sadece atm kullanım ücretini ödeyip 100 tl çekebileceğinizi düşünürsünüz değil mi? Ama önceki sayfalarda öyle olmuyor diyenler vardı. Param en son yüklenen tutarı (10 gün önce yüklenen 100 tl'yi) ilk önce çekmeye çalışıyor, bu yüzden atm'de erken çekim komisyonuyla beraber çok yüksek komisyon çıkıyor diyorlardı. Erken çekim komisyonu olmadan para çekmenin tek yolu, parayı yükleyip 45 gün hiç dokunmamak gibi duruyor. (Bu yüzden aciliyet dışında param'dan para çekmek çok mantıklı değil de, yine de para çekmeyi denediyseniz böyle bir durum yaşadınız mı onu merak ettim.)

Son olarak bkm express üzerinden paracard ile param'a para yükleyince dönem içi işlemlerde sektör ne gözüküyor? Onu da yazabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: EnemyTerritory

Hocam 2-3 kere kart aldığınızı belirtmişsiniz. Hepsini kendi adınıza mı, yoksa farklı kişiler adına mı aldınız? Param'ın sayfasında ilk karttan sonra diğer kartlar için teslimat bedeliyle birlikte 20 tl alınır yazıyor. Burdan sanki ilk kart 6 tl'ye alınıyor, bu kartı kaybedersen yenisi 20 tl gibi anlaşılıyor.

Bir de kredi kartıyla yüklediğiniz parayı atm'den para çekmeyi denediniz mi? Erken çekim komisyonunu param son yüklenen tutara göre hesaplıyor diyorlardı. Örneğin hesaba 45 gün önce 100 tl yüklediniz, bir de 10 gün önce 100 tl yüklediniz diyelim. Atm'den 100 tl çekmeye çalıştığınızda 45 gün önce yüklediğiniz tutarın süresi dolduğundan erken çekim komisyonu ödemeden, sadece atm kullanım ücretini ödeyip 100 tl çekebileceğinizi düşünürsünüz değil mi? Ama önceki sayfalarda öyle olmuyor diyenler vardı. Param en son yüklenen tutarı (10 gün önce yüklenen 100 tl'yi) ilk önce çekmeye çalışıyor, bu yüzden atm'de erken çekim komisyonuyla beraber çok yüksek komisyon çıkıyor diyorlardı. Erken çekim komisyonu olmadan para çekmenin tek yolu, parayı yükleyip 45 gün hiç dokunmamak gibi duruyor. (Bu yüzden aciliyet dışında param'dan para çekmek çok mantıklı değil de, yine de para çekmeyi denediyseniz böyle bir durum yaşadınız mı onu merak ettim.)

Son olarak bkm express üzerinden paracard ile param'a para yükleyince dönem içi işlemlerde sektör ne gözüküyor? Onu da yazabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim
    2-3 kart derken kendime anneme babama anlamında. Zaten yeni kart isteseniz de eskiyi kapatmadan vermezler.

İlk kart 6tl sonrasında kayıp çalıntı yaparsanız 20TL.

Yüklenen parayı çekmeye çalışırken kalan valör gününe göre hesaplıyor.
    https://param.com.tr/Ucretler-ve-Limitler.aspx

100TL için net rakam veremiyorum fakat ilk fırsatta söylerim deneyince :)

Para çekmede dediğiniz gibi parçalı ekleyip çekmeyi denemedim. Fakat param daha fazla kazanmak için en son yatanı ilk veriyor olabilir. Sonuçta amaç para kazanmak.

bkm express ile işlem yaptığımda sektör detayı göremedim sadece alışveriş yazıyor. Garanti bankası çok aktif kullanmıyor varsa görülecek yeri oradan öğrenirim. Müşteri hizmetlerine sorayım desem bu dönemde bağlanamayız herhalde 2 saatte.

• Anladım hocam. Yanıt verdiğiniz için teşekkürler

• Enpara'dan Param'a harcama geçip taksitlendirmek Enpara'nın yasak kapsamında olan maddelerinden biri mi? Enpara konusunda bazı hesapların illegal kullanıldığı için bloke edildiği yazılmış. Aynı işlemi ben de yapmak istiyorum ama yasaksa hiç bulaşmamayım.
  • abi param tehlikelidir valla enparaya mail atar telefon açar sizin kartlar bizde çok kullanılıyor hatta şu isimler çok kullanıyor bile derler param deyip geçmeyin başlı başına bir sorun yumağıdır tavsiye etmem

• Fighting Falcon. kullanıcısına yanıt
    Evet yasak hocam hesapları blok koyuyorlar dikkat edin bu şekilde çok kişinin hesabı banlandı 🙋🏻‍♂️

• İyi forumlar arkadaşlar.

Param ile ilgili bi sorum olacaktı. Benim hesabım da kredi kartın da yükleme de 400 TL ye kadar komisyonuz 400-750 TL arası komisyonlu olacak şekilde görüntüleyebiliyorum. Bu herkes te aynıdır diye düşünüyorum. Bu yükleme limitlerinde kredi kartı puan yüklemediğim puanlar limit ten düşüyor mu acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sir_mustafa

İyi forumlar arkadaşlar.

Param ile ilgili bi sorum olacaktı. Benim hesabım da kredi kartın da yükleme de 400 TL ye kadar komisyonuz 400-750 TL arası komisyonlu olacak şekilde görüntüleyebiliyorum. Bu herkes te aynıdır diye düşünüyorum. Bu yükleme limitlerinde kredi kartı puan yüklemediğim puanlar limit ten düşüyor mu acaba?
    doğrudur herkesden 400 tl üstü fark alıyor
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.