Şimdi Ara

Param Kart Ana Konu-Güncel Kampanyalar (Sürekli Güncellenecektir) (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.862
Cevap
240
Favori
296.345
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bende ssanal kullanıyorum zaten. cep tlf, elektirk su internet ve diğer harcamalar derken zaten 400 ü de geçiyor
  • hesaptan havale ile para yükleme binde iki komisyon demişti eleman. ama hesaptan havale kısmını göremedim. banka kartını mı kast ediyor yoksa. tecrübesi olan?
  • Man Down kullanıcısına yanıt
    KK veya banka kartı ile 1k yatırmak istediğimde 20-24 arası komisyon alıyordu.
    400 Tl bankamatik kartından parama yükleme yaptım komisyon almadı ama parayı geri alamadım 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lider06 -- 19 Mart 2020; 14:15:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://param.com.tr/TL_Yukle.aspx Havale/eft ile yükleme kısmında açıklamalar var. 1000 tl'den az yüklediğiniz zaman binde iki komisyon almıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt
    gönderen hesabın kendi adımıza olup olmaması konusunda bir bilgi yok. risk budur deyip atm'den yatırmaya karar verdim. yalnız hiç bir yerde ücretsiz lafı geçmiyor.
  • Havale/eft'de banka ücret almıyorsa param da ücret almıyor. (1000 tl altında olduğu sürece.) Eft/Havale sonrası dekontu çağrı merkezimize iletin, kontrol edildikten sonra para yüklenecektir demişler. Muhtemelen kendi adınıza olması gerekiyor gönderen hesabın.

Parama yapılacak yüklemelerde tüm işlemlerde hesap kişileştirme yapmış olan kişiye ait olmak zorunda. Eğer değilse bloke koyuyorlarmış.

• Atmden de ücret alıyorlar en iyisi eft o zaman. 450 gönderiyorum bakalım.

Hocam harcama yapmak içinmi yükleme yapacaksınız? Ben vakıB işlemi için yükleme yapmıştım saymadığı gibi parayıda geri alamadım bilginiz olsun.

• lider06 kullanıcısına yanıt
    Kendi hesabımdan gönderdim, hiç ben aramadan bir kaç dakikaya hesaba geçti ve kullandım.

• Garanti paracard ile buraya puan ile para yükleyebilen var mı?
    Altungold iptal etmiş garanti posu.
    Alternatif bank posundan da yüklenmiyor.
    Bununla yaptıkça da hata verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanal kart nerelerde geçiyor, n11'de kullanamadım ?
  • PARAM kartim ile Paycell kartima yukleme yapamiyorum. Sistem yoneticisi ile gorusun diye hata veriyor? Yukleyebilen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebmilebi

PARAM kartim ile Paycell kartima yukleme yapamiyorum. Sistem yoneticisi ile gorusun diye hata veriyor? Yukleyebilen var mi?
    ge çen hafta yyukledım
  • hala paracard ile yükleme yapılamıyor mu?
  • Arkadaşlar Yapı Kredi world puan yükleniyor mu? Puanı paraya çevirmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TrendMark -- 30 Mart 2020; 15:21:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lebmilebi

PARAM kartim ile Paycell kartima yukleme yapamiyorum. Sistem yoneticisi ile gorusun diye hata veriyor? Yukleyebilen var mi?
    Bende yükleyemiyorum aynı hatayı veriyor dün ve önceki gün yükleyebilmistim sanirim sistemsel sıkıntı var yarın falan bir daha denemek lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel 04.05 sorun devam ediyor.

• jassminnn J kullanıcısına yanıt
    Evet devam ediyor. Engellendi mi acaba?

• Puanları bende yükleyemiyorum kaldırdılarmı acaba? Kalktıysa sitenin bir anlamı kalmaz diye düşünüyorum 🤔🙋🏻‍♂️

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.