Şimdi Ara

Paraf TROY kart başvurusuna 400 TL ParafPara (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
44
Favori
39.261
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana yatmamış. Şartlarda 20ocak yazıyordu. Bekleyecegiz

• manyaksx kullanıcısına yanıt

Hızlısın hocam, nerde kullandın hemen:)

• takdag90 kullanıcısına yanıt

Migros  

• 400 TL Paraf para yüklenmiş nerelerde kullanabiliriz a101 de bir kere kullanmıştım paraf puan başka nerelerde geçerli acaba

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hepsiburada üzerinden aytemiz kodu almak istiyorum fakat puanlar görünmüyor maalsef. anlaşmalı kurumlar arasında paraf görünüyor halbuki

edit: aytemize gidip kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AslanAvda -- 20 Ocak 2024; 0:44:45 >
  • paraf troya netten defalarca başvurdum kabul olmadı şubeye gittim yine olmadı kredi puanım çok yüksek ama halkbank bana kredi kartı vermiyor.

• Mr.Extrem kullanıcısına yanıt

Cins hocam onlar. Ziraat de bunun gibi. Toplamda 1.7 milyon limitim var tertemiz sicilim var ve 7 sene maaş müşterisi oldum Halk efendinin ve kart limitim 4 bin küsür TL 😁

• beyler uygulamadan kontrol edin parafpuan yüklenmiş gözüküyor bende   

• ozanbey86 O kullanıcısına yanıt
    Banada yatmış

• Arkadaşlar halkbank maaş müşterisiyim. Başvurum ve talebim olmadan troy kart çıkarmışlar. Bunda şimdi kampanyaya dahil olur muyum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • slickman S kullanıcısına yanıt

bu 400 tl kampanyası ise soru 15 aralık öncesinden kartın başvuru yapılmış ve akabinde 400 tl alışveriş yapman gerekiyordu sanmam. belki güncelleme yaparlar

• Puan yattı ve kullandım. Parafly kartım vardı zaten. Puan kampanyası için Troy çıkarmıştım. İptal ettirmemek için bir sebep var mı şimdi bu kartı? Bir de aidatla uğraşmayalım. 7400 lira limit var artırmıyorlar. Limit toplamı 1,5 milyon civarında.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • magicmouse M kullanıcısına yanıt

Aidat yok diye biliyorum Paraf Troy Kartta, Ayrıca sonradan taksit gibi özellikler var.

• aksoft kullanıcısına yanıt
    Az önce müşteri temsilcisini aradım. İlk kullanım tarihinden 12 ay sonra kart ücreti yansıtılacakmış. Birkaç gün önce ajandaya not alıp iptal ederiz artık.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kart iptali için arasak puan verirler mi acaba geçen sene paraf visa için aradığımda kapatmak için 1 yıl açık kalması şartıyla 200 paraf puan vermişlerdi bana.

• Maaş hesabımız Halkbank diye zaten Paraf kart kullanıyorduk karı koca. Kampanyayı görünce ikimiz de Troy'a başvurduk. Bana yatmış eşime yatmamış. Eşim kartı teslim alamayınca iptal ettirip tekrar başvurmuştu. İlk başvuru olmaktan çıktı sayıp mı yatırmadılar acaba? Öyleyse yazık olmuş saçma sapan sebepten kaybetmemiz

• Paraf puanı hangi marketlerde kullanabiliriz?

• Çok iyi geldi lpg aldim,a101 de kullanılıyor demiştim ama ben Denizbank denedim oldu muhtemelen geçerli bir su alıp deneyebilirsiniz yüklü alışveriş yapmadan önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01halil -- 20 Ocak 2024; 16:30:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 01halil kullanıcısına yanıt
    Bim'de geçer mi?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.