Şimdi Ara

Paraf happy ve happy center 75/15 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
11
Favori
7.940
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sitesinden hediye kartı alıp mağazadaki indirimlerden faydalanmak daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof.Matematik -- 21 Mayıs 2018; 19:29:40 >
  • Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Hediye kartı sadece istanbulda belli şube için geçerli galiba onu bi araştırın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediye kartı 109tlik alamıyoruz sanırım. Ayrıca hangi mağazalarda kullanıldığıda belli değil. 109tl lik alışveriş yapsam ve eksik ürün olsa ürünlerden biri iptal edilip sipariş 100tl nin altına düşerse patlarız :)

• Hediye kartında şöyle bir açıklama var:

Hediye kartı sadece HAPPY CENTER İstanbul mağazalarında geçerlidir.
    Happy Center mağazalarına ulaşmak için tıklayınız:
    http://www.happycenter.com.tr/kurumsal/kategori/magazalar/
  • vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Siteyi biraz incelerseniz piyasa fiyatlarında ürünler var hocam. 2 indirimi kombo yapınca 125-25 oluyor fena değil yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vincent5555

Bu mesaj silindi.
    Hocam bu hediye çekleri nasıl alınıyor , açarmısınız biraz teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okey50 -- 22 Mayıs 2018; 19:27:58 >
  • çek kazan'da dydo içeceklerden 15 TL'lik alıma sinema bileti kampanyası var, happy center da geçerli.

başka şehirden kargo ile şişe şişe içecek de alınmaz ki... alınır mı? :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

çek kazan'da dydo içeceklerden 15 TL'lik alıma sinema bileti kampanyası var, happy center da geçerli.

başka şehirden kargo ile şişe şişe içecek de alınmaz ki... alınır mı? :)))
    Geçen ay hepsiburadadan pepsi aldı bu forum

• Paraf happy ve happy center 75/15 dün gece bebek bezi aldım 107 liralık sağolsun paraf ve Happy beraber güzel kampanya yapmış hemen iade geldi

• Bugün bir şubeye uğradım, hediye çeki olayını sordum. Girişe bir afiş asmışlar ama kendileri de fazla bir şey bilmiyorlardı. Sonra güya bilen birisini çağırdılar. Ona sordum nasıl oluyor diye. İstediğimiz rakamda(kusuratlar dahil) yükleme yapabiliyor muyuz, harcarken bir kerede değil de parçalar halinde harcama yapabiliyor muyuz diye ama net bir cevap veremedi.
    Kartı da hemen vermiyorlarmış. Önce ödemeyi alıp 2 gün sonra teslim etmek üzere getirtiyorlarmış. Bu şartlarda zor satarlar bu hediye çeklerini.
  • şube olmayan şehirlere kargo ile teslimat olmuyor galiba?
  • quote:

Güzel bir kombo oldu.

Paraf happy ve happy center 75/15

Bu kombo bugün Kim Market'te gerçekleşti. Şimdi aynı komboyu Happy Center'de yapmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ms365

şube olmayan şehirlere kargo ile teslimat olmuyor galiba?
    öyle şey yok izmirde şube yok ama ürünüm teslim edildi 3 günde geldi.
  • memothegreat kullanıcısına yanıt
    Niye 125 e 25 olsunki 100 e 25 oluyor

• komikadam kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış hesap yapmışım orda ya. 110 luk alışveriş yapsanız 35 e denk geliyor zaten :)
  • Fairy hepsi bir arada ve finish 3lu set 108.80 liraya aldim 3 kampanya smside geldi piyasanin en ucuzu en iyi fiyata almis oldum tesekkuerler

• konyalım K kullanıcısına yanıt
    hocam teşekkürler yanıt için. bir ürünü sepete atmak istediğimde "size en yakın şubeyi seçin" diyor.. orada aklım karıştı. siz hangi şubeyi seçtiniz?
  • konyalım K kullanıcısına yanıt
    hesap oluşturup adres girmeye çalıştım, sadece şubelerin olduğu şehirden il seçimi yaptırıyor, başka şehirde adres nasıl giriliyor acaba?
  • Happy centerda kontor yuklemesi yapiliyor mu

• propesyonel kullanıcısına yanıt
    bize yakın olanda yapılmıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.