Şimdi Ara

Paraf happy ve happy center 75/15

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
11
Favori
7.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanya kapsamında 21 Mayıs- 21 Haziran 2018 tarihleri arasında kampanyaya dahil Happy Center’lardan veya happy.com.tr’den yapılacak 75 TL ve üzeri ilk işleme 15 TL ParafPara hediye edilecektir.
    Kazanılan ParafPara’lar, harcamadan bir gün sonra harcama yapılan kredi kartına yansıtılacaktır.
    Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS ile bildirilecektir.
    Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilecektir.
    Kazanılan ParafPara’lar 01 Temmuz 2018 tarihine kadar kullanılabilecek, kullanılmayan ParafPara’lar 02 Temmuz 2018 itibariyle geri alınacaktır.
    ParafPara transfer işlemi, ParafPara kullanımı olarak sayılmayacak ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
    Parafly, Parafree, ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil olup Business kartlar, HalkCard, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Kampanya kapsamında geçmiş tarihli işlemler için ödüllendirme yapılmayacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "kampanyaya dahil Happy Center’lardan veya happy.com.tr’den yapılacak 75 TL ve üzeri ilk işleme 15 TL" Direkt kendi sitesinden alsak olur mu?

Paraf Ramazan kampanyasi ile birlesir mi?

Tesekkurler

• happy.com.tr den alsak paraf üstü ile birleşir mi acep?
  • 100 lirayı geçerseniz ramazan kampanyaı ile birleşir 100 lira üstü küsüratlı yaparsanız hem bu kampanya hem ramazan hemde parafüstü alırsınız kesin bilgidir. Lütfen herkes aynı soruyu tekrar tekrar sorupda elimizdeki hakkı kapttırmasın

• Benzer kampanya KİM ' ile de mevcut. 31 mayis son gün.

Bu iki markette ( money bonus & migros & gdi+tbg daha avantajli ) belki 109*3 ile ( + ramazan ) combo yapilabilir UCUZ ürünler takip edilirse faydalı.

Ayrıca carrefour ( axess ) 10*100:110 TL ve 4*100 : 75 TL ( sigara oluyor ) yine daha avantajli gibi.

Ben bonus&axess&paraf ile coklu kkarti ile katildigim icin sorun yok , ancak kısıtlı bütce, tek kart , sıcak firsatcı icin kampanya sönük gibi.

• İşimiz gücümüz bankaları zengin etmek oldu maalesef

• Katılım gerekiyor mu sms vs. gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Katılım gerekiyor mu sms vs. gibi?
    https://www.parafcard.com.tr/12169-happy_center_ramazan_kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uludag34

https://www.parafcard.com.tr/12169-happy_center_ramazan_kampanyasi

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.

3'lü combo oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

100 lirayı geçerseniz ramazan kampanyaı ile birleşir 100 lira üstü küsüratlı yaparsanız hem bu kampanya hem ramazan hemde parafüstü alırsınız kesin bilgidir. Lütfen herkes aynı soruyu tekrar tekrar sorupda elimizdeki hakkı kapttırmasın
    denendi, çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Teşekkürler.

3'lü combo oldu.

Alıntıları Göster
    Paraf happy ve happy center 75/15
  • Happy center için bi başvuru yok anladığım kadarıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen Yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: uludag34

Alıntıları Göster
    merhaba, aynıandamı geldi 3 mesaj, bana ikisi geldi parafüstü gelmedi, alışverişe göre değişiyormu acaba :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denetim123

Aynen Yok..
    Teşekkürler. 100 TL eskisi kadar büyük değil artık. 100 TL harcama yapmak pek zor olmayacak 😔

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okey50

merhaba, aynıandamı geldi 3 mesaj, bana ikisi geldi parafüstü gelmedi, alışverişe göre değişiyormu acaba :((

Alıntıları Göster
    aynı anda geldi hocam, parafüstü için kayıt yaptırmışmıydın daha önceden yaptırmadıysan gelmez.
  • Piyasaya göre uygun ne var. Temel ihtityaçlardan

Yağ şeker pahalı ya da yok. Fiyatlar şişik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 21 Mayıs 2018; 11:7:36 >
  • bana da paraf kusur dan gelmedi. siparişi iptal ettim, aldığınız ürün taksit yapılıyorsa gelmiyor.
    kusurat gelmesini istiyorsanız https://www.happy.com.tr/gida?sort=p.price&order=ASC bunlardan birini sepete ekleyin. o zaman taksit yapmıyor.
    ve kusurat gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sörms -- 21 Mayıs 2018; 11:46:42 >
  • paraüstü migrosla kombo olduğu için 3 lü kombo benim için tırt oldu. hala kartını kullanmayan varsa güzel kampanya
  • Bende paraf günüm indirimi yapmadı... 3 lü indirim /puan oldu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.