Şimdi Ara

PARADIGM CLUB (BAŞKA KONU AÇMADAN BURADAN DEVAM EDELİM LÜTFEN) (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
22
Favori
220.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    keyifli dinlemeler olsun joven.
  • Hayırlı olsun güle güle kullanınız.
  • Bu paralara çıkan adamın Paradigm le İsi olmaz üstat neler var bi görsen fuarları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu serilerde kullanılan bir çok yeni teknoloji var ciddi bir seri. Bu seri için uzun bir süredir çalıştıklarını ve fiyatlarının ne mertebede olacağını biliyorduk . Ancak hedefleri ürün broşüründe de belirttikleri gibi daha uygun fiyata lüksü elde etmek. Genelde Paradigm ürün incelemelerinde fiyat/performans vurgusu yapılıyor. Bu seride üst segment için ciddi bir seçenek olacak . Aldıkları feedback ler çok çok olumlu . Alternatif almak isteyenler tabi olacaktır ama bunun bedelini ağır ödeyecekler :)
  • @ joven hayırlı olsun güle güle kullanın.

Prestige serisi hakikaten çok benzemiş Monitor Audiolara. Paradigmler sinemayı evde yaşamak isteyenler için her zaman iyi seçim olmuştur, Sorun fiyatının ülkemiz şartlarına göre yüksek olması.

Eray fuarda seçenekler çok var derken herhalde yine stereodan bahsetmiştir. Öyleyse huylu huyundan vazgeçmez. Allah sinemacıları stereocuların yorumlarından korusun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asefik

@ joven hayırlı olsun güle güle kullanın.

Prestige serisi hakikaten çok benzemiş Monitor Audiolara. Paradigmler sinemayı evde yaşamak isteyenler için her zaman iyi seçim olmuştur, Sorun fiyatının ülkemiz şartlarına göre yüksek olması.

Eray fuarda seçenekler çok var derken herhalde yine stereodan bahsetmiştir. Öyleyse huylu huyundan vazgeçmez. Allah sinemacıları stereocuların yorumlarından korusun

Yok üstat yaw yanlış anladın o seri ciddi rakam ayni meblağ da çok daha iyi marka ve modeller var gene sinema icin

Ben stereo tarafına octave pre power ekleyip bırakılacam orda eksiğim yok

Hatirlar san bir akşam senin le konuştuk Paradigm 7.0 set kurayım dedim Şen'de onlar güçlü cihazlar imkan varsa hiç dusun me dedin valla kurdum ben su an anthem 1120 ile birlikte çok ama çok memnunun sağol tavsiyen icin

Ama bu yukarıdaki MevZu başka ben bunu Paradigm o çok seven biri olarak yazdım

Byali ustat in da kullandığı Paradigm ama ciddi rakamlar bu rakamlara çıkınca alternatif çok dedim deşiğim bu stereo değil yanı gene sinema

Kafam da mk 300 serisi var ama çok ciddi bütçe o sebep le elinde ki Paradigm le devam anthemle zaten çağ atladılar

Kısadan artık bende o sinemacılar tarafında yim :)

• Seçiminle mutlu olmana sevindim, çünkü arayışın sonu yok.

octave pre power düşünüyorsan Turushan satıyor setini bence kaçırma Phono katıda var.

En çok sevindiğim "Kısadan artık bende o sinemacılar tarafında yim :) " bu oldu
  • Sinemacılarla Stereocular neden yorumsal farklılıklar gösterir? Herkes çokmu biliyor?Yoksa biraz maymun iştahlımıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babiş62

Sinemacılarla Stereocular neden yorumsal farklılıklar gösterir? Herkes çokmu biliyor?Yoksa biraz maymun iştahlımıyız?

Ney farklı üstat

• Bu personna serisi hoparlörün Dünya HI-END piyasasında büyük ilgi uyandıracağını düşünüyorum. Birçok teste girecek keza içinde kullanılan aktif subwooferların kabiliyetlerini düşündüğümde özellikle Amerika da şimdiden çılgınca beklenmeye başlamıştır. 38.000 USD lik fiyatı tabiki onu wilson magico aerial von scheweikert focal dynaudio gibi markaların yanına getiriyor ama bu sefer ilgi çekmek için ellerimdem gelen herşeyi yapmışlar. Bakalım bir sene geçsin neler olacak.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten pahalı olan markanın fiyatları Turkiye'de daha da pahalı. Aslında özellikle lüks haparlor markalarında olan bir durum. İyi fiyata güzel bir sistem kurmak çok zor bu ülkede.

• Paradigm Persona Series speaker demo at CEDIA 2016
    AVSForum.com
    September 21, 2016
    By Mark Henninger
    http://www.avsforum.com/paradigm-persona-series-speakers-demo-at-cedia-2016/

“I had a chance to listen to some tracks through a pair of Persona 9H’s, including Stevie Ray Vaughn’s “Tin Pan Alley,” Peter Gabriel’s “Mercy Street,” and Daft Punk’s “Giorgio by Moroder.” The speakers handled the challenges of the acoustically difficult meeting room with aplomb. ARC smoothed out the bass response from the two speakers, and
    with a total of eight 8.5-inch differential-drive woofers pumping the air, they had plenty of depth and impact. Imaging was as good as it gets, which is usually the case with well-designed top-tier speakers.”

• Paradigm Monitor 7 Serilerinde stoktaki ürünler ve ön siparişler için geçerli süre sınırlı peşin ödeme indirimi ...

indirimli fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz
  • joven kullanıcısına yanıt
    Video da olsaydı keşke

HOŞ DURUYORLAR .
    Sisteme zaten laf yok ta, o an çalan müzikler dikkatimi çekmiști aslında
    Paradigmden above & beyond duymadı daha bu kulaklar

• Above & Beyond'mu..

Hey gidi günler o zamanlar setupımız vardı plakları vardı bende. Di fm'den az takip etmezdik setlerini

Aklımda kalanlardan nacizane;

Shah & Cosmo pres. Purple Mood - One Night In Tokyo (Above & Beyond Remix)
    Perpetuous Dreamer - The Sound Of Goodbye (Above & Beyond Mix)
    Above & Beyond - Can't Sleep (Original Mix)

Not: Konuyla alakası yok ama duygulandım bir an
  • quote:

Orijinalden alıntı: joven

Audioquest type 2 type 4
    Paradigm Monitör sub 12

Bunu şimdi gördüm, o hoparlörlere bu kablolar detay ve gövde olarak asla yetmez.

Önde herhalde Audioquest type 4 kullanıyorsun sadece 15 AWG yani 1.65mm kesiti var. Type2 de 16 AWG yani 1.31mm kesitli...

Daha kalın (en az 2.5mm) ve daha üst modellere geçmeniz lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 22 Ekim 2016; 14:35:22 >
  • Bütçenizi bilmiyorum ama en az bu seviyede olmalı Atlas Hyper 3.5 Speaker Cable

http://www.futureshop.co.uk/atlas-hyper-35-speaker-cable-p-8650.html#.WAtUi4-LSUk

siteye giriş yaparsan ülke indirimi ile 37,5 pound metresi.
  • Yada 2. el kablolarada bakılabilir ama her kablonun kendine has ses karekteristiği var dır.

Örnek gümüş kaplama bakır kablolar üst frekanslar daha önde açık parlak ses üretirler. Sadece bakır olanlar daha dengelidir aynı şekilde sadece gümüş olanlarda.

Anthem ve Paradigm Prestige birlikteliği nasıl bir ses tarzı üretiyor bilmiyorum aynı şekilde Siz nasıl sesten hoşlanıyorsunuz? açık parlak bir ses mi yoksa tersimi?

Bu bilgiler ışığında bir seçim yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asefik -- 22 Ekim 2016; 15:13:40 >
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.