Şimdi Ara

PARADIGM CLUB (BAŞKA KONU AÇMADAN BURADAN DEVAM EDELİM LÜTFEN) (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.581
Cevap
22
Favori
220.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @sascha35 Bi-wire performansı kullandığınız amfinin gücüyle alakalı. Eğer 5 kanal kullandığınızda 70w veriyorken 7 kanal kullanırken 50w düşüyorsa çok bir performans artışı olacağını düşünmüyorum.

@Affan Hayırlı olsun hocam hem 710 hem de svs. Sağlam bir video, fotoğraf beklentisiyle takipteyiz. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkal -- 14 Ekim 2015; 15:18:32 >
  • Elinden çıkartmak isteyen varsa center 3 ve sorround 3 ve front 7 alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Paradigm Monitor 9 v7 hoparlörlerim satılıktır.İlgili ilandan hoparlörleri görebilirsiniz ve benimle iletişime geçebilirsiniz.
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-paradigm-monitor-9-v7-cherry-floorstanding-hoparlor-264674342/detay
  • Merhaba arkadaşlar evime bir çift hoparlör almak istiyorum amfisiyle beraber ama ilk ve sonkez almam istiyorum evin salonu 30 m2 aklımda iki marka var biri Klipsch rf-82 II Diyeride Paradigm 9 v7 yada daha üst modeli herneyse deneyimlerinize ihtiyacım var tamamen film odaklı bir sistem istiyorum bana bangır bangır kulak ağrıtan sesten ziyade kısık seste o filmin tüm ince seslerini baslarını tizlerini hissedebileceğim bir sistem önerirmisiniz yardımınıza ihtiyacım var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahmut duran

Merhaba arkadaşlar evime bir çift hoparlör almak istiyorum amfisiyle beraber ama ilk ve sonkez almam istiyorum evin salonu 30 m2 aklımda iki marka var biri Klipsch rf-82 II Diyeride Paradigm 9 v7 yada daha üst modeli herneyse deneyimlerinize ihtiyacım var tamamen film odaklı bir sistem istiyorum bana bangır bangır kulak ağrıtan sesten ziyade kısık seste o filmin tüm ince seslerini baslarını tizlerini hissedebileceğim bir sistem önerirmisiniz yardımınıza ihtiyacım var

Paradigm set al ustat

• quote:

Merhaba arkadaşlar evime bir çift hoparlör almak istiyorum amfisiyle beraber ama ilk ve sonkez almam istiyorum evin salonu 30 m2 aklımda iki marka var biri Klipsch rf-82 II Diyeride Paradigm 9 v7 yada daha üst modeli herneyse deneyimlerinize ihtiyacım var tamamen film odaklı bir sistem istiyorum bana bangır bangır kulak ağrıtan sesten ziyade kısık seste o filmin tüm ince seslerini baslarını tizlerini hissedebileceğim bir sistem önerirmisiniz yardımınıza ihtiyacım var

Volkan bey güvenilir insan ve urunleri zaten forum okudu iseniz iyi olduğunu gördünüz fiyatta da anlaşırsanız tadından yenmez

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Üstat sadece kule hoparlör leri satıyormusun satıyorsan ne kadar acaba

• quote:

Üstat sadece kule hoparlör leri satıyormusun satıyorsan ne kadar acaba

Benim ilanım yok volkan bey in var

• Mahmut duran M kullanıcısına yanıt
    Takim olarak satiyorum.

• Satılık

Paradigm Reference Signature S2 V3 Cherry - bookself (demo, kutusunda)
    Paradigm Reference Signature C5 V3 Cherry - center speaker (demo, kutusunda)
    Paradigm Monitor SUB 12 (demo, kutusunda)
    Paradigm Monitor SUB 10 (demo, kutusunda)

İlgilenenler PM den ulaşabilir
  • Fiyatlar için pm attım. Cevap bekliyorum.

• Gönderilmiştir
  • Slm, arkadaşlar

Paradigm S100 ler için Hegel in H80 modeli nasıldır.
    İnternet üzerinden bulduğum değerler

Hegel H80 için

Teknik Özellikler
    Dijital Girişler : 2 coax, 2 optical and 1 USB
    Analog Girişler : 2 RCA balanssız (1 atanabilir) ve 1 XLR Balanced input
    Çıkış Gücü : 75 + 75W @ 8 ohms
    Frekans Aralığı : 5 Hz - 100.000 Hz
    Sinyal Gürültü Oranı : 100dB den fazla
    Parazitlenme : -100dB den Az
    Distorsiyon : < 0.01% @ 50W 8 Ohms 1kHz
    Intermodülasyon: 0.01% (19kHz + 20kHz)
    Sönümlendirme Oranı : 1000 den fazla

S 100 için,

Low Frequency Extension

25 Hz (DIN)

Sensitivity Room / Anechoic

92 dB / 89 dB

Impedance

Compatible with 8 ohms

Suitable Amplifier Power Range

15 - 350 watts

Maximum Input Power

230 watts

• hknbjk kullanıcısına yanıt
    Kağıt üstünde uyumlu gözüküyorlar ancak imkan yaratıp dinleme yapmadan almamanızı öneririm.
    Paradigm gibi Hegel'inde kendine has bir sesi olduğunu okuyorum. İki markanın uyumunu kulağınızla duymanız daha iyi olur...
  • ikisini birlikte değil ama farklı setuplarda dinledim.
    ben kafamda pek eşleştiremedim Hegel ve Paradigm leri

s100 ler için güçlü amfi iyi olur gibime geliyor onca sürücüyü hareketlendirecek bir amfi iyi olur.
    Hegel dinlemiş ve sevdiyseniz 200 veya 300 ve şimdi yeni çıkan 360 modellerine bir bakın.
    ben yakın zamanda 360 modelini dinledim çok hoş bir amfi. fiyat tabii 5 binli seviyelerde

ama bence paradigm s100 klasmanı ve yapısındaki hoparlörlerin hakkıda bu seviyedeki amfiler olmalı.
    hatta power/pre seçeneği tercih edilebilir kullanım imkanı var ise.

• Hegel i hiç dinlemedim sadece oldukça çok iyi yorumları var. Açıkçası ikisini (h80 - S100 leri) bir arada test imkanım imkansız gibi bir şey. Hegel i yurt dışında getirme şansım vardı yorumlarda iyi olunca ona odaklandım. 300 ve 360 lar 15 bin civarlarında çok yüksek fiatları. Ben de sadece front lar var center sub falan yok. şuan kullandığım pıoneer biraz yer ve renk konusunda sıkıntı oldu benim için o yüzden böyle bi arayışa girdim.
  • forumdan bir arkadaş Hegel H100 nü satıyor uygun fiyata. ikinci el alma konusunda çekinceniz yoksa gidip kendisinde dinleyin isterseniz.
    Ama benim fikrim H100 de S100 ler için kafi olmayacağı yönünde. O kadar fazla sürücüyü dengeli ve kontrollü bir şekilde sürmek her amfinin harcı değil.
    Güçlü amfiye ihtiyacınız var S100 ler için. Flac mi dinliyorsunuz bilmiyorum ama kaynak tarafını da göz önünde bulundurup yatırım yapın derim. İyi bir DAC çok fark yaratabiliyor.
  • H80 yada H100 ile o kolonlar beslenmez. Calar mi? Evet calar.

Mcintosh yada Krell gibi amfiler lazim.

Yada pre-monoblok tarzi bir amfi.

• Mcintosh yada Krell internetten baktım fiat olarak ama sanırım 10 bin civarlarında gibi görünüyor yanılıyor da olabilirim. Benim hem fiat hem de yer konusunda sıkıntı olduğu için Hegel lere bakıyordum yani 5 bin civarlarında bişeyler düşünüyordum hegelleride norveç de bi arkadaş var onun aracılığı ile getirmeyi düşünüyordum. H160 için fikriniz ne olurdu ? bunu da yaklaşık 7 bin civarlarında getirebiliyorum.

Amplifikatör Gücü (RMS) 150 Watt (8 Ohm) Watt
    Analog Giriş (RCA) 2 Adet
    Analog Giriş (XLR) 1 Adet
    Sinyal Gürültü Oranı 100dB db
    Damping Factor 1000 .
    Distorsiyon (THD) 0.01% (19kHz + 20kHz) .
    Giriş Empedansı - K Ohm
    Giriş Hassasiyeti - mV
    Pikap Ses Girişi - Adet
    Dahili Dac USB kart 16 bit/48 khz .
    Pre Out - .
    Ton Kontrol - .
    Transistör Tipi - .
    Boyutlar (H*W*D) 12 x 43 x41 cm
    Ağırlık 16 KG

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.