Şimdi Ara

Parabola... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
0
Favori
4.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: harDeath

quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

Dinimize , Allah'a küfür eden adam'ı bile ovuyosunuz yazık size..
    0000000 ' ı Türkiye'De bi kaç kişi reel'den tanıyo olsaydı adam bırakın oyun oynamayı yaşıyo bile olmazdı..Bizim dinimizin de en onemli ozelligi Başka dinlere saygımızdır.

Parabola :

Oyle bir adamdır ki , 0000000 ' ın sadece taktıgı takılarıyla 2 tane parabola olusurdu.Ama parabola o kadar güzel oynuyorki..

Marifet olan olan itemlerle adam kesmek degil , Olmayan itemlerle adam kesmek..

parabola icin soylediklerine katiliyorm ama 0000000 eger soylenenler dogruysa Turklere,Muslumanlara kufur etmedi..!

ss yi biliyorm..ceek koymu$tu..o ss de asil olan $ey..aresde muslumgursex die biri var aresdekiler bilir..aralarinda ki olaydan dolayi fuck muslim yazmi$..en azindan bana bir cok ki$i boyle soyledi..0000000 a da oyunda sordugumda Fucking MuslumGursex demi$ti bana da..

Pff ,

Oyunun %80 'İnin Türk Oldugunu düşünürsek we senin türk oldugunu warsayarsak (sana demiorum ) müslümanlara mı küfür ettim dicek ?

O arada o şekilde kurtuldu işte. Yanlış anlaşıldı ben müslümgürsex 'E falan küfür ettim dedi ama yazı açık we netti..

Hadi Müslümgürsex 'e küfür etti diyelim..Allah'a da küfür etti. Bu nolucak peki *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 12 Haziran 2007; 1:09:02 >

• Şimdi Bu Erifleri Karşılaştırmak Biraz Saçma Olur...

Neder derseniz;
    Adamların serverları farklı
    Adamların İtemleri Farklı
    Adamların Oynayış Biçimleri Farklı
    En İyi Kim Ne Zmn Anlaşılır Biliormusunuz?

Bu Adamlar Bi Yerde Vs Yapacak Nası Birleşirlerse Artıq.O zmn Böle saçma bi konu olmas bence böle
    ama Allah için 2side çoq pro oynuor...
  • quote:

quote:

quote:

0000000 ' ı Türkiye'De bi kaç kişi reel'den tanıyo olsaydı adam bırakın oyun oynamayı yaşıyo bile olmazdı..Bizim dinimizin de en onemli ozelligi Başka dinlere saygımızdır.

Parabola :

Oyle bir adamdır ki , 0000000 ' ın sadece taktıgı takılarıyla 2 tane parabola olusurdu.Ama parabola o kadar güzel oynuyorki..

parabola icin soylediklerine katiliyorm ama 0000000 eger soylenenler dogruysa Turklere,Muslumanlara kufur etmedi..!

ss yi biliyorm..ceek koymu$tu..o ss de asil olan $ey..aresde muslumgursex die biri var aresdekiler bilir..aralarinda ki olaydan dolayi fuck muslim yazmi$..en azindan bana bir cok ki$i boyle soyledi..0000000 a da oyunda sordugumda Fucking MuslumGursex demi$ti bana da..

Pff ,

Oyunun %80 'İnin Türk Oldugunu düşünürsek we senin türk oldugunu warsayarsak (sana demiorum ) müslümanlara mı küfür ettim dicek ?

O arada o şekilde kurtuldu işte. Yanlış anlaşıldı ben müslümgürsex 'E falan küfür ettim dedi ama yazı açık we netti..

Hadi Müslümgürsex 'e küfür etti diyelim..Allah'a da küfür etti. Bu nolucak peki *

Böyle dersen iş System of a down olayına döner.

• ben zero ile konu$tugumda kendime yabanci susu verdim..mueccim fln degilse Turk oldugumu anlamaz..ayrica ben Allaha kufur ettigini gormedim..ss varsa koyarsaniz sevinirm..
  • 000000 sadece movie maker harikası
  • quote:

Orjinalden alıntı: lordisdewil

000000 sadece movie maker harikası

Buna Sadece Gülerim Git Bakalım Vs ye gör movie maker harikasını
  • Neyse DonanımHaber'in Pırlanta insanları yarın okul var uğramak lazım. Kendinize iyi bakın. İyi geceler.
  • BEN bu hafta okula gitmiom
  • quote:

Orjinalden alıntı: EredLithui

quote:

quote:

quote:

Parabola :

Pff ,

Böyle dersen iş System of a down olayına döner.

İşte türk milleti ne yazıkki kendine hakaret eden adamları taklit ediyor sewior deger weriyor. Yazık..

quote:

ben zero ile konu$tugumda kendime yabanci susu verdim..mueccim fln degilse Turk oldugumu anlamaz..ayrica ben Allaha kufur ettigini gormedim..ss varsa koyarsaniz sevinirm..

Nası inanmak istiyosan dewam et..Elin yabancısını destekle..

• Allah bilir FireDrakeden kendisidir
  • İ$te Parabolanın Youtubedeki Tek Videosu....

http://www.youtube.com/watch?v=idk7W6RjLII

Ayrıca Bir Arkada$ Video 20dk'lık Videosunu Upload Ediyordu Halen Bekliyorum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: EredLithui

Neyse DonanımHaber'in Pırlanta insanları yarın okul var uğramak lazım. Kendinize iyi bakın. İyi geceler.

Hocam okulamı gidiyosun hala yav.
    0000000 Müslümanlara küfür etmedi.
    Orda küfür MüslümGürseX'e edildi diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cenk -- 12 Haziran 2007; 1:27:42 >
  • elin yabancisini destekleymi$..bi$ey bildigini sanip da bi$ey bilmedigi sonucu ile kar$ila$mak var ortada..0000000i sevdigimi nerden cikardin?sevsem parabola ile olan konuda onu desteklerdim..oturma organinizdan element uydurmayin burda..1 tane ss den yola cikarak kimse hakkinda yorum yapamazsin..varsa Allaha kufur ettigine dair ss koyarsin..derim ki tmm etmi$..ama koymazsan kimse hakkinda da ileri geri konu$amazsin..kimseyi taklit almam kafani yorma..0000000 la daha once bir cok chardan konu$tum..bir kac charda Turk oldugumu soylememe ragmen hic bir $ekilde kotu davranmadi..kotu laf soylemedi..bunlar celi$ki degil midir?varsa Allaha kufur ettiginin sssi koy buraya..!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cenk

Gelen Kutuna bakabilir misin Cenk?

İyi Geceler...
  • quote:

elin yabancisini destekleymi$..bi$ey bildigini sanip da bi$ey bilmedigi sonucu ile kar$ila$mak var ortada..0000000i sevdigimi nerden cikardin?sevsem parabola ile olan konuda onu desteklerdim..oturma organinizdan element uydurmayin burda..1 tane ss den yola cikarak kimse hakkinda yorum yapamazsin..varsa Allaha kufur ettigine dair ss koyarsin..derim ki tmm etmi$..ama koymazsan kimse hakkinda da ileri geri konu$amazsin..kimseyi taklit almam kafani yorma..0000000 la daha once bir cok chardan konu$tum..bir kac charda Turk oldugumu soylememe ragmen hic bir $ekilde kotu davranmadi..kotu laf soylemedi..bunlar celi$ki degil midir?varsa Allaha kufur ettiginin sssi koy buraya..!

Bravo!

%131 haklı kardeşim aynen dwm arkandayım

• 0000000 53 lvl denmi editlendi ayrıca 0000000 da dual rol elf metal r.e iron neck iron belt vardı dragon aldında adam sundriesten shardları çekip +8 yaptı ayrıca parabolada bunları yapabilirdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

quote:

Orjinalden alıntı: Cenk

Gelen Kutuna bakabilir misin Cenk?

İyi Geceler...

Hallettim hocam.
    Sanada...
  • quote:

elin yabancisini destekleymi$..bi$ey bildigini sanip da bi$ey bilmedigi sonucu ile kar$ila$mak var ortada..0000000i sevdigimi nerden cikardin?sevsem parabola ile olan konuda onu desteklerdim..oturma organinizdan element uydurmayin burda..1 tane ss den yola cikarak kimse hakkinda yorum yapamazsin..varsa Allaha kufur ettigine dair ss koyarsin..derim ki tmm etmi$..ama koymazsan kimse hakkinda da ileri geri konu$amazsin..kimseyi taklit almam kafani yorma..0000000 la daha once bir cok chardan konu$tum..bir kac charda Turk oldugumu soylememe ragmen hic bir $ekilde kotu davranmadi..kotu laf soylemedi..bunlar celi$ki degil midir?varsa Allaha kufur ettiginin sssi koy buraya..!

0000000 'ın ne yaptıgını ben bilirim..We benimle birlikte ne yaptıgını bilen cok kişi war..Allah'ın gevuru zengini gidip para basıp char alıp huzurumu kaçırıyosa arkadaslarıma küfür ediyosa ki Türk olan bi arkadasıma.(Müslümgürsex) bundan rahatsız olurum we 0000000'ın kahraman olarak gosterilmesine goz yumamam.(Siz diyosunuz Müslümgürsex'E küfür etti diye.. )

Adam resimde müslüm e küfür etmiş diyosunuz .Akıl war mantık war adam hiç müslümanlara küfür ettim diye soler mi Allah aşkına Ki : Oyunun %80'inden fazlası türk ise.Müslüman'lara ettigi küfür ü clandan olan arkadasım müslümgürsex'in üzerine yıktı .

Oturma Organımdan uydurmuyorum , Ares de oynadıgımdan dolayı biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DBADFA1C8 -- 12 Haziran 2007; 1:43:45 >

• 0000000 70 olduğunda chyper açık değğildi parabola nasıl ondan önce 70 oldu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeverPlayWithM3

0000000 53 lvl denmi editlendi ayrıca 0000000 da dual rol elf metal r.e iron neck iron belt vardı dragon aldında adam sundriesten shardları çekip +8 yaptı ayrıca parabolada bunları yapabilirdi.

yalan soyleyene bi$ey yapmiolar nede olsa..

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.