Şimdi Ara

Parabola... (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
218
Cevap
0
Favori
4.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Diesel biz burada adamın beynindeki duyguLarı konusmuyoruz adamın oyun üstündeki biLgiLeri konusuyoruz...
  • parabola humanmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prerogative

Parabola +8 fp set giyiyor diyenler knightonline.net'teki röportajlara bakabilirler...

Parabola: itemlerin yarısını karakteri devraldığım çok yakın arkadaşım ufuktan devraldım, çok iyi bi boss avcısı ve zanamında kendisi bile sayamıodu kestiği bossları,
    diğer kısmını kendi boss droplarım ve ufuk'un samimi bikaç arkadaşının da desteğiyle aldım, şuan üzerimde shell+7 chitin+8 shell+8 var, iron neck iron belt re elf metal earring rol rol+1 ,
    shard+8 ve mirage+8 var, ayrıca clan başkanı Bugra, bana SS ve belt of dex verdi sağolsun, sex4fun'da olduğum dönemde de üzerime shell +7 verdi vlakentios, hala çok yakın arkadaşlarım,
    ben de kendi paramla shell alarak parçaları geri verdim.

Aynı röportajın başka bir kısmı:
    quote:

beatitpunk ile oynadığım dönem WP, mirage+8 ve shard+7, FP+8 ile mütevazi itemlerim vardı, o dönem daha zevkliydi, oyuna girdiğim an pm yağmuruna tutuluyorum ve çoğu küçük yaşda olduğunu tahmin ettiğim arkadaşkar olsa da, "combo hack, minör hack, duper, edit vs vs"

:)

• quote:

Orjinalden alıntı: L.J

quote:

Orjinalden alıntı: Prerogative

Parabola +8 fp set giyiyor diyenler knightonline.net'teki röportajlara bakabilirler...

Parabola: itemlerin yarısını karakteri devraldığım çok yakın arkadaşım ufuktan devraldım, çok iyi bi boss avcısı ve zanamında kendisi bile sayamıodu kestiği bossları,
    diğer kısmını kendi boss droplarım ve ufuk'un samimi bikaç arkadaşının da desteğiyle aldım, şuan üzerimde shell+7 chitin+8 shell+8 var, iron neck iron belt re elf metal earring rol rol+1 ,
    shard+8 ve mirage+8 var, ayrıca clan başkanı Bugra, bana SS ve belt of dex verdi sağolsun, sex4fun'da olduğum dönemde de üzerime shell +7 verdi vlakentios, hala çok yakın arkadaşlarım,
    ben de kendi paramla shell alarak parçaları geri verdim.

Aynı röportajın başka bir kısmı:
    quote:

beatitpunk ile oynadığım dönem WP, mirage+8 ve shard+7, FP+8 ile mütevazi itemlerim vardı, o dönem daha zevkliydi, oyuna girdiğim an pm yağmuruna tutuluyorum ve çoğu küçük yaşda olduğunu tahmin ettiğim arkadaşkar olsa da, "combo hack, minör hack, duper, edit vs vs"

:)

asdasdasdasdas

• ya burda siz en ii asas konusundamı tartısıosunuz pek anlamadım
    veyahut combo vs.
    ama 000000 in combosunun paraboladan kötü oldugunu görüyoruz
    sirf itemleri yüzünden bir asas en ii olamaz item dedigini priestlerde yapar mage de
    ama elindeki itemlerde cok iyi combo yapmak o kişinin oyunculuk basarısını gösterir
    videolardada görülen o ki parabola gercekten cok iyi zamanında
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cenk

0000000 > Chitin +8 set , dual +8 shard ve unq.. takılar ile dragon çıkarmıştır.
    Parabola>+8 fp set , md +8 - Shard +7 ve orta düzey takılarla dragon çıkarmıştır.

Ayrıca Cypherın en kötü olduğu dupe dönemlerinde bile +8 shard - +8 md ile dragonu korumuştur.
    Videolarını youtubeden izleyebilirsiniz.
    Ayrıca LivenUp ( NoBodyIsPerfect ) parabola gibi efsanedir.

Ayrıca Parabola Türk tü İzmirliydi

Videosunu Rapidden 2006nın başlarında cafede 4-5 kişi ve Parabolayla birlikte izledim

Bulabilirseniz kesinlikle izleyin sonunda DM kesio o itemlerle tek başına.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AgentSimit

full ctrl kullanıyor livenup...

o donemde herkes ctrl kullanıyordu minor combo yaparken ban falan kullanmana gerek yok..
  • zenginin malı, züğürdün çenesini yorarmış...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AgentSimit

full ctrl kullanıyor livenup...

bu hortlatmış yakaldım
  • 0000000 gerçekten suçlumu değil mi anlamak zor
    http://img399.imageshack.us/my.php?image=ceekkj1xt4.jpg
    http://www.sozluk.net/index.php?lang=tr&word=m%FCsl%FCman&dil=tr_en buyrun sözlükten aradım Muslim Müslüman demek ama Muslum yazmamış o zmn o lafı MuslumGurseX e atmamış olabilir yani bi resim daha geliyo

http://homepages.nildram.co.uk/~cyrus2k/KnightOnline/koto.jpg
    buda o küfürü etmeden önce hemde baya bi önce tahminim burada lvl 5x lerde clandan ne yazıyo bakınız hadi çık işin içinden çıkabilirsen (ayrıca ps fln değil bu resim zeronun kendi resim arşivinden alınmıştır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ClewerMage -- 8 Eylül 2007; 8:58:46 >

• Videoya bakıcam şimdi
  • ya özelliklemi secip çıkartıyosunuz yıllanmıs konuları madem upladınız topigi bizde yorum katalım

forever>>>Ominous3gzo>>OminousR3turns>>OminousD3at

bakınız youtube!!
  • http://www.youtube.com/watch?v=idk7W6RjLII link burda bakın videoya adam müthişmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorry_for_kill_you

http://www.youtube.com/watch?v=idk7W6RjLII link burda bakın videoya adam müthişmiş

0000000 olsun parabola olsun skil dizilimlerinde minor yok yada basmaya elverişli yerde degil buda sunu açıklıor bu adamlar ctrl yada özel klavyeler le minor yapan kişiler.minoru elle yapsınlarda o kadar kişinin arasından çıkabileceklermi görelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: elweda

quote:

Orjinalden alıntı: sorry_for_kill_you

http://www.youtube.com/watch?v=idk7W6RjLII link burda bakın videoya adam müthişmiş

0000000 olsun parabola olsun skil dizilimlerinde minor yok yada basmaya elverişli yerde degil buda sunu açıklıor bu adamlar ctrl yada özel klavyeler le minor yapan kişiler.minoru elle yapsınlarda o kadar kişinin arasından çıkabileceklermi görelim

Alakası yok zero 8 de kullanıyor minoru parabola sağ tuşta ikiside ulaşılmaz bir yerde değil zero 2 el klavyede yapıyor minoru parabola ctrl + sağ tuş yapıyor bunda bişe yok.

• hardeath parabolayı o kadar övmüşsün de 000000 da zamanında o itemleri parayla falan almadı (reel) item yapmakta ayrı bir başarıdır.
  • Allah icin paraboLa satıLsa kac ytL eder zero satıLsa kac ytL eder bunu düsünnün ve paraboLanın dragonu korugudunuda düsünün
  • quote:

Orjinalden alıntı: EredLithui

Ya ne parabolası arkadaşlar. 0000000 kadar güzel pk felsefesi olan adam varmıydı o dönemlerde ya ?
    Adam 13574238975 kişi arasından hangisine dalması gerektiğini çok iyi biliyor. combosu resmen sekmiyor. Çatır çatır vuruyor. Ve genelde VSleri vermiyor. Biraz mantıklı konuşun lütfen 0000000 kadar kaliteli bir rogue varmıydı ? Çocuğum olsa 0000000 koyarım adını be.

K.bakma Ama Sadece "zzz" Kullanmak Dusuyor.000'ı oven parabola'ya karsı oyunu bilmiyor demektir.
    Eger 000 Inter War larda karsılassa idi gorurdum sizi !
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.