Şimdi Ara

Parabola... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
4.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

quote:

Orjinalden alıntı: harDeath

elin yabancisini destekleymi$..bi$ey bildigini sanip da bi$ey bilmedigi sonucu ile kar$ila$mak var ortada..0000000i sevdigimi nerden cikardin?sevsem parabola ile olan konuda onu desteklerdim..oturma organinizdan element uydurmayin burda..1 tane ss den yola cikarak kimse hakkinda yorum yapamazsin..varsa Allaha kufur ettigine dair ss koyarsin..derim ki tmm etmi$..ama koymazsan kimse hakkinda da ileri geri konu$amazsin..kimseyi taklit almam kafani yorma..0000000 la daha once bir cok chardan konu$tum..bir kac charda Turk oldugumu soylememe ragmen hic bir $ekilde kotu davranmadi..kotu laf soylemedi..bunlar celi$ki degil midir?varsa Allaha kufur ettiginin sssi koy buraya..!

0000000 'ın ne yaptıgını ben bilirim..We benimle birlikte ne yaptıgını bilen cok kişi war..Allah'ın gevuru zengini gidip para basıp char alıp huzurumu kaçırıyosa arkadaslarıma küfür ediyosa ki Türk olan bi arkadasıma.(Müslümgürsex) bundan rahatsız olurum we 0000000'ın kahraman olarak gosterilmesine goz yumamam.(Siz diyosunuz Müslümgürsex'E küfür etti diye.. )

Adam resimde müslüm e küfür etmiş diyosunuz .Akıl war mantık war adam hiç müslümanlara küfür ettim diye soler mi Allah aşkına Ki : Oyunun %80'inden fazlası türk ise.Müslüman'lara ettigi küfür ü clandan olan arkadasım müslümgürsex'in üzerine yıktı .

Oturma Organımdan uydurmuyorum , Ares de oynadıgımdan dolayı biliyorum.

bende nerdeyse 2-2.5 senedir areste oynuorm kafani yorma..muslumgursexe 0000000 dan ba$ka bir cok ki$i de kufur etti bunu bilen bilir..muslumgursex dedigin adam ii biri olsa o kadar ki$i kufur etmezdi..0000000 in itemlarini para ile aldigina dair bir kanitin var mi?varsa koy..Allaha da kufur etmi$ dedin ama ss yok..bu bana gore element uydurmaktir..sana gore nedir bilemem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harDeath -- 12 Haziran 2007; 1:49:18 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: DieselTRoniC

quote:

elin yabancisini destekleymi$..bi$ey bildigini sanip da bi$ey bilmedigi sonucu ile kar$ila$mak var ortada..0000000i sevdigimi nerden cikardin?sevsem parabola ile olan konuda onu desteklerdim..oturma organinizdan element uydurmayin burda..1 tane ss den yola cikarak kimse hakkinda yorum yapamazsin..varsa Allaha kufur ettigine dair ss koyarsin..derim ki tmm etmi$..ama koymazsan kimse hakkinda da ileri geri konu$amazsin..kimseyi taklit almam kafani yorma..0000000 la daha once bir cok chardan konu$tum..bir kac charda Turk oldugumu soylememe ragmen hic bir $ekilde kotu davranmadi..kotu laf soylemedi..bunlar celi$ki degil midir?varsa Allaha kufur ettiginin sssi koy buraya..!

0000000 'ın ne yaptıgını ben bilirim..We benimle birlikte ne yaptıgını bilen cok kişi war..Allah'ın gevuru zengini gidip para basıp char alıp huzurumu kaçırıyosa arkadaslarıma küfür ediyosa ki Türk olan bi arkadasıma.(Müslümgürsex) bundan rahatsız olurum we 0000000'ın kahraman olarak gosterilmesine goz yumamam.(Siz diyosunuz Müslümgürsex'E küfür etti diye.. )

Adam resimde müslüm e küfür etmiş diyosunuz .Akıl war mantık war adam hiç müslümanlara küfür ettim diye soler mi Allah aşkına Ki : Oyunun %80'inden fazlası türk ise.Müslüman'lara ettigi küfür ü clandan olan arkadasım müslümgürsex'in üzerine yıktı .

Oturma Organımdan uydurmuyorum , Ares de oynadıgımdan dolayı biliyorum.

bende nerdeyse 2-2.5 senedir areste oynuorm kafani yorma..muslumgursexe 0000000 dan ba$ka bir cok ki$i de kufur etti bunu bilen bilir..muslumgursex dedigin adam ii biri olsa o kadar ki$i kufur etmezdi..0000000 in itemlarini para ile aldigina dair bir kanitin var mi?varsa koy..Allaha da kufur etmi$ dedin ama ss yok..bu bana gore element uydurmaktir..sana gore nedir bilemem..

Sana mantıklı gelior Mu aresde daha 3/4 serwer war.Millet 40+ zor oluyor en iyi itemler +5/+6 arasında dolaşıyor. 0000000 beyfendi dual +8Shard/CS /+8Chitin set +'larının kaç oldugu bilinmeyen unigue takılar.

Müslümgürsex 'in demmekki clanına girmemişsin weya adamla muhabbetin yok.Adam talos'dan Glass belt düşüyordu gidip hem itemi başkasına weriyodu (ihtiyacı olana ) Hem de clana para dagıtıyodu.

Bi müslümgürsex wardır müslüm diye küfür edersin.

Weya müslim diye müslümanlara küfür edersin müslüm'e küfür ettim dersin..

Nese uzatmaya gerek yok :

Son sozum : 0000000 Edit bir chardır. We müslümanlara ettigi küfür'ü müslümgürsex'in üzerine yıkarak kurtulmuştur.Eger ki müslümanlara küfür ettigi kanıtlansaydı Serwerde bile oynayamazdı Ama çakal cıktı we bole bir kelime oyunuyla kurtuld.

• 0000000 belki o öğretmiştir zaten 0000000 koxpçu
  • kanitin olmadan konu$uyosun..once para dedin..sonra edit dedin bakalim sirada ne var..adamin edit olduguna ya da para ile item aldigina dair kanitin var mi?kanit olmadan soyledigin her$ey ancak faso fisodur..sucu kanitlanmiyana kadar herkes masumdur..ayrica bu konuda muslumgursexin soyledigi ve zero yu hakli cikaran bir kac soz de var deniyor..adamin yazim yanli$i yapmasindan dogal bi$ey yoktur..ya da muslum muslim cok yakin oldugu icin yanli$likla oyle de yazmi$ olabilir..tmm belki cok iyimserim ama bir tane ss ile bir ki$i hakkinda boyle yorum yapilamaz..ki ortada gerek zero gerek de muslumgursexin soyledigi $eyler varken..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harDeath -- 12 Haziran 2007; 2:17:31 >
  • Ben Halen Video Bekliyorum Artık Yatacam Hadi Karde$im Yaw Bir Upload Edemedin?!..
  • quote:

kanitin olmadan konu$uyosun..once para dedin..sonra edit dedin bakalim sirada ne var..adamin edit olduguna ya da para ile item aldigina dair kanitin var mi?kanit olmadan soyledigin her$ey ancak faso fisodur..sucu kanitlanmiyana kadar herkes masumdur..ayrica bu konuda muslumgursexin soyledigi ve zero yu hakli cikaran bir kac soz de var deniyor..adamin yazim yanli$i yapmasindan dogal bi$ey yoktur..ya da muslum muslim cok yakin oldugu icin yanli$likla oyle de yazmi$ olabilir..tmm belki cok iyimserim ama bir tane ss ile bir ki$i hakkinda boyle yorum yapilamaz..ki ortada gerek zero gerek de muslumgursexin soyledigi $eyler varken..

Edit Char nasıl yapılır para werilerek..

Kanıtlanacak ne war ?

Kim CS drop'u alabilirki KO'nun ilk zamanları . Kim +8Chitin +8dual Shard dizebilir.

Millet chtiin buldugu zaman sewiniyodu.Adam 'ın itemleri şu anda en iyi dedigimiz asaslarda yok. Ki 0000000 ' da taa o zamanda bu itemlere sahipti.

• Parabola Full PK Movie..

http://rapid-share.com/files/26243003/parabola.wmv.html

arada ki cizgi (-) olmadan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harDeath -- 12 Haziran 2007; 2:33:06 >
  • hardeath resim gönderimmi mor olmak istermisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeverPlayWithM3

hardeath resim gönderimmi mor olmak istermisin

adamin sundiresden item cektigine dair ss at..
  • tamam bekle
  • o resmi bulamadım ama bu resim edit olmadını kanıtlar
    http://rapidshare.com/files/36614126/luring.jpg.html
  • www.imageshack.us :)

Rapide Gerek Yok Uploadla Bi Zahmet.
  • ee :D cevap veremiyonuz
  • imageshack.us a at..
  • http://img481.imageshack.us/img481/4763/luringyx0.jpg
    işte elindeki md ler bile parlamıyor
  • Bu Ne TÜPKO Felanmı

Çok Eski Bi Resim

Birşey Ispatlamıyor... Sen Sundriesten Shard Cektıgını Soyleyip ... Al Burda Mdler Yanmıyor Dıyorsun

Burda Galiba 60-

Edit : Ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NNoitra -- 12 Haziran 2007; 3:47:05 >
  • ps olsa Q olmaz orda :D hem hp bar kırmızı necroboy u tanımıyorsun değilmi :D ben 4 yıllık oyuncuyum hem o resmi bulamadım bulsam koyucam merak etme ps olsa adam md ilemi gezer akıllı olsana biraz
  • quote:

Orjinalden alıntı: NeverPlayWithM3

ps olsa Q olmaz orda :D hem hp bar kırmızı necroboy u tanımıyorsun değilmi :D ben 4 yıllık oyuncuyum hem o resmi bulamadım bulsam koyucam merak etme ps olsa adam md ilemi gezer akıllı olsana biraz

kim ps dediki ?
  • Ben Sana PSMi Dedim Yukarda PS lafı Geçiyormu Konuyu Farklı Yerlere Çekme

Zero Ve Arkadaslarını Biliyorum Soylemene Gerek Yok... 2 Sene Kadar Areste Oynadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NNoitra -- 12 Haziran 2007; 3:53:12 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.