Şimdi Ara

Para Kazanmanın İncelikleri Püf Noktaları.(SON) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
1
Favori
29.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ark inanmıcanız ama geçen gün 5 weapon elixiri tanesini 25k dan aldım .
  • çok süper çalışma yapanın eline sağlık diycem ama süresiz ban yemiş...üzüldüm.o kadar gereksiz topikler varken böyle topikler açan adamlar neden banlanıyor.???
  • 4-) böyle boş işlerle zaman harcamayın. gidin adam gibi kasın yada bota bağlayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idontknow -- 2 Şubat 2007; 3:35:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: idontknow

4-) böyle boş işlerle zaman harcamayın. gidin adam gibi kasın yada bota bağlayın.

boş işten kastın nedir.
  • YA BN NE BULURSAM POTÇUYA ATÇIYA FİLAN SATIYOM HİÇ URASAMAM
    Bİ KERVAN GOTURURUM PARA İÇİN TABİ ÇOGU ZAMAN DA YATARIM AMA 1 GUNDE 1M KAZANDIGIM OLDU KERWAN İLE KERVAN EN İYİSİ
  • saolasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: G-Unot

çok süper çalışma yapanın eline sağlık diycem ama süresiz ban yemiş...üzüldüm.o kadar gereksiz topikler varken böyle topikler açan adamlar neden banlanıyor.???

sanırım 2 kişiydi onlar karşılıklı küfürleşmeler gibi etkenlerle ban yediler yaf...konuyla alakası yok
  • kardes seal of star ne kadar 11 lewellık ne kadar eder ve 21 lewellık kurt ne kadar eder

Para Kazanmanın İncelikleri Püf Noktaları.(SON)
  • YAAA İİ Bİ PAYLAŞIMM AMAAA BİŞİ SÖÖLİİMM EN İİ PARA KASMA YÖNTEMİİ SOS VE İTEM ALIP SATMAKDIRR ELEMENTLERDE 2 2 BİRİKİYOSA O KADAR UURAŞIP Bİ İTEM SAT 10 ALIRSIN.
    İNTERNET KAFEDEN OYNAYIP VEYA HEMEN PARA YA SIKIŞIK OLANLAR ÇIKAN ELİXİR VE İİ İTEMLERİ UCUZA SATIOLAR HEMEN KONCAN ÖÖLE Bİ DURUM DA TAKK NAKİT PARAA

AL PURONU HAVAİ YE GİT O PARAYLAAA

TERAZİYEE +1 PLZZZZ

• cok guzel olmus ellerine sağlık cok işime yarıyacak
  • super olmus cok saol kardes
  • tek tek stall da elemet aramak zor olmalı inşallah yakında size de network stall sistemi gelir kurtulursunuz.
    bu arada saolasın bunları bizimle paylaştığın için.ellerin dert görmesin
  • Aslında en güzeli WOW daki sistem...Bu şekilde hem sadece oyuna ve level kasmaya odaklanıyorsun hemde istediğin eşyayı elinle koymuş gibi buluyorsun...Stall açma derdin yok...Koyuyorsun itemini pazara istediğin fiyata , kalma süresini belirliyorsun satılınca parası mail box una geliyor...mis gibi...SRO da böyle bir sistem geleceğini sanmıyorum...Çünkü zaten haritası çok küçük ve 3 tane şehir mevcut stall açıcak...3 şehirdeki bütün pazarları gezmek en fazla 10 dk sını alır insanın...
  • sağol yararlı bilgiler

@LORD_WESTSIDE
    bahsettiğin sistem çok güzel bişeymiş inş sro ya da böyle bir sistem gelir
  • network stallda da normal stall açısun sen itemleri koyduktan sonra bi soru geli itemleri network stalda gösterimmi diye evet dersen her satılan itemden %1 komisyon alınıo.Network stalın özelliği de a ya basıp network stala bastığında aradığın itemi kolayca bulabilmen.İstediğin özellikleri seçiosun search diosun sana itemleri gösterio.7 degree bir armor mu alcan .armorlar>>7degree ye basıp search diosun al sana stalda satılan tüm armorlar.Ama hangi şehirdeysen o şehirdeki eşyaları görebiliosun ve alabiliosun.
  • eyw saol kardeş
  • Bilgiler için çok teşekkürler
  • aferin
  • güzel olmuş bilmeyenler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeathWall -- 25 Nisan 2007; 19:05:46 >
  • ilkönce cok tebrikller cidden cok guzel bir topic olmus da benimbir sorum olacak lucky stone nasil oluuyo nya ben göremedim yada yazmıyo nasil acaba???
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.