Şimdi Ara

Para kasmak için Kv-1 mi Kv-1s mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunda yeni bir oyuncuyum. Şu an para sıkıntım yok ama ilerde hep paranın sıkıntı olduğunu okudum her forumda. İlerde para kasmak için garajımda hangi tankı bırakmalıyım? Para kasmak için tek tank yeterli olur mu? Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Hangisini ya da hangilerini garajda bırakayım diye düşündüğüm tanklar:

Kv-1
    Kv-1s
    Churchill1

• Kv-1 daha iyi. Mermi başına 109 kredi istersen dağa taşa sık sorun olmaz. MM iyi her türlü iş yapar low tierler geldi mi tadından yenmez. Kv1s 1024 kredi. 20 mermiden aşşa koymayacağını düşünürsek zaten kafadan 20k gider.
  • İyi oynarsan tier fark etmeksizin zarar etmezsin ama parada biriktiremezsin -premium varsa-

Kv-1 daha iyi bir seçim olur.
    2-3 tane tier 5 tankın olursa dahada iyi bir seçim olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NDS -- 21 Ağustos 2013; 21:24:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Ay premium + Kv1 + Her maç 2000 damage yap 1 günde 1m yaparsin .Yoksada hertürü kv-1 .
  • Teşekkürler Kv-1i saklıyorum kesinlikle
  • para kasmayı ben de AT8 ile yapıyorum. full ve donanımlı şekilde 2-3 kıll alarak kapıyorum oyunu. sağa sola verdiğim
    hasarlar da cabası. ama bir gün ben de alıcam şu KV1 den. tankıda mürettabatı da fulleyip bir de onu deneyeceğim.
  • Şimdiye kadar dikkat etmemişim, diyelim ki bir KV1-S e 20 mermi koyduk, tank savaşta patladı ama biz 15 mermi kullanmıştık. Tüm mermiler gidiyor mu? yoksa 15 mermi bi sonraki sefer zaten kalıyor, üstüne mi 5 mermi geliyor? Ben ikincisi diye biliyorum ama yukarıda bir arkadaşın cevabında birincisiymiş gibi anlaşılıyor.

Bu arada şu anda gördüğüm US tier4 TD T40 ile çok iyi para kasılıyor, deneyin derim.
  • ben para kasmayı Tiger P ile yapıyorum premiumsuz
    kv-1de iyi para kasıyor Chuchill I de kasar
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhano

Şimdiye kadar dikkat etmemişim, diyelim ki bir KV1-S e 20 mermi koyduk, tank savaşta patladı ama biz 15 mermi kullanmıştık. Tüm mermiler gidiyor mu? yoksa 15 mermi bi sonraki sefer zaten kalıyor, üstüne mi 5 mermi geliyor? Ben ikincisi diye biliyorum ama yukarıda bir arkadaşın cevabında birincisiymiş gibi anlaşılıyor.

Bu arada şu anda gördüğüm US tier4 TD T40 ile çok iyi para kasılıyor, deneyin derim.

sadce harcadığın mermiler otomatik tedarik edlir hepsi değil.
  • batuhano B kullanıcısına yanıt
    tüm mermileri yeniden doldurursak her vurulduğumuzda batarız...
    sadece kullandığın kadar mermileri tekrar alıyorsun. hatta bazen üst seviye tank alırken,
    (diyelim ki üst seviye tank almak için 220 deneyim ihtiyacın var ve 100 tane mermilerinden
    80 tanesi duruyor, sen savaşta 220 deneyimi toplayıp üst seviye tankı hemen alacaksın)
    o zaman tankını sadece tamir et. mermilerini alma boşu boşuna...
  • Tdde iyiysen stug veya hellcat öneririm.
  • kv-1
  • buda yardımcı olur umarım..
     Para kasmak için Kv-1 mi Kv-1s mi?
  • kv-1 le 1500 den fazla maçım var güzel para kasıyor,her yönüyle tier 5 e fazla bir tank..ancak kv-1 den daha fazla paa getiren bir tank var...
    Alman med tank tier 5 Pz.Kpfw IV.. Ben bu tankı wot forumda birinin ısrarla para basan tank diye bas bas bağırmasıyla denemeye karar verdim..Sonuç kesinlikle kv 1 den fazla kazandırıyor,inanmıyan denesin görsün :) Ayrıca hızlı bir tank olduğu için oynamasıda kv 1 e göre oldukça eğlenceli..Tek dezavantajı benim gibi sürekli heavy oynayıp heavy mantığıyla savaşıyorsan med tanka alışman bir müddet zaman istiyor zira bunlar ne can olarak ne ateş gücü olarak heavylere yaklaşamıyor bile..
  • kesinlikle kv-1
  • farukaan kullanıcısına yanıt
    son topu ile benim oğlanın favori tankı. ama para yönünden incelemedim, fazla oynamadım açıkcası.
    tıpkı senin gibi heavy ile oyna oyna ondan sonra PZ IV ile git mümkün olduğu kadar yaklaş açı falan ver
    sonra bir bakıyorum boommm :)
    AT yetiyor bana para kasmada. hele de 6 ların arasında hadi bilemedin bir kaç tane de 7 olsun,
    önüme düştüler mi ağlıyorlar. KV1 S ler özellikle eğer sektirirse, tekrar dolum yapana kadar
    kaçacak delik arıyor karşımda...
  • Tavsiyeler için teşekkürler Churchill I i satıcam zırh güzel ama topu çok verimsiz bi de TD ayarlarım kv-1 ile yeter iki tank
  • Thrashbringer kullanıcısına yanıt
    lan ben kv1-s ile oynuyom 1000 de vursam 100 de vursam 10-20 bin giriyo buna nasıl çözüm bulacam?yoksa iflas etcem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.