Şimdi Ara

Papers, Please Türkçe Yama Projesi [Tamamlandı fakat detaylar konuda] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
16
Favori
74.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konunun bu kadar önemsenmesi gerçekten çok motive edici :)
    Herkese teşekkür ederiz, umarım yamamız sorunsuz bir şekilde sizinle buluşur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun bir süre sonra beni sıkar korkusuyla oynamayı bıraktım Türkçe yamayı bekliyorum valla Yamanın çıkışı ne zaman olur tahminen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cago54

Oyun bir süre sonra beni sıkar korkusuyla oynamayı bıraktım Türkçe yamayı bekliyorum valla Yamanın çıkışı ne zaman olur tahminen ?

Tahmini süre veremem maalesef fakat fazla sürmeyeceğini söyleyebilirim.
  • 3 gündür çeviri yüzde 25 olarak gözüküyor. hiçbir gelişme yok mu? yoksa yazmadınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mroscar

3 gündür çeviri yüzde 25 olarak gözüküyor. hiçbir gelişme yok mu? yoksa yazmadınız mı?

Gelişme olmadığından dolayı. Sonuçta her gün çeviri ile uğraşmak zor olabiliyor. Bir de %50 gibi bir kısımın tamamı görsel düzenleme olduğundan dolayı.
  • Bu aralar bu oyunun ismini çok duyuyorum.Güzel mi?Oynamaya değer mi?Bu arada çeviren arkadaşlara başarılar.
  • Çeviren arkadaşlara kolay gelsin diyorum bekliyoruz güzel bir yama çıkacağından eminim
  • Kolay gelsin elinize emeğinize sağlık

Biri oyun forumlarının moderatorüne ulaşıp Türkçe yama çalışmaları ile ilgili bir bölüm açtırabilir mi ordan takip etmek daha kolay olacaktır.
  • Çeviriye katılabilme imkanım var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 4 Eylül 2013; 11:21:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aseudra

Bu aralar bu oyunun ismini çok duyuyorum.Güzel mi?Oynamaya değer mi?Bu arada çeviren arkadaşlara başarılar.

Oynamadan ölme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mroscar

quote:

Orijinalden alıntı: Aseudra

Bu aralar bu oyunun ismini çok duyuyorum.Güzel mi?Oynamaya değer mi?Bu arada çeviren arkadaşlara başarılar.

Oynamadan ölme.

Peki,o zaman arkadaşlar Türkçeye çevirdikten sonra oynayacağım.Teşekkürler.
  • Papers Please yi oynadım ama ingilizcem yeterli olmadığı için diyologları falan anlamadım ve bir süre sonra sıkıldım ve hiç bir yerde türkçe yamasını bulamadım :/
    Bu çalışma çok iyi olmuş çok saolun
    Bide türkçe yama okullar açılmadan çıkar mı ? Oyunu doya doya oynamak istiyorum :)
  • Merakla ekran görüntüsü bekliyoruz
  • İşte bu oyun yamayı hak ediyor gerçekten kolay gelsin
  • harika bir haber daha super
  • Bu konuya fena dadandım Bi ekran görüntüsü görsek de azcık merakımız azalsa
  • Steam sürümünde oynayabilicekmiyiz hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naima

Steam sürümünde oynayabilicekmiyiz hocam?

Eğer sürüm düşürme varsa, oynanabilir. Bu arada Kardiyak adlı bir arkadaş sayesinde oyuna Türkçe fontları da ekleyebileceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.3GG -- 6 Eylül 2013; 3:07:12 >
  • Kolay gelsin,gerekli bir çalışmaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paspul001 -- 6 Eylül 2013; 21:09:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin, merakla bekliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.