Şimdi Ara

Papers, Please Türkçe Yama Projesi [Tamamlandı fakat detaylar konuda] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
503
Cevap
16
Favori
74.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kolay gelsin
  • kolay gele
  • Kolay gelsin.
  • Beklenen proje, umarım en kısa sürede tamamlanır ve mükemmel oyunun türkçe yamasına kavuşuruz.
    Kolay gelsin, allah sizden razı olsun büyük sevaba giriyosunuz.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-36A0FACBA -- 3 Şubat 2021; 0:23:9 >
  • beklemedeyim
  • Kolay gelsin arkadaşlar
  • Kolay gelsin.Türkçe yama çıkarsa oyunu alacağım
  • Bekliyoruz.
  • Gerçekten çok zevkli bir oyun Lord of Shadows'u , Splinter Cell Blacklist'i satın almama rağmen bu oyundan başımı kaldıramıyorum bazı yerlerde İnglizce gereksinimi var sırf bu yüzden oynayamam arkadaşlar için güzel bir fırsat.Bu arada Steam'de oyun indirimde.
  • Yorumlar için teşekkürler. Elimizden geldiğince oyuna uygun şekilde çevirmeye çalışıyoruz. Arkadaşların dediği gibi biraz garip (hukuki anlamlar dolu) bir dile sahip oyun. Yama maalesef 1033 sürümünü destekleyecek. Dosyaları çıkarıp, oyuna geri gömen araç sadece 1033 sürümünü destekliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.3GG -- 2 Eylül 2013; 2:19:48 >
  • kolay gelsin
  • Kolay gelsin.
    Bende arkadaş ile yapmayı planlıyordum hazırlanmıştık fakat geri dönüştürücü program problem çıkartmıştı. Bir kaç hafta araştırmıştım fakat en sonunda pes etmiştim.
  • kolay gelsin
  • 1033 sürümünü desteklemesi kötü olmuş. çok bug vardı o sürümde. ama bunada şükür.
  • Kolay gelsin, çok güzel olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku_20 -- 2 Eylül 2013; 14:37:31 >
  • Harika haber, Beklemedeyim :)
  • İmza atmak için verdiğin siteye üye mi olmak gerekiyor? Olurum üye ama önce eve geçmen lazım mobildeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabırsızlıktan çatlıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.