Şimdi Ara

Papara'dan Sinema Ödemeleri %50 indirim! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
31
Favori
35.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    anında geçiyor mu peki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    direk enparadan papara'ya yollayabiliyorsun zaten, para yükle kısmında hesap no var. açıklamaya papara numaranı yazıyorsun 5dkya geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 15 Aralık 2019; 13:11:35 >
  • eyvallah arkadaşlar. bugün ileri tarihli bilet alayım da haftayı boş geçmeyeyim. yarın yeniden hak alıyorum değil mi arkadaşlar bugün alsam da? ilk defa kullanacağım da. kusura bakmayın.

• Papara üzerinden kredi kartı ile alışveriş ya da hesaba yükleme yapılabiliyor mu? Bu sinema olayı için hesapta para olmasa da kredi kartı ekli olduğundan ordan işlem yapar mı?
    Evet anında

• Geçen hafta biletinial dan ileri tarihli bilet almıştım bakalım bu hafta çarşamba gününe kadar iadeler gelecek mi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Geçen hafta biletinial dan ileri tarihli bilet almıştım bakalım bu hafta çarşamba gününe kadar iadeler gelecek mi.
    gelmesine engel durum nedir? biletinial dan iadesi yatmış arkadaşın.

• arkadaşlar mall of istanbul da 20,45 seansına bilet alacağım ama otopark da araçlar kaça kadar durabiliyor? müşteri hizmetlerine maalesef ulaşamıyorum.

İstediğin saate kadar durabilir

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    belirli saate kadar durabiliyor. uyarı vardı hatta. ama sinemacılar için film sonuna kadardır diye düşünüyorum. öyledir muhakkak da yine de sorayım dedim.

• şansa bak ya. kartımı tanımlamamışım. tanımlasam bile üzerinden 24 saat geçtikten sonra işlem yapabilirmişim. gitti bu hafta.

• Arkadaşlar bu cuma (13.12.2019) 2 adet sinema bileti aldım. Açıklamaya göre çarşamba günü (18.12.2019) iade yatması lazım. Peki yeni haftaya geçtiğimiz için yarından itibaren ( 16.12.2019) yeni kullanım yapabilir miyim ? İade gelir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt
    gelir gelir
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt
    Gelir

• Teşekkürler arkadaşlar.

Bu bilgiye nereden ulaştınız?bende kartı alıp aynı anda tanımlayıp sinemaya gittim.iade alamayacak mıyım?

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

şansa bak ya. kartımı tanımlamamışım. tanımlasam bile üzerinden 24 saat geçtikten sonra işlem yapabilirmişim. gitti bu hafta.
    netten 24 saat sonra. gişeden anında çekim yaptım ben il çıakrttığımda.
  • Gişede alacağınız mısır kola Vs de kampanyaya dahil oluyor bilginiz olsun. Bir kez gittiğimde bileti ayrı mısırı ayrı çekmişti kasadaki bayan, onların bile iadesi oldu

• baş vurduğumuzda bilet almak için kart teslimini beklemek gerekiyor mu

kampanya bu ay sonu bitiyor galiba uzatma durumları var mı boş yere almayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacasi_camurlu -- 26 Aralık 2019; 10:51:2 >
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.