Şimdi Ara

Papara'dan Sinema Ödemeleri %50 indirim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
376
Cevap
31
Favori
35.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Papara'dan Sinema Ödemeleri %50 indirim!

• kampaya zannedildiği gibi her hafta 25 tl üst limiti yenilemiyor. iki aylık periyotta 25 tl limitiniz yenilenebilir. haftada max 1 kez kullanabilirsiniz. paranızı atmden çekmek istediğinizde %1.15 + 1tl kesinti yapıyor. eft yapınca 1 tl kesyor. bankamatikten hesap bakiyesine bakma bile 25 kuruş. her ay bi tl kesinti. karta dokununca kesintiye başlıyor bu gibi kampanyalar yakında enparaya gelir diye düşünüyorum. 2 kez sinemaya gideceğiz, 25 tl indirim yapacak diye sadece 10 tl karta vereceksek, bi de bu kesintiler, bi de aktif kullanıcı şartı neler neler. konu sahibine teşekkür ediyorum güzel bi fırsat gibi duruyor ama açıkcası paparanın mind games i olarak görüyorum.
  • maximum 25 lira limit var. 2 kez sinemaya gitsek bitiyor ama güzel fırsat teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whidbey

maximum 25 lira limit var. 2 kez sinemaya gitsek bitiyor ama güzel fırsat teşekkürler.
    Haftada bir yenileniyor kampanya katılım hakkı. Yani bu hafta kullandık 25 TL diğer hafta tekrar 25 TL kullanabiliyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • portakal1 P kullanıcısına yanıt
    Şu dönemde muazzam kampanya bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Qurez kullanıcısına yanıt
    Aynen ben kullandım. Papara güzel kampanyalar yapıyor restoran kampanyaları falanda var. Bide Cinemaximum uygulamasından bedava büyük boy mısır veriyor arada onuda kontrol etmek lazım. Bilet aldıktan sonrada verebilir.

Şuan bilet alacağım detay verir misin hocam mobil uygulama ile mi alayım. Yeni döneme geçince bana küçük boy tanımlamış biletim 23.15 e acaba o saatte mısır alabilir miyim sanmıyorum

• Qurez kullanıcısına yanıt
    23.15 bilmiyorum ama bazen küçük boy veriyor bazen büyük bilet aldıktan sonra bana buyuk boy çıkmıştı uygulamadan.

• Kartı edinmek lazım önce sanırım..
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam kısa sürede geliyor ama.

• Bu kartın maliyeti yıllık ücreti ne kadar

• Aman dikkat. Bu paparanın ne olduğu belli değil. Ben demiyorum, kullananlar söylüyor:https://www.sikayetvar.com/papara

• BuI kullanıcısına yanıt
    10 liraya alıyoruz aylık 1 lira kesintisi var sadece
  • englishmannn kullanıcısına yanıt
    buda akbank hocam :D

https://www.sikayetvar.com/akbank
    Cidden boyleyse efsane bir gold class patlatirim

• Yeni yasayla sinemalar için promosyon, kampanya..vs yasak değil miydi?

Madem böyle kampanya yapılabiliyor, maximum neden ilk seans 8 TL uygulamasını kaldırdı?

Garip bir durum gerçekten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Yeni yasayla sinemalar için promosyon, kampanya..vs yasak değil miydi?

Madem böyle kampanya yapılabiliyor, maximum neden ilk seans 8 TL uygulamasını kaldırdı?

Burada ucuz bilet satılmıyor ki, normal fiyata alıyorsunuz kart kampanyası size iade yapıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: careemm

Yeni yasayla sinemalar için promosyon, kampanya..vs yasak değil miydi?

Sinemalik bir durum degil, kart yada banka iade kampanyasi yapiyor. Yani sinemaya sen tam bilet parasi odemis oluyorsun, yasadaki aciklardan birisi ve sanirim bu tip kampanyalari yakinda sikca gorecegiz. Cirolar dusunce cinemaximum duruma el atmis, el altindan bu ve bunun gibi kampanyalara destek atiyor olabilir, sadece tahmin.

Edit :paparayi tekrar yuklemenin zamani gelmis. Guzel kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quarisma2005 -- 17 Ağustos 2019; 10:5:58 >
  • quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    papara bu kampanyayı 2019 ocaktan beri her 2 aylık periyotlarla yeniliyor. bu kampanya başlı başına papara card kullandırmaya yönelik. ancak aktif hesap ibaresi var şartların sonunda. bu durumda belli bir işlem sayısı vs getirebilir kampanyaya. varsa papara mhsinden konu hakkında detaylı bilgi almanızı tavsiye ederim

• papara card olmadan işlem yapamıyor muyuz ?
  • kampaya zannedildiği gibi her hafta 25 tl üst limiti yenilemiyor. iki aylık periyotta 25 tl limitiniz yenilenebilir. haftada max 1 kez kullanabilirsiniz. paranızı atmden çekmek istediğinizde %1.15 + 1tl kesinti yapıyor. eft yapınca 1 tl kesyor. bankamatikten hesap bakiyesine bakma bile 25 kuruş. her ay bi tl kesinti. karta dokununca kesintiye başlıyor bu gibi kampanyalar yakında enparaya gelir diye düşünüyorum. 2 kez sinemaya gideceğiz, 25 tl indirim yapacak diye sadece 10 tl karta vereceksek, bi de bu kesintiler, bi de aktif kullanıcı şartı neler neler. konu sahibine teşekkür ediyorum güzel bi fırsat gibi duruyor ama açıkcası paparanın mind games i olarak görüyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.