Şimdi Ara

pandemi nedeniyle ulaşım kısıtlaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cuma günü thy ile moldovyadan gelecen yabancı uryuklu arkidiş seyahat sigortası istediklerini söyledi

ben de öyle birşey olsa bilet rezervasyonu sırasında seçimlik olmaz mecburen sigorta alırdın dedim

bana bunun farklı birşey olduğunu pandemi nedeniyle havalimanında istendiğini söyledi

nedir bu sigorta işi

nasıl yapılır

• Olay neymiş? Pcr ücreti içinmi istiyorlar acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyahat sigortası (simit sigorta) Hani vize alırken evrakların arasında zorunlu olması gereken sigorta

yada bir tur paketi satın alırken 10-20 € arası fiyatı olan 20-30 bin dolar teminatı olan ve acentelerin size satmaya çalıştığı seyahat sağlık sigortası var ya.

Bu sigorta zorunlu değil aslında. yani vizeni ilk alırken yaptırdın. sigorta 10-15 günlük bir şey, sana verdiler multi 1 yıllık vize. sen 2. 3. seyahatinde seyahat sigortası yaptırmak zorunda değilsin. gümrükte pasaport kontrolünde de çok sıkmıyorlardı seyahat sigortan yok diye.

ama şimdi global olarak, seyahate çıkan herkes bu sigortayı yaptırmak zorunda. uçak biletini almakta bir engel yok, sigorta ayrı, uçak bileti, otel rezervasyonu ayrı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.