Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.743
Cevap
178
Favori
1.750.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ZT60 ayağı var bende, duvara asılı kullanıldığından boşta. Uyarsa veririm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Zorbis kullanıcısına yanıt

Hocam 05072543806 ararmisiniz yada numaranizi yazarmisiniz tesekürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli Panasonic ailesinden arkadaşlar merhaba;
    Uzun yıllar başlıktan uzak kaldım.
    Yeniden görüşmek güzel.
    Albani üstad umarım yaşıyordur😉.
    10 yılı aşkın kullandığım 55VT30 televizyonum son 3 yılda 4.tamirini olacak.
    Alışkanlık olsada baz geçemiyorumda.
    Dolaşıyorum görüntü vs tatmin etmiyor.
    Kişisel olarka Android,web , YouTube,gibi bağlantıları tercih eden birisi değilim.
    Ben sadece güzel film izleyen ve televizyonu bu şekilde kullanan biriyim.
    Sarı sayfalara bakıyorum saçma sapan fiyatlar görüyorum.
    Elinde 65 inç VT60 yada ZT serisi olan varmı? Olupta satmak isteyen arkadaşlar varmı.

Öncelikle tercihim gene plazma TV.
    30/50 serisi olanlar yazmasına gerek yok.

Şayet bulamazsak bunların yerine ne tavsiye edilir ona bakacağız.
    Herkese iyi formlar dilerim🙏

• kadir3458 kullanıcısına yanıt

Kardeş plazma kullanıyorsan eğer, seni tatmin edecek tv yok. Önce onu belirteyim. Üst model tv ler zaten ülkemize gelmiyor. Gelsede eski kalite yok. Önce bunu bil. Tv ni değiştireceksen sana oled öneririm. Önce panasonic, sharp ve şimdide sony Türkiye pazarından çekildi.

Ha bu arada albani hoca hayatta👍

• Saol, konuya katılım olursa önerileri dinlerim.

Albani üstad da okuyup takip ediyorsa ,özledik kendisini. Onunda yeni TV panel önerisini merak ediyorum

• 16 Yıllık bir başlık olmuşuz, inanılır gibi değil!

Bu vesile ile tüm forum dostlarıma selamlar...

• kursad_75 kullanıcısına yanıt
    Aynen

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 2009'da aldım hala kullanıyorum P42S20E. Sadece ysus kart yanmış onu tamir ettirdim. Bu arada tvlerinizi akım korumalı pirizlere takın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ridvancetin -- 13 Haziran 2023; 17:45:41 >
  • ridvancetin R kullanıcısına yanıt
    42 PV 70F ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ama hala kullanıyorum.
    Plazmaların dedesi.
    İlk çıkan plazmalardan.(Forumun ilk sayfalarında yazılarım var inanmayanlar için.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr112 -- 15 Temmuz 2023; 22:58:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba TX-P42GW30 model televiyonum (siyah kasa-2011 model), açıp kapama tuşu basıldığında yeşil ışık 6 veya 7 kere hızlı bir şekilde yanıp sönüyor ve güç kartındaki iki röleden ses ile yeşil ışık durup bekliyor ve açılmıyor. İzlerken bir anda tık dedi yeşil ışıkta kaldı. Normalde kırmızı ışık standby konumunda beklemesi ve uzaktan kumanda ile açılması lazım. Sorun nerede ki.

Yeni tv de alsam ne alıcam. Dediğiniz gibi Panasonıc yok , Sony yok ne yapıcam. Tamir olmassa sorun. Destek olursanız sevinirim.

• yunus_27 kullanıcısına yanıt

Eski modellerde TV'yi açmak için aç-kapa tuşuna 2-3 saniye basılı tutmak gerekiyor. Bu şekilde açılmıyorsa TV.nin fişini çekip 5-15 dak. bekleyip tekrar deneyin. Düzelmezse geçmiş olsun.

• brusher B kullanıcısına yanıt

Hepsini yaptım dostum. olmadı. Tv tamirciye göstericem bakalım. Bilgi için teşekkürler. Şu zamanda böyle olması kötü. Panasonıc hastası olan kullanan alışanda başka tv nasıl alırız. Ne alırız. Onlar hep soru işareti.

• kursad_75 kullanıcısına yanıt

ve aleykuöselam... şükür daha led tv ye bulaşmadık :) '_______ PANASONİCLİLER_______' 

• arkadaslar merhaba panasonic 46g30 ve 65 st50 plazma tv var sunu merak ediyorum kumandanin acma tusuna basili tutmak gerekiyor tv yi acmak icin bunu basili tutmadan bir basma seklince acilacak sekilde ayarlayabiliyormuyuz ?

• cermen_555 C kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla ayarlanmıyor. Bir ihtimal yeni nesil kumandalarla olabilir. Bende 2018 veya 2019 OLED TV var, tek tıklamayla açılıyor ama ışık aynı plazmadaki gibi 2-3 saniye göz kırpıyor. Buradan çıkardığım, kumanda o işi hallediyor.

• brusher B kullanıcısına yanıt
    mi box un kumandasi tv ile eslesebiliyor cec ayari ile tvyi acip kapamasi ses acmasi lazim gel gor ki ses e hukmedebiliyor ama acma kapama isini bu basili tutma mevzusundan beceremiyor sadece tek sinyal yolluyor basili tutsak bile o yuzden o kumandayi verimli kullanamiyorum.

• cermen_555 C kullanıcısına yanıt

Hocam Mi kumandasının eşleşip komut göndermesi farklı bir şey, CEC üzerinden açıp kapaması farklı bir şey. CEC üzerinden ayarlarını yaptığınızda normalde box açıldığında TV.yi de açması lazım. O komut HDMI üzerinden gider. Box CEC ayarlarını bir kontrol edin isterseniz. Ayrıca tecrübelerime dayanarak, Box'un Tv.yi açıp kapatması değil de, TV'nin boxu açıp kapatmasını ayarlarsanız daha iyi olur.

• bugun 46 gw30 tv acilmadi yedi kitmizi yanip sonuyor gisten cekip taktim ayni. internette biraz baktim bi kart deisecek diyen de var omdru dolmus diyen de. bu konuda tecrubesinolan varmi ne yapmak gerekir ?

• Arkadaşlar 42ST50E plazmam satılıktır. Hiçbir sorunu yok.Tamir görmedi. Logo yanığı sıfır. Orjinal masaüstü ayağı ve uzaktan kumandası mevcut. Fiyat 4500tl.

'_______ PANASONİCLİLER_______'

• Merhabalar Panasonic ST50 youtube a giremiyorum sorun nedir acaba

• 
Sayfa: önceki 15841585158615871588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.