Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
177
Favori
1.750.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu konuları eskiden çok işledik,ora da gördüğün gibi ve çok başka başlıklar veya konular için de yine geçmişti bunlar!

Konuya biraz dönersem;yayın kalitesi etken+"Camera" da ciddi etkendir! panelin kısaca HIZ faktörü de ciddi etkendir! diğer bazı etkenleri de var tabiki...
    dolayısıyla resim tam olması gereken gibi ve insan gözüyle çıplak olarak izlerken gibi bir manzara asla olamaz(derinlik faktörü olamıyor-odaklama tutmadığı için)

Ancak senin tanımlaman ile sankim başka bir durum da var gibi geldi panelin de
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Ancak senin tanımlaman ile sankim başka bir durum da var gibi geldi panelin de

Panelde bir sorunmu var sizce?

Mesela TRT HD kanalını 720p vido çeksem (foto makinesi ile) burda yayınlasam anlaşılır mı sorun?

Yoksa araya makine girdiği için yanıltır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MÜŞAVİR -- 10 Eylül 2014; 17:08:25 >
  • Hocam sen TV yayınlarını "dahili" ilemi alıyorsun??

bahsettiğin çekimi de bir dene bakalım ne göreceğiz ona göre bir şeyler bulabiliriz belki,aslında bunlare için eve gelip görmek lazım ki şıp diye teşhiş konsun
  • albani kullanıcısına yanıt
    Panasonic ET50 LED Sharp 831 LED ten sonra 3 TV mide Panasonic STV60 Plazma olarak aldım .LED tv kullanmama rağmen panasonik Plazma TV lere karşı hep bi isteğim vardı umarım doğru karar vermişimdir.Cuma günü servis gelip kurulum yapıcak.Haraketli görüntülerde biraz yavaş olduğunu biliyorum yalnız mağzadada tekrar tekrar baktım yabancı bi blueray filim oynatılıyordu Panasonic Plazmanın yanında samsung ve lg led tv vardı panasonic ile olan renk farkları çok barizdi. 0 kutu 1550 TL ye geldi.Kısmet bakalım.
  • Bizim g20 nazara geldi temiLikçi kadın deterjanla ekranı silmiş ekran kararmış servis değişmesi gerek dedi bize tv farz oldu sanırsam
    4 sene tık demeden çalıştı şimdi nerden ne alınır kaldık ortalıkta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @serdar

ben bunları bin defa yazdım,ama sanırım bazılarına hala dinletemedim!

yaw şu meretin ön katmanına kesinlikle sıvı/spray/kimyasal içeren veya içermeyenler de dahil/hatta SU bile bile değdirmeyin diye,buna ait başlık bile var forum da!

PDP lere gelirsem bu meretin katmanları TFt-LCD ler den çok daha nazik olup,hiç bir kimyasala tahammülü yoktur(SU da dahil buna)hemen tepkimeye girerler diye de on-bin defa yazdım

yaw çamaşırmı bu meret de deterjanla siliniyor,bari çamaşır makinesine atıp yıkasaydı veya küvete basıp bir gece bekleseydi bütün kirleri akardı

her neyse geçmiş olsun,ancak katman da bu şekilde geri dönülemez bir hata olmuş ise panel değişimi(veya katman değişimi gerekiyor,birisi çok pahalı ve gerekmez zaten ama katman
    işi olursa o zaman ok dir bunu sorun servise tam neyi kaça değişecek diye,bana da bildirin ltf)

2010 model G2x hala kullanılabilir çok güzel bir seridir en azından HW kalitesi olarak günümüz panellerinden çok daha iyidir

++
    Görsem durumu belki yardımım olur ama çıplak gözle görmek gerekiyor! katman öyle bir nalet şeyki leke çıkar sonra başka bir leke oluşur çoğu kere de kimyasal bir tepkime
    ciddi olmuşsa o zaman kaldır at oluyor maalesef!

++

• Servis ekran değişmesi gerektiğini söyledi oda tv parası şükür üstten biraz silinmiş tabi 15 santim aşağındoğru üstataftz boydan boya resmen siyah bir tabaka kalkmış ve mat bir tabaka var bu siyah sır sanırım yansımayı engelliyor. Bu siyah sorun silindiği yerlerde mya yansımalar var gün ışığında gece pek farkedilmiyır uzaktan ana gün ışığında mat bölümler hare gibi belli yapcak bişi yok sağlık olsun,

• boys818181 kullanıcısına yanıt
    servis az önce gelip 42stw60 plazma tv min kurulumunu yaptı.Şu an ntvsporda basketbol maçı bakıyorum tek bişey dicem Sharp led TV mi aldığım güne neyse anladınız sanırım ..Şok içindeyim !!! bu güne kadar TV bakmamışım !! yapmacık plastik aşırı parlak bi görüntüyle 1 yıl 6 ay kandırılmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boys818181 -- 12 Eylül 2014; 12:36:01 >
  • 60 " ve üzeri bi plazma aranıyorum panasonic 5 bin native kontrast değerinde s yada g serisi bi panasonic için takipteyim stoklar tükenmeden almak lazım
    Yoksa led denen çöplere kalacağız fırsat bu fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoserdar -- 12 Eylül 2014; 12:46:29 >
  • Ereyön stoklarında kaldıysa ZT var, hatta telefon ile arayarak satış sorumlusu ile pazarlık yaptım, ama almadım.

• HDMI ve diğer grişlerim bozuldu.

selam yıllardır sorunsuz kullandığım px80 tv boya badana için yerinden alınıp ertesi gün taktım
    sonrada en keyif aldığım şey olan pc den bağlayıp film izlmek için hevesle oturup hüsrana uğradım
    pc ekranda tv yi görüyor ama ekranı çoğalt desemde görüntüyü aktarmıyor. ps3 de ve başka kablo ile bağladım başka portlarıda denedim nafile
    hdmı dan dır dedim gittim vga kablo aldım oda çalışmıyor.

başına gelen varmı ?
    otel menüsü falan okumuştum girip sıfırlasam etkisi olurmu?
  • panasonic 50etw60 2800 tl.
    panasonic 55et5 2600 tl.

panacılar alınırmı, hangisi, ne diyorsunuz?
  • Yanyana karşılaştırma fotosu koyarsanız iyi olur.
    Bence bu konunun en büyük eksiği insanların aldığı tvyle ilgili fotoğraf paylaşmaması.
    Ev ortamında günün farklı saatlerinde neoplazmaların vereceği performans evde gormeyenler için hep soru işareti olarak kalmaya devam ediyor bu yüzden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stylerbb -- 12 Eylül 2014; 18:19:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayasar38

panasonic 50etw60 2800 tl.
    panasonic 55et5 2600 tl.

panacılar alınırmı, hangisi, ne diyorsunuz?

Alacağınız tv lerin servis sıkıntısı olabileceğini unutmayın. Etw60 serisi et5 den daha yeni model. Teknik olarak farkları var, Kasasıda daha alımlı. Dahili uydu farkıda var. 5" lik fark sizin için çok problem değilse daha yeni olan etw60 tercih edilebilir.

• uguroz76 U kullanıcısına yanıt
    50" Olanı bilmiyorum ama 42" olanda LG panel kullanılmış ve sanırım kirli ekran problemi var az da olsa.

Geçen futbol maçı esnasında eşime ekranda bir sorun görüyor musun dedim, hayır dedi. Sonra anlattım bak kamera topu takip ederken yukarıdan aşağı hafif lekeli bölgeler kalıyor dedim ondan sonra oda gördü ama bana sen kafayı yemişsin, fıstık gibi tv, bunlara bakacağına otur tv yi izle dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

50" Olanı bilmiyorum ama 42" olanda LG panel kullanılmış ve sanırım kirli ekran problemi var az da olsa.

Geçen futbol maçı esnasında eşime ekranda bir sorun görüyor musun dedim, hayır dedi. Sonra anlattım bak kamera topu takip ederken yukarıdan aşağı hafif lekeli bölgeler kalıyor dedim ondan sonra oda gördü ama bana sen kafayı yemişsin, fıstık gibi tv, bunlara bakacağına otur tv yi izle dedi.

Boşuna dememişler cehalet mutluluktur. Bilince insan dikkat ediyor, bilmezsen otur izle.

• Bu panasonic televizyonlar için yetkili servis ya da teknik servis neresi var acaba.
    BEnim HDMI girişleri çalışmıyor ama güvenilebilecek bir servis arıyorum garantisi bitti
    İstanbul Bahçelievlerde oturuyorum,
    Mahir Elektronik gelip bağlamıştı zamanında onları aradım gelip getirin dedi
    TV'yi taşıyacak zamanım yok çalışıyorum
    başka servis var mı acaba bilen???
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkinkose

Bu panasonic televizyonlar için yetkili servis ya da teknik servis neresi var acaba.
    BEnim HDMI girişleri çalışmıyor ama güvenilebilecek bir servis arıyorum garantisi bitti

Ece elektronik var benim bildiğim sadece yerini bilmiyorum ama anadolu yakasında oda sana uymayabilir

• Selamlar

Sahibinden de 85VX200 panel satılık.
    Cihaz 150.000 TL ye 2012 yılında alınmış. Sahibi şu an 18.000 TL ye satıyor.
    İlginç geldi ,paylaşmak istedim.

65VX300 ise halen satışta.
    Fiyatını düşürmediler gitti yav :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erkinkose

Bu panasonic televizyonlar için yetkili servis ya da teknik servis neresi var acaba.

Fgc elektronik var. Sanirim avcilarda. Benim cihazin tamirini onlar yapiyor.

• 
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.