Şimdi Ara

'_______ PANASONİCLİLER_______' (1463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31.742
Cevap
177
Favori
1.750.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    görmüş olduğum tv 7 aylık adım kadar eminim açılış tarihinide sistemden gördüm 04,03,2014 olarak teşhire açılmıştır yazıyor da plazma için her gün 12 saaten 7 ayda 2500 saat azmı fazlamı sorun yaratırmı onu bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoserdar

quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

bu arada panasonic AS, AX gibi ultra şık ve smart donanımı önde olan Led modelleri sürmüş piyasaya
    sanırım Tr de bu modellerden yok, çok araştıramadım

http://www.technopolis.bg/b2c/app/displayApp/(cpgnum=1&layout=7.0-9_6_4_5_9_114_113_84_113_92_109_113_95_96_126&cquery=panason&cadvsearch=false&uiarea=4&carea=E0069ABB4FA1F3F18B5318A9056218BC&cpgsize=12&cat_name=)/.do?rf=y#1

anlamıyorum
    alım gücü bizden 4 kat daha düşük olan 7 mil. nufuslu Bulgaristanda çeşit çeşit modeller var iken
    pana elektroniye, her zaman daha iyisini daha yenisini elinin altında bulundurmak isteyen bizlere bu imkanları neden sunamıyor?

Bi Abi'm Bulgaristan'a iş gezisine araçla gidecek ona doldurabilirim varmı bunların içinde önerebilrceğiniz bir model ?

Valla iyi olur burda çok pahalı tv işini Ordan çözelim

benim ailemde 1 haftadır bulgaristanda 1 ayakadar gelicekler ayrıca bulgaristan göçmeniyim ama kendi arabamızla oldukları halde sınırdaki geçiş olayı ne olur bunu pek bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

@Xed

zaten plazmada seçenek kalmadı

hocam aslında 65" vt60 da bulabiliyorum ama tabi fiyat 7-8bin lira. verebilecek olsam ve bu kadar abartılı ebat olmasa yine alırdım sanıyorum. tabi servis hala çok düşündürücü.

samsung'u eve sokmam. philips de keza öyle. şu anda sony, sharp ve lg arasındayım. bir kaç model çıkardım ve bir başlık açıp onunla ilgili de bilgi soracağım. 50-60" bir şey seçeceğiz ama ideali 55" bence.

elim hiç gitmiyor fhd lcd'lere. istemeye istemeye alacağım sanırım.
  • Selam arkadaşlar yarın malüm yeni uyduya geçiyoruz Tv'nin dahili alıcısında bir ayar değişikliği yapmam gerekecek mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xed

quote:

@Xed

zaten plazmada seçenek kalmadı

hocam aslında 65" vt60 da bulabiliyorum ama tabi fiyat 7-8bin lira. verebilecek olsam ve bu kadar abartılı ebat olmasa yine alırdım sanıyorum. tabi servis hala çok düşündürücü.

samsung'u eve sokmam. philips de keza öyle. şu anda sony, sharp ve lg arasındayım. bir kaç model çıkardım ve bir başlık açıp onunla ilgili de bilgi soracağım. 50-60" bir şey seçeceğiz ama ideali 55" bence.

elim hiç gitmiyor fhd lcd'lere. istemeye istemeye alacağım sanırım.

valla bende 42gt30 almadığıma pişmanım at kenarda dursun işte
    bence sıralama fazla para veremeden
    sharp
    sony-sammy
    seneyede oledler yaygınlaşacak ve yeni panel türleri çıkcak
    o yüzden çok para vermeye değmez

• küçük ebat olunca her zaman kullanılabilir evet. evin küçük odasında bile kullanılırmış zaman içinde 42gt30.

kaçırdık o şansları artık. samimi söylüyorum ne alırsak alalım lcd olduktan sonra hep ortalama kalacak şu dönemde. sharp'ın ürünü 5000+, diğerleri 3000+ fiyatlardalar 50-55" ebatlarda. tam da geçiş dönemi önümüz. fazla para vermek gereksiz olacak haklısın hocam.

sanırım lg 55" bir lb 870v alacağım. 3-3.5K fiyata sahip. sharp ve sony o fiyata quattron ya da 200hz ürün vermiyorlar.
  • Macintosh kullanıcısına yanıt
    Hocam ben ilk başta kanalların nasıl silineceğini bulamadığım için fabrika ayarlarına geri döndüm ama gerek yokmuş. Sadece otomatik tarama yapınca yeni kanallar geliyor. Frekans vs girmeye gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emphire kullanıcısına yanıt
    Evet hocam teşekkür ederim dediğiniz gibi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emphire

Hocam ben ilk başta kanalların nasıl silineceğini bulamadığım için fabrika ayarlarına geri döndüm ama gerek yokmuş. Sadece otomatik tarama yapınca yeni kanallar geliyor. Frekans vs girmeye gerek yok.

peki onceki kanallar bos olarak veya sinyal yok olarak gozukmuyormu? yeni tarama yapinca eski kanallar oldugu gibi tekrar mi geliyor.

• aliuygun A kullanıcısına yanıt
    Hocam yeni kanalları otomatik tarama işlemini başlatmadan önce eski kanallar silinecektir diye uyarı yazısı çıkıyor.
  • panasonic 55vt30 frekans falan girmeden kanal arama yaptırsak türksat4a kanalları bulunur mu
  • Merhaba arkadaşlar,

Türksat 4A uydusundaki kanalların nasıl ekleneceğini gösteren resimler yükleyeceğim. Benimkinin modeli 42ETW60 ama belki diğer modellerde de aynı ya da benzerdir ve işline yarayan olur.

Öncelikle eski kanalları silmemize gerek yok, yeni kanalları taratınca eskilerin yerine bunlar geliyor.

İlk olarak menü/kurulum/DVB-S Tarama Menüsüne giriyoruz

Ordan Kanal Tarama menüsünü seçiyoruz

Gelen Ekranda sadece frekans (11844), Sembol oranı (2222) ve polarizasyon (Dikey) değerlerini değiştiriyoruz. Diğer ayarlara dokunmuyoruz, 4A uydusu zaten 42o de olduğundan onu değiştirmiyoruz. Tarama Başlat seçeneğini seçiyoruz ve tarama başlıyor ama burda sadece TURKSAT TANITIM kanalını buluyor. Burdan çıkıyoruz.

Bir önceki menüde (DVB-S Tarama menüsü) bu defa Otomatik Ayar menüsüne giriyoruz.

Uydumuz yine 42o olacak şekilde Arama Modu: Tüm Kanallar, Tarama Modu: Detaylı olarak seçip tarama başlat diyoruz ve yaklaşık 20 dakika sonra tüm kanallarımız kullanıma hazır hale geliyor.

Bundan sonrası (Panasoniclerde kanal silinemediğinden) kendinize bir favori listesi oluşturmaya kalıyor. Yaklaşık 500 kanal içinden ben izleyebileceğimi düşündüğüm 45 kanalı favori listeme ekleyip, onları da sıralayarak kullanıyorum.

• quote:

quote:

HDMI ve diğer grişlerim bozuldu.

selam yıllardır sorunsuz kullandığım px80 tv boya badana için yerinden alınıp ertesi gün taktım
    sonrada en keyif aldığım şey olan pc den bağlayıp film izlmek için hevesle oturup hüsrana uğradım
    pc ekranda tv yi görüyor ama ekranı çoğalt desemde görüntüyü aktarmıyor. ps3 de ve başka kablo ile bağladım başka portlarıda denedim nafile
    hdmı dan dır dedim gittim vga kablo aldım oda çalışmıyor.

başına gelen varmı ?
    otel menüsü falan okumuştum girip sıfırlasam etkisi olurmu?

fiyat alan varsa bi zahmet yazsın

http://www.panasonicservisi.com/iletisim/

beşiktaşta buldum alıp bakıp arıza tespit iade =50 tl
    ankart yanmışşsa = 400 tl

• arkadaşlar benim tv 42dt50 kanal a hd deses var ögrüntü yok izleyen varmı neden olabilir bide bu maçlarsırasında şifrelenen kanalları açmak için modul kullanan varmı yada bilgisi olan ben başka reciver kullanmak istemiyorum çünkü tvnin dahili alıcısının görüntüsü daha güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: riyadcan

arkadaşlar benim tv 42dt50 kanal a hd deses var ögrüntü yok izleyen varmı neden olabilir bide bu maçlarsırasında şifrelenen kanalları açmak için modul kullanan varmı yada bilgisi olan ben başka reciver kullanmak istemiyorum çünkü tvnin dahili alıcısının görüntüsü daha güzel

Bendede p46gw30 var, kanala hd de ses var görüntü yok sanırım kanaldan kaynaklanan bir sorun.

• albani kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    TX-P55STW60 55" Model bir tv almak istiyorum. Şu anda hepsiburada.com'da indirimde. Tv'yi kullanma amacım canlı stream izlemek, film izlemek ve oyun oynamak üzerine olacak. VT modelini bulamıyorum sanırım aralarında çok büyük bir fark yok. Acaba bu tv'yi almamı önerir misiniz? Forumda çok adınız geçiyor erbabına danışmadan almak saçma olur dedim^^ Yardımcı olursanız çok sevinirim. Son olarak evimde şu anda kullandığım tv 30'' acaba 55'' çok anormal mı olacak hiç tasavvur edemiyorum kafamda. Salonum küçük değil ama kafamı kurcaladı. Maalesef 50'' yok o yüzden bunu alacağım herhalde.
    Şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkürler, iyi günler.

p.s: insanlar input lag olayından bahsetmiş oyunlarda ama doğruluk payını tam kestiremedim. Sizin fikriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LV-426 -- 26 Eylül 2014; 15:53:58 >
  • Xephrial X kullanıcısına yanıt
    harici uydu alıcı ile tuksattaki tüm hd-sd kanallarda ses de var görüntüde var
    bence sorun sizin cihazlarınızdan kaynaklanıyor
  • LV-426 L kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Büyük kerana geçiş hiç mi hiç gözünüzü korkutmasın. Hatta 50" alırsanız keşke 55" alsaydım dersiniz. Çünkü aynı duyguları ben kendim yaşadım.
    Arçelik marka 60 ekrana tekabül eden bir lcd tv'ye sahiptim (belki o kadar bile yoktu) Fakat zaman içinde o kadar alışıyrsunuz ki keşke imkanım olsada daha büyük alsaydım diyorsunuz. 50vt30 tv mi keşke 55 hatta daha yükseiğini alabilseydim. O yüzden kesinlikle büyük ekran alın derim.

Input lag konusunda ise ilgilendiğiniz tv ile net bir bilgim yok zaten kendi televizyonumda da oyun oynamıyorum. Bunu kullanan arkadaşlar veya albani yanıtlarsa daha güzel olur.

Saygılar...
  • LV-426 L kullanıcısına yanıt
    20 m2 civarında salonum var "L" şeklinde, oturduğumuz kısım yani daha da küçük. Bunu düşünerke 42" almıştım ama şimdi bakıyorum (Helede HD kanallar çoğalınca) keşke 47" alsaymışım diyorum.

Salonunuz büyükse 55" abartılı durmayabilir.
  • 
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.