Şimdi Ara

PANASONİC TX-P42S20E PLAZMA TV PS3 İÇİN ALINIRMI? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
2
Favori
26.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler çok guzel bı konu olmuş :) bnde lys sınavına gırcem pazar gunu yarında muhtemelen alıcam 42s20e yı okudum ve çok begendım sadece arkadaslara ilk başlarda nasıl kurduklarını ve hangı ayarlarda kullandıklarını sorabılırmıyım ? saygılar...
  • slm herkeze dostum inş alırısn bu paneli ben aldım 1 haftadır kullanıyorum teledünya aboneliğim var evde görüntü cok gzl ilk defa dün akşam ps3 oyun oynadım özellikle oyun performansı cok ii ilk kurulumda forumdaki ustalardan okuduğum kadarıyla görüntü modu normal olmalıymış bende nbunu tavsiye ediyorum zira dinamik mod diye bi mod var bu modda kesinlikkle plazma tv izlenmez resmen plazmaya ihanet etmiş adamlar bu modla
  • berber kardes cok tesekkur ederım.ayrıca ps3 u nasıl bağladın tv ye hdmı gırınden mı?
  • inşallah ben bugün aranıza katılacam dart de 1400 buldum teşhir değilse alacağım.
  • saol dostum evet hdmı girişinden bağladım panelide oyun moduna getiridm walla pes10 ve god of war oynuyorum hız acısından harika bi panel inan futbolcuların hızına yetişilmiyo
  • barber kardeş bnde bugun aldım inş sağsağlım oynucam :) kardeş senn oynadığın god of war 3 mu?
  • arkadaşlar almak isteyen var ise... ümraniye real teknosada 1399 tl ye kapalı 3-4 kapalı kutu var. kataloglarda 1599 tl diyor ama etiketi 1399 tl mağadata kapalı kutu gördüm. bilginize....
  • ankara'da herhangi bir mağazada gören varmı acaba?
  • ewet dostum god of war 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barber34 -- 26 Haziran 2010; 10:39:19 >
  •  PANASONİC TX-P42S20E PLAZMA TV PS3 İÇİN ALINIRMI?

PANASONİC TX-P42S20E PLAZMA TV PS3 İÇİN ALINIRMI?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barber34 -- 26 Haziran 2010; 11:38:59 >
  • barber kardeş resimler için sağolasın.o uydu dsmart mı yoksa herangı uydumu.trt hd için soruyorumda =)
  • dostum teledünya eğer imkanın varsa bence teledünya kullan gayet gzl görüntü veriyo hatta tvnin arkasında kart giriş yeri var ben şimdi ordan denicem teledünya conax modülle inş olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem84

ankara'da herhangi bir mağazada gören varmı acaba?

electro world e sorun 1399 idi bir hafta önce belki darty ve bimekste de aynı fiyat hala olabilir teknosa da bi kaç yerde varmış ama ankarada var mı bilmiyorum bimekste varsa teknosada 1399 satıldığını söylerseniz yardımcı olunabilir
  • bu tvnin intelligence frame creation kapalı yaptığımda hareketli görüntülerde ne kadar önemli ve faydalı bir özellik olduğunu gördüm çok fark ediyor mesela alt yazı geçerken bi deneyin ben sd uydu yayını izlerken alt yazı geçerken denedim harika bir özellik
  • teknosada 100 tl kredi kartı puanı var o da akılda olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorkem84

ankara'da herhangi bir mağazada gören varmı acaba?

tv yi mi ? tabiki var

ben babamı ikna etmeye çalışıyorum kentpark mediamarkt, mesa bestbuy, gordion electroworld de baktık tv lere..

electroworld de ve mediamarkt da panasonic dvd player hediyesi vardı.. bestbuyda g20 modeli vardı s20 tükenmişti..
    mediamarkt 1600 küsür.. electroworld dede 1700 tl idi..

en uygunuda mediamarkt bence..
    görüntüsü acayip güzel tv nin bu arada.. bazı teknomarketlerde WD nin aletinden 100 tv ye hdmi kablo vermişler.. tabiki uzak olan aletlerde kalite düşüyor..
    uzaktaki aletlerde görüntü kötüdür hemen bu tv kötü kanısına varmayın..

Saygılar..

• G20'nin S20'den farkini yazabilir misiniz
  • Byugun bende aldım bu tv den umarım pişman olmam. teknosadan 1400 tl / 8 taksit aldım. Salı günü kurulacak inşallah...
  • fagala bendede var bu tvden iiyi bi secim yaptığını sölemem gerek güle güle kullan
  • @fagala

Nerden aldığını öğrenebilir miyim?Electro world bugun kampanya yapmış ama 1550 den satıyor ve Teknosa da da stok yok.

Darty yada Real den mi aldın acaba?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.