Şimdi Ara

PANASONİC TX-P42S20E PLAZMA TV PS3 İÇİN ALINIRMI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
2
Favori
26.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün bende bir arkadaşımla birlikte , teknosadan kampanyalı aldık, salı günü servis gelecek. bugün songün ...
  • arkadaşlar hangi mağazadan aldınız 1399 TL ye bi mesaj atarmısınız ? istanbulmu ? tam mağazanın nerede olduğunu yazarmısınız ?
  • arkadaşlar cevap bekliyorum hala laptop başında ??? yardımcı olursanız sevinirim nereden hangi ilden aldınız 1399 TL ye ?
  • sadece darty de o fitay sanırım..

http://www.darty.com.tr/e_commerce/PLAZMA-TV/PANASONIC/TX-P42S20E-p-38852-c-10.htm

ben bahçeşehir tehnosada almakdan son anda vaz geçtim..
    orda 1,699 - 100 TL access indirimi ile 1599 du fiyat..

iyiki acele etmemişim...
    ben 1 ay sonra alacağım tatili yapıp geliyim öyle..
    umarım daha da düşer fiyatlar...
    Lig öncesi alsam yeter..
  • bende 15 gündür bu ürünün fiyatını takip ediyorum darty 2 hafta önce 1699 saturn 1599 dan verdi . sınırlı sayıda. iyi ki o zaman almamışım . bugun 1399 a düşmüş dartyde . dügüne 1 ay kaldı. daha da beklesek mi acaba ? dünya kupasının bitmesini mi beklesek ?
  • arkadaşlar ürün 42s20 e mi ? yoksa 42s20 mi ?
  • usta57 dostum senin tv 42s20e mi ? 42s20 mi ? özellikle sana sordum çünkü sen 42s20e yazmışsında merak ettim. ayrıca farkları varmıdır ikisi arasında ?
  • arkadaslar bende teknosadan 19-20 hazıran hafta sonu kampanya fıyatından 1399 tl ye aldım.model 42s20e.sd yayınlarda goruntu cok guzel bence.lcd ye gore on numara..
  • kayhan53 hangi ildeki hangi teknosadan aldın dostum ?
  • Bende dün son dakikada teknosadan 1399 tl ye teşhirdeki ürünü aldım başka kalmamış.12 taksitle.100tl de world puan veriyor.1299 tl ye gelmiş oldu bana sizce teşhirdeki plazma tv yi almakla hata mı ettim?Geri verebilme şansım var sizce gerek var mı?
  • bu tv yi alanlar ilk çalıştırma ayarları ile ilgili bir şey yaptınız mı?
  • Beyler eski bir panasonic 42py70 kullanıcısı olarak söylüyorum, aradaki fark inanılmaz derecede fazla. Bu fiyata mükemmel bir görüntü ve kalite diyebilirim. Tek sıkınıtısı var aşırı yansıma yapıyor, onun dışında 10 numara bir cihaz kesinlikle pişman olmazsınız.
  • Bugün Carrefour Maltepe Park'da bulunan Teknosa'da cihaz vardı...1399 tl...
  • ben rizedeki teknosadan aldım.ama artık kaldıgını pek sanmıyorum cunku cok ragbet vardı.
  • arkadaşlar hd yayında hdmi kablo işe yarıyo ok, acaba sd yayında altın uçlu scart işe yararmı ? yani sd receiverla kullanılan altın uçlu scart işe yararmı görüntüyü daha iyileştirme anlamında ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: albawarden

arkadaşlar hd yayında hdmi kablo işe yarıyo ok, acaba sd yayında altın uçlu scart işe yararmı ? yani sd receiverla kullanılan altın uçlu scart işe yararmı görüntüyü daha iyileştirme anlamında ?

seste kesin yarıyorda görütüde çok az faydası olur yönünde genel bir kanaat var
    benim toshiba 32av500 tv vardı tv sesi 20 den sonra cızırtı oluyordu ama 42s20e de 100 yani sona getiriyorum birazcik cızırtı oluyor o da cızırtı değil aslında
  • yahu bu 1399 kampanya teknosanın değil panasonic in kampanyası çünükü electrowolrd, darty vs gibi yerlerde de tam da 1399 tl idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

quote:

Orijinalden alıntı: Usta57

Arkadaşlar 19-20 Haziran da Teknosa nın 500 adet
    ile sınırlı stok ile yapmış olduğu kampanyadan 19 Haziran
    akşam üstü tesadüf gazetede görerek aldım.

hayırlı olsun dostum güzel günlerde kullan inşallah

Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: albawarden

usta57 dostum senin tv 42s20e mi ? 42s20 mi ? özellikle sana sordum çünkü sen 42s20e yazmışsında merak ettim. ayrıca farkları varmıdır ikisi arasında ?

42s20e. farkı bilmiyorum.
  • teknosadan korkarak aldım acaba teshir olurmu diye ama kapalı kutu geldi allahtan, kurulumu 1-2 hafta sonra yaptırcam ama panasonic servisi cumartesi günleri çalışıyomu bilgisi olan varmı? bide s20 neden panasoniğin sitesinde yok??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mozkan4 -- 23 Haziran 2010; 19:33:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.