Şimdi Ara

PANASONİC TX-P42S20E PLAZMA TV PS3 İÇİN ALINIRMI? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
2
Favori
26.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PcCopat

Media player bende de sorun vermeye başladı... Sanırım ayıplı malları ucuz fiyata ellerinden çıkarıyorlar. O yatay çizgilenme ara sıra bende de oluyor. Bir de uzun süre pause da kaldığında ve play e bastığımda ses cızırtılı devam ediyor... Donma olayı yok.

Edit: Cihaz tamamen öldü. Hiç görüntü vermiyor. Hepsiburada da arıza bildirimi yaptım ama mükemmel müşteri hizmetlerinden hala cevap bekliyorum....

O zaman benim cihazda da geri sayım başladı desene Bende hepsiburadayı güvenli bir site olarak biliyordum ama yanılmısım demekki...
    Sesde cızırtılar çok nadiren oluyor ama senin sorununa bakılırsa yakın zamanda benim media player da gider gibi gözüküyor.
    Sana geçmiş olsun PcCopat, gelişmeleri yazarsan sevinirim çünkü aynı yolda ilerliyoruz sanırım

• arkadaşlar tv nin ekranını siliyor musunuz TOZ alıyor mu tv nin ekranı benimki hiç tozlanmıyor gibi bu kullanılan cam ile ilgili galiba?
  • SMARTMEDIA HD Vision FULL HD Media Oynatıcı vatanda 199 tl günün fırsatı cihazı bi araştırın arkadaşlar prformansı vs nasıl ihtiyacı olanlar değerlendirebilir
    http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=44536
  • quote:

Orijinalden alıntı: cradleofden

quote:

Media player bende de sorun vermeye başladı... Sanırım ayıplı malları ucuz fiyata ellerinden çıkarıyorlar. O yatay çizgilenme ara sıra bende de oluyor. Bir de uzun süre pause da kaldığında ve play e bastığımda ses cızırtılı devam ediyor... Donma olayı yok.

Edit: Cihaz tamamen öldü. Hiç görüntü vermiyor. Hepsiburada da arıza bildirimi yaptım ama mükemmel müşteri hizmetlerinden hala cevap bekliyorum....

O zaman benim cihazda da geri sayım başladı desene Bende hepsiburadayı güvenli bir site olarak biliyordum ama yanılmısım demekki...
    Sesde cızırtılar çok nadiren oluyor ama senin sorununa bakılırsa yakın zamanda benim media player da gider gibi gözüküyor.
    Sana geçmiş olsun PcCopat, gelişmeleri yazarsan sevinirim çünkü aynı yolda ilerliyoruz sanırım

Bendeki sürekli bir cızırtı halinde ses. Bazen durup dururken oluyor banze de pause yapıp devam edince. Sonunda hepsiburada onay verdi, bugün kargoya verdim ürünü. Ama bakalım kaç günde değişim olacak bilmiyorum. Eğer 30 günü geçmediyse alalı, hemen bildirim yap iade ya da değişim talebinde bulun ki 30 günü geçince servis oluyormuş.

@hıdır, henüz silmedim. kurulurken kalan dokunma izleri falan var onları da üşenip silmedim gerçi hiç belli olmuyor zaten. Ama hiç de toz tutmuyor ekran, en azından ben göremiyorum.

• Evet bu media player iyi gibi duruyor gerçi araştırmadım özelliklerine baktım sadece, ama kablolu ve kablosuz bağlantı olması büyük avantaj. Üstelik bizim cihazları aldığımızın 30 lira üstüne veriyor bunları...
  • @PcCopat

Ben geçen ayın 25 inde almıstım media playerı yani 1 ay dolmamıs.Ama bu adamlar cevap
    süresini falan geciktirip ayı doldurmaya calısırlarsa onu bilmiyorum.Dün arıza bildirimi yapmıstım
    acaba direk degisim bildirimi mi yapsaydım?
  • Ya mantıklı olan bildirim yapılan tarihin geçerli olması.
    Bir de şimdi baktım da iade 8 işgünü geçerliymiş. Yani değişim başvurusu yapabilirsin ancak. Ama hiç yoktan iyidir arızalı ürün kullanmaktansa. Valla tv boş boş yatıyor şimdi bu arızalanınca dizileri bilgisayarın o küçücük ekranında izlemek hiç iyi olmuyormuş :)
  • Aynen öyle.Bende ps3 e takılmıs durumdayım.Arıza bildirimi yapalı 3 gun oldu ama ses yok bu adamlardan.
    Kıllanıyorum 1 ayı doldurmaya calısıyorlar diye...
  • arkadaşlar 42s20e plazmam var benimde ancak maç izlerken görüntüden hiç memnun değilim ayarlarında falan mı bi sorun var acaba sizinkilerde nası görüntü yardımcı olabilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: rgpp

arkadaşlar 42s20e plazmam var benimde ancak maç izlerken görüntüden hiç memnun değilim ayarlarında falan mı bi sorun var acaba sizinkilerde nası görüntü yardımcı olabilirmisiniz

neden memnun değilsin dostum daha ayrıntılı acıklarsan daha ii olur
  • normal tv kanallarını izlerken görüntü yeterli ancak maç izlerken bulanıklık vargibi panelde acaba ayarlarındamı var bi sorun yoksa hepmi böyle
  • quote:

normal tv kanallarını izlerken görüntü yeterli ancak maç izlerken bulanıklık vargibi panelde acaba ayarlarındamı var bi sorun yoksa hepmi böyle

Bende Panasonic TX-L42S20E almayı düşünüyordum. Bulanıklık var dediğinde tırsmaya başladım. O kadar çok mu bulanıklık var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compex

quote:

normal tv kanallarını izlerken görüntü yeterli ancak maç izlerken bulanıklık vargibi panelde acaba ayarlarındamı var bi sorun yoksa hepmi böyle

Bende Panasonic TX-L42S20E almayı düşünüyordum. Bulanıklık var dediğinde tırsmaya başladım. O kadar çok mu bulanıklık var?

film izlerken sorun yok ama maç izlerken hiçbi zevki kalmıyo d smart yerine bide uydu alıcısı takıp denicem bilmiyorum bende neden kaynaklandığını
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Compex

quote:

film izlerken sorun yok ama maç izlerken hiçbi zevki kalmıyo d smart yerine bide uydu alıcısı takıp denicem bilmiyorum bende neden kaynaklandığını

arkadaşlar bende kuullanıyorum bu paneli ve normal kablolu yayındada kullandım teledünyadada kullandım hic öle sorunla karşılaşmadım bence sorun görüntü kaynağında bu panellere hdmı destekli uydu alıcılarıyla ve hdmı kabloyla bağlantı yapılmalı ben teledünya kullanıyorum cok ii

• arkadaşlar TX-PF46S20 siparişimi verdim salı günü kurulmuş olcak inşallah sağsalim
    benim burdaki herkese bi sorum olacak elimdeki yayın DT bunu kapatıp teledünya alsammı diye düşünüyorum
    sizler ne izliyosunuz ve ne tavsiye edersiniz?saygılar..
  • Ben atlanta hd box aldım onu kullanıyorum. HD yayınları izleyebilmem için türksattan eutelsat a geçmem lazım sadece o da halledilir bir ara. Çok kaliteli güzel bir ürün. Hem de bütün kanalları izleyebiliyorum cccam ile. Burada konusu var:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=36355116
  • quote:

Ben atlanta hd box aldım onu kullanıyorum. HD yayınları izleyebilmem için türksattan eutelsat a geçmem lazım sadece o da halledilir bir ara. Çok kaliteli güzel bir ürün. Hem de bütün kanalları izleyebiliyorum cccam ile. Burada konusu var:http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=36355116

üstad fazla detaya girmişsin beni aşan şeyler bu cccam lar falan :)
    bu bahsettiğin yayın teledünya mı oluyo yani
    ayrıca bütün kanallar derken frekans girerek kendin kanalda bulabiliyosun heralde nasıl oluyo?
    fiyat olarakta karşılaştırırsan sevinirim mesela DT için 40 lira aktivasyon ücreti vermem yeterli olcak ama diğerleri için kutu vs daha pahalı gibi görünüyo
    bu fiyat farkı kalite olarak bana geri döncek mi?

• Teledünya ne bilmiyorum, bunda normal uydudan aldığın yayınlar işte aracı firma olmadan.
    DT, DSmart, TD bunların hep aylık ücretleri vardır. Uzun vadede daha zarardasın üstelik izleyebileceğin kanallar sana sundukları ile sınırlı oluyor. Böyle bir cihaz aldığında eğer uyducu tanıdığın varsa server hizmetini parasız alabilirsin, yoksa bile yaklaşık fiyatı 150 lira gibi yıllık ama her kanal izlenebiliyor. Sanırım her türlü uzun vadede kârdasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan1622

arkadaşlar TX-PF46S20 siparişimi verdim salı günü kurulmuş olcak inşallah sağsalim
    benim burdaki herkese bi sorum olacak elimdeki yayın DT bunu kapatıp teledünya alsammı diye düşünüyorum
    sizler ne izliyosunuz ve ne tavsiye edersiniz?saygılar..

siddettle öneriyorum teledünyayı şuan kampanyada var hd cihaz 115 tl ve bunu 12 ayda faturaya bölüyolar normalde 9.5 tl ve bircok hd yayın ve harika görüntü ben evde kullanıyorum ve her kanalı gayet gzl bi şekilde izliyorum evinizde kablo tv hattı varsa bencee başka bişey düşünme bende 42s20e kullanıyorum görüntü cok ii
  • Electroworld de 1500 lira 10 taksit fiyat nasıl acaba arkadaşlar ? Teledunya ps3 hd film dizi için alacağım
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.