Şimdi Ara

PANASONİC TX-P42S20E PLAZMA TV PS3 İÇİN ALINIRMI? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
330
Cevap
2
Favori
26.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barber34 resimler gerçekten hoş dostum.Vakit ayırıp paylaştığın için sağolasın.

Bu kadar süredir kullanıyorsunuz.Var mı değişen fikirleriniz?Gördüğünüz eksi yönler vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_g_m_s

Barber34 resimler gerçekten hoş dostum.Vakit ayırıp paylaştığın için sağolasın.

Bu kadar süredir kullanıyorsunuz.Var mı değişen fikirleriniz?Gördüğünüz eksi yönler vs.

bu kadar süredir kullanıyorum inan hic bi eksi yönünü görmedim beni tamamiyle tatmin eden bi panel cıktı cok sevindim o yüzden
  • Valla Bu yorumları okuyunca bende çok seviniyorum dostum.TV karar verme işi gerçekten uzun bir süreç.

Bu süreçte diğer kullanıcı adaylarına yardımcı olan en büyük etken ise kullanıcıların objektif yorumları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_g_m_s

Valla Bu yorumları okuyunca bende çok seviniyorum dostum.TV karar verme işi gerçekten uzun bir süreç.

Bu süreçte diğer kullanıcı adaylarına yardımcı olan en büyük etken ise kullanıcıların objektif yorumları.

bende uzun uzuzn araştırdıktan sonra kararımı verdim ama aslında bu kara o kadarda zzor değil
    paranızın alabildiği gözünüze ve zevkinize hitap eden paneli almak bu kadar basit olay bana göre en uygun fiyata alınan tv en ii tvdir
  • Barber34 bir sey sormak istiyorum. Ilk filmi nereden buldun internetten indirdiysen adresi soylermisin. tesekkurler
  • @PcCopat

Teşekkür ederim.
  • Düzeldi mi? İyi seyirler!
  • buyur fagala dostum sana torent linkini vereyim indirhttp://thepiratebay.org/torrent/5640468http://thepiratebay.org/torrent/5640468
    quote:

Orijinalden alıntı: fagala

Barber34 bir sey sormak istiyorum. Ilk filmi nereden buldun internetten indirdiysen adresi soylermisin. tesekkurler
    thepiratebay.org/torrent/5640468
    quote:

http://thepiretbay.org/torrent/5640468

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barber34 -- 28 Temmuz 2010; 12:27:23 >
  • fagala dostum linki kopyalayamadım ama the piretbay.com da arama Toy Story 1 and 2 1080p x264 bu şekil arattır bulursun toy story filminin 2 side mevcut
  • http://1337x.org/torrent/81283/0/ brdanindirebilirisn
  • barber kardeş laptopumu bağladın s20 ye ? nasıl bağladın anlatırmısın.bendede s20 var fakat ps3 ten izlemeyı dusunuyordum ,

anlatırsan cok sevınırım =)
  • Laptopun HDMI çıkışı varsa en rahat öyle yaparsın. Kabloyu takınca otomatik görüyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsncck

barber kardeş laptopumu bağladın s20 ye ? nasıl bağladın anlatırmısın.bendede s20 var fakat ps3 ten izlemeyı dusunuyordum ,

anlatırsan cok sevınırım =)

hdmı cıkışın varsa laptopun direk ordan bağla bide menü diğer özellikler bölümünde 16/9 resin üsüt tarama var tv de onu kapalı yap yapmasan ekrandan taşıyo görüntü
  • saolun tşk ler . fakat laptopum eski yanı hdmı cıksıı yok. tek çare ps3 ten izlemek mi?
  • quote:

saolun tşk ler . fakat laptopum eski yanı hdmı cıksıı yok. tek çare ps3 ten izlemek mi?

yada media player alacaksın kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: barber34

quote:

saolun tşk ler . fakat laptopum eski yanı hdmı cıksıı yok. tek çare ps3 ten izlemek mi?

kardeş peki önerebileceğin marka varmı?(ayrıca ben plazmayı senin sayende ucuza aldım kardeşim ;)
  • Buna bak istersen. Ben kullanıyorum, yukarıda yorumumu okuyabilirsin.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barber34

quote:

kardeş peki önerebileceğin marka varmı?(ayrıca ben plazmayı senin sayende ucuza aldım kardeşim ;)

pccopat arkadaşın önerisi gayet makul ve mantıklı bi cihaz bende tavsiy eederim kullanan arkadaşlarım var hepside memnun daha fazla para veririm dersen dah aiileri var tabii
  • tmm çok teşekkürler =) bide ben ps3 ü açtığımda tv de 1080p 60z giriş yazıyo? onun 600 hz olması gerekmez mıydı? sizde nasıl yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcCopat

Buna bak istersen. Ben kullanıyorum, yukarıda yorumumu okuyabilirsin.

PcCopat wd media player ile ilgili olarak,hiç takılma yapmadan filmleri izleyebiliyor musun?Yani bende örneğin 2 saatlik bir filmde
    4-5 kere kitlenme olmasada arada siyah bir çizgi çıkıyor.Çok rahatsız etmesede belki de bazı şikayetlerden dolayı bende de sorun mu var diye
    aşırı hassas davranıyor olabilirim

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.