Şimdi Ara

PANASONIC Projeksiyonları - ANA KONU (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
679
Cevap
16
Favori
37.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar benimde panasonic At6000E projeksiyonum var fakat bugün eve geldiğimde ve açtığımda tırrrrrrrrr! Diye bir ses geldi ve açılmadı alet.Baktığımda ise kırmızı lamp işareti yanıp sönüyordu.Toz filtreye baktığımda az bir toz birikmiş onu temizledim.Taktım fakat nafile yine aynı kırmızı uyarı ışığı.Garantisi de bitti aletin ne yapabilirim güvenilir ellerde sorununun teşhisi ve tamiri nereyi önerirsiniz İstanbul osmanbeyde ikamet ediyorum.
    Bu arada lamba ömründen değil çünkü daha 1500H de idi.
    Başka bir notta dün gece elektrikler kesildi bi 30dk sonra geri geldi fakat filmimizi seyrettik herhangi bir problem olmadı.Acaba bir ilgisi olabilir mi bugün ki problemde.
    Yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum ve şimdiden teşekkürler.@astramastra
  • signec kullanıcısına yanıt
    İris problemi olabilir,lamba ateşleme yapmıyor olabilir,mekanik yada anakart problemi olabilir,elektrik kesilmelerinden
    bu cihazlar maalesef etkileniyorlar, o nedenle ben herkese mutlaka küçük, cihazı kapatmaya yetecek süreyi sağlayabilecek
    bir ups öneriyorum ,özellikle şu sıralar elektrik kesintisi hat safhada iken... beni çok kez kurtarmıştır ups.

Üründen anlamayan tamircilere götürmeyin derim,daha çok masraf açılmasına sebep olabilirler,şu an genel satıcısı ProAV,
    kendileri ile iletişime geçerseniz yardımcı olurlar,zaten size de yakın Beyoğlu Tünel de yerleri,en azından en makul
    maliyetle çözüm üreteceklerini düşünüyorum.
  • Benim cihaz tavanda asılı ve sürekli stand by durumun da bekliyor. Bu bekleme durunun cihaza bir zararı var mıdır?
  • onat kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum ama be yine de tutmuyorum ,benim ki de tavanda ama uzaktan kumandalı bir priz taktım kullanacağım zaman açıyorum.
  • İyi günler.Forumdaşımız Astramastra Serdar beyden aldığım at 6000 kullanmaya fırsat bulamadığımdan satılıktır.9-10 ay garantisi vardır.yaklaşık 2000 saattedir.2 gözlük vardır.ilgilenenler pm den ulaşabilir.
    fiyat 4250 tl dir
  • Arkadaşlar merhaba..

Panasonic at 6000 kullanıyorum. Şöyle bir sıkıntı yaşıyorum :

Film izlerken evin diğer odalarında bir elektrik düğmesine basıldığında 2-3 sn görüntü gidiyor. Sadece ses geliyor.

Bu evin elektrik tesisatı ile ilgili midir ? Yoksa HDMI kablo ile ilgisi olabilir mi ? Nasıl çözülür ? Hiç başına buna benzer bir olay gelen oldu mu acaba ?
    ( Not : Tüm ekipmanlar Denon avr ye bağlı )
  • muhendis biri kullanıcısına yanıt
    Elektrikle ilgilidir üstadım.maalesef ev içi tesisatlarımız içler acısı.benim bununla ilgili çözümüm ups almak olmuştu.
  • htokyay H kullanıcısına yanıt
    Siz de buna benzer bir sorun yaşamış mıydınız ?
  • Aynen üstat.sadece projeksiyon da değil 65" plazma da da yaşamıştım.
    Başka türlü çözen varmıdır bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htokyay -- 17 Şubat 2017; 19:6:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar; Alınık Temiz AT6000 aranıyor. edit:alınmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EVGA -- 16 Mart 2017; 18:3:17 >
  • Merhaba arkadaşlar.

Panasonic at 6000 . 2000 saat 4000 tl.

Optoma neredeyse sıfır 50 saat yoktur. 4 gözlük 3 ü açılmamış 2800 tl.

Kafam karıştı. 2000 saat panasonic görüntü nasıldır. Lamba değişmesi gerekir mi. Lamba fiyatı nedir

Bu arada bu benim ilk projeksiyon cihazım olacak. Bu cihazı bir öğrenme ve para biriktirme dönemi için istiyorum. Gönlğm Jvc den yana. Alacağım cihazı ortalam bir sene sonra satacam. Panasonic ve 2000 saate 1200 tl far cermeye değer mi. Satarken zarar edermiyim.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remains81 -- 30 Mart 2017; 10:39:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • remains81 R kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/3lcd-3d-projektorlerdeki-panel-hizalama-hatalari-dikkat--72386260

Panel hizalama sorununa dikkat!!!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mesaj alınmıştır. Hiç gerek yok . 2000 saatlik bir makinede sıkıntı çıkma ihtimali çok yüksek ve 1200 tl de fazla vercem üstelik. Gerek yok.
    Dediğim gibi geçiş dönemi olacak zaten.
    Yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: remains81

Mesaj alınmıştır. Hiç gerek yok . 2000 saatlik bir makinede sıkıntı çıkma ihtimali çok yüksek ve 1200 tl de fazla vercem üstelik. Gerek yok.
    Dediğim gibi geçiş dönemi olacak zaten.
    Yardımlarınız için teşekkürler.

Altuğ hocamın söylediği sıkıntı eğer düşündüğünüz pana cihazında yoksa pana kesinlikle çok daha mantıklı, lamba saatine takılmayın bu işin lamba saatiyle alakası yok, karar sizin tabiki kolay gelsin.
  • arkadaşlar,
    panasonic at6000 den sonra neden yeni model ev sinema cihazı çıkarmadı, takip eden varmı
  • Beyler bu cihazın lamba yada fitil dediğiniz şeyin değişimi nasıl yapılıyor? Acil yardım lütfen 🙏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhamd

Beyler bu cihazın lamba yada fitil dediğiniz şeyin değişimi nasıl yapılıyor? Acil yardım lütfen 🙏

• astramastra kullanıcısına yanıt
    Üstad,

Böyle komple mi değişiyor? Yoksa resimdeki ampul mü değişiyor?

• osmanhamd kullanıcısına yanıt
    iki türlü de olabiliyor, videoda ki yeni aldığınız ya da elinizde ki yedek lambayı nasıl değiştireceğinize dair bir bilgi,
    bir de bazı firmalar lambanın fitilini değiştirerek daha uygun maliyete bu işi yaptıklarını söylüyorlar ama ben hiç tecrübe
    etmedim, bu yöntem lambanın orijinal performansını veriyor mu yaptıran varsa yazacaktır.
  • AT6000 satılıktır. İlgilenen olursa PM kanalıyla ulaşabilir. 800 saat civarı kullanılmıştır.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.