Şimdi Ara

PANASONIC Projeksiyonları - ANA KONU (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
16
Favori
37.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung ve LG sağolsun halkımızı vivid görüntüye alıştırdı, insanlar doğal olarak gerçek ve güzel görüntünün bu olduğunu sanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamic1907

....
    Panasonic veya Sony olarak üst seviye samsung veya lg marka ultra hd tv lerin görüntü kalitesine hangisi yakındır?
    ....

Hiçbiri... tabii bu kötü oldukları anlamında değil ,alışmış olduğunuz cam arkası parlak bir görüntü olmayacağı için ,nihayetinde perdenin önünde bir cam yok.
    ama kullandığınızı söylediğiniz cihazlar ile AT6000 ayrı bir kulvardadır,demo etme şansınız olursa bunu fark edeceksiniz.
    Filmci iseniz parlak görüntüye zaten ihtiyacınız yok.
  • değerli cevaplarınız için teşekkür ediyorum..bu aralar bir yer bulabilirsem AT6000 i denemek istiyorum..Sizin tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı İstanbul da?

Bu arada Pana AT6000 ve AT6000e nin bir farkı varmıdır?

Birde esasında Panasonic hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama LG veya diğer led tv lerdeki aşırı parlak, doğal renklerin olmadığı, renk patlamalarının fazla olması gibi durumları da sevmiyorum..

PS4 ve Digiturk için hangi modeli tavsiye edersiniz? Zira film de izliyorum ama birinci önceliğim değil..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adamic1907

değerli cevaplarınız için teşekkür ediyorum..bu aralar bir yer bulabilirsem AT6000 i denemek istiyorum..Sizin tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı İstanbul da?

Bu arada Pana AT6000 ve AT6000e nin bir farkı varmıdır?

...

AT6000/AT6000E aynıdır. USA modeli AE8000 dir.

Demo için ProAV ile iletişime geçebilirsiniz,onlarda olması lazım.
  • Merhaba,
    Projeksiyonunu Pio VSX 921 ile kullanan arkadaşlar;

avr arkasındaki tek çıkış hdmi portu çoklu hale getirmek için bir metod, ekipman var mıdır? Plazma tv ve projeksiyon için durmadan tak sök yapmak durumunda kalıyorum. Elimde 3 giriş, 1 çıkış HDMİ çoklayıcı var ama malesef çoklu çıkış için çalışmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • onat kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/probiel-metal-kasa-4k-uhd-3d-1-4v-2-port-hdmi-splitter-coklayici-4kdk102-p-BSBIEL4KDK102

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

http://www.hepsiburada.com/probiel-metal-kasa-4k-uhd-3d-1-4v-2-port-hdmi-splitter-coklayici-4kdk102-p-BSBIEL4KDK102

Teşekkür ederim.

• Takip

• Selamunaleykum arkadaşlar bende at 6000 alarak aramıza katılmış bulunuyorum, herkese hayırlı akşamlar dilerim...

• Hayirli olsun iyi gunlerde kullanin.

• Malesef kullandığım everest 2,40 gri perde tam olarak geri sarmıyor ve kaldığı yerde de potluk oluşturuyor. Biliyorum ucuz işçilik ama bütçe meselesi.

Bu mekanizmanın perdeyi geriye tam olarak sarması için yapılabilecek bir şey var mıdır arkadaşlar?
  • ustalar şunu merak ediyorum...

şimdiye kadar 5-6 projeksiyon kullandım..
    son ikisi

LG PF 80 (full hd, led, 100bin kontrast)
    Acer 6510 (full hd)
    İkisinden de çok memnun oldum.

Fakat şunu merak ediyorum Panasonic veya Sony veya JVC gibi cihazlara geçiş yapsam
    "vay be biz şimdiye kadar projeksiyon izlememişiz" mi diyeceğim..

Giriş seviyesi bu aletler ile en az 5-6 bin TL ve üzeri olan markaların arasında uçurum mu var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerliyerli

ustalar şunu merak ediyorum...

şimdiye kadar 5-6 projeksiyon kullandım..
    son ikisi

LG PF 80 (full hd, led, 100bin kontrast)
    Acer 6510 (full hd)
    İkisinden de çok memnun oldum.

Fakat şunu merak ediyorum Panasonic veya Sony veya JVC gibi cihazlara geçiş yapsam
    "vay be biz şimdiye kadar projeksiyon izlememişiz" mi diyeceğim..

Giriş seviyesi bu aletler ile en az 5-6 bin TL ve üzeri olan markaların arasında uçurum mu var..

Optoma gt750 sonrası 1,5 yıl bekledim bu ürün için.

Görüntüler arasında uçurum var tabiri benim için çok yerinde olur. Pioneer 5090 kullanan birisi olarak söylüyorum, yani görüntü kalitesi nedir çok iyi bilirim :)

• yerliyerli Y kullanıcısına yanıt
    FullHd olayında "Vay be şimdiye kadar boşuna uğraşmışız" demek göreceli bir durum. Ama bir gerçek var ki sony,jvc,Pana,epson üst seviye cihazları o aralarında uçurum var hissiyatını veriyor.(Tabii iyi kullanım ve iyi kalibreler ile.Yoksa pilot hatası kullanımlarda çok şikayet duyulur.)Aldıkları paraları ki şimdi artık eskiye göre ucuzladılar,hakediyorlar.Kaldıki 4k olayını tartıma bile koymayalım.

• Şu an lg pf80g kullanıyorum . aslına bakarsanız canımı sıkan çok bişey yok.
    Ama şeytan dürtüyo. insan merak ediyor.
    Tv olarak panasonic plazmam var. LED e göre daha keyifli olduğunu ben de eve gelenler de farkediyor.
    Tabi kota olarak da 2500 psikolojik sınırım var yani 5binleri pek görme niyetinde değilim.(umarım)

Tabi orası da belli olmaz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerliyerli -- 20 Ekim 2016; 11:44:43 >
  • Panasonic AT 6000 modeli ile aranızdayım arkadaşlar. Şimdi cihazı konumlandırma, perde seçimi gibi işlerle uğraşıyorum. Önerilerinize açığım. Zaten projeksiyon perde önerileri başlığına da yazdım bakalım. Herkese keyifli izlenceler, keyifli dinletiler..
  • Hayırlı olsun güle güle kullanın

• Teşekkür ederim

• Edit:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 23 Kasım 2016; 14:55:58 >
  • Merhabalar

Tavsiyeler üzerine inceleyip aldığım ve çok memnun kaldığım PT-AT6000 cihazımı başka ürün aldığım için satıyorum...
    Kullanım saati 195 dir...
    Dileyenler PM den ulaşabilir...

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.