Şimdi Ara

PANASONIC Projeksiyonları - ANA KONU (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
680
Cevap
16
Favori
37.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar.Forumdaşımız Astramastra Serdar beyden aldığım at 6000 kullanmaya fırsat bulamadığımdan satılıktır.15-16 ay garantisi vardır.yaklaşık 2000 saattedir.2 gözlük vardır.ilgilenenler pm den ulaşabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yanlış konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mateach -- 12 Haziran 2016; 21:54:35 >
  • Merhaba, panasonic at6000 için 15 m hdmi kablo ve askı aparatı önerinizi rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 22 Haziran 2016; 17:38:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onat

Merhaba, panasonic at6000 için 15 m hdmi kablo ve askı aparatı önerinizi rica ediyorum.

Aldık bir şeyler. Cevaba gerek kalmadı arkadaşlar :)
  • günceldir.fiyat 4500 tl

İyi akşamlar.Forumdaşımız Astramastra Serdar beyden aldığım at 6000 kullanmaya fırsat bulamadığımdan satılıktır.15-16 ay garantisi vardır.yaklaşık 2000 saattedir.2 gözlük vardır.ilgilenenler pm den ulaşabilir.
  • Arkadaşlar Pt AE8000U nasıl cihaz.Abd den sıfır olarak 2500TL ye alma şansım var +2 gözlük ile sizce değer mi.Arıza yaparsa burda parasını verip yaptırabilir miyim.Ayrıca 5mt mesafeden izlenilecek kaç inç perde tavsiye edersiniz yada bu mesefeye bu cihaz uygun mu.Başka ABD den tavsiye edebileceğiniz bu fiyat aralığında cihazlar var mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbr -- 13 Temmuz 2016; 23:36:57 >
  • Dün sabah bizim son numara AT-6000 orjinal gözlüklerinden birinin sol kolunu tam dip noktasından kırmış.
    İkame kol bulunabilir mi?
    Tavsiyesi olan var mı?
  • Refik geçmiş olsun,
    geçen gün de benim epson gözlüklerden birinin üzerine çocuk oturdu kırdı kaldı ben de 3 gözlük

kasa sağlam camı gitti benim de.
  • Teşekkür ederim Atilla abi.
    Sağlık olsun.
    Onlardan kıymetli mi?
    Epson için Tuncayda parça olabilir. Eskilerden kalma vs.
    Pana için yokmuş.
  • hımmm sorayım bir bakalım Tuncay a. tabii kendisini bulursak
  • Arkadaşlar listeye benide ekleyin..

Benq w1070+ ' ten at6000'e upgrade yaptım..

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEGETTO -- 29 Ağustos 2016; 10:02:53 >
  • Herkese merhaba, yeni Panasonic AT6000 sahibi olarak aşağıdaki konularda yardım rica ediyorum.
    Perde ile cihaz arası net 4,0 m. 2,40 genişlikte Gri yüzey perde kullanıyorum.

1-Cihazın Türkçe kullanma kılavuzunu bulma şansım var mıdır?
    2-Cihaz tavana asılı ve cihaz ile perde eksenleri 50 cm kaçık (odanın yapısı gereği). Bu kaçıklık da lens ayarı ile görüntüyü 240 perdeye oturttuğum da görüntü sol taraftan üsten ve alttan daralma yapıyor. ( bir nevi yamuk kenar ) Bir türlü ayarlayamadım. İllaki perde tam eksende mi olmalı?
    3-Bu cihazın kendinden ses çıkışı yok mudur? Direkt digitürk ile hdmi bağlantısı yaptığımda görüntüyü alıyorum ama ses gelmiyor.

Şu an için perdeyi 50 cm kaydırarak görüntüyü perdeye oturttum ancak malesef perde oda kapı girişininin önüne geldi ve odaya giriş çıkış da bu rahatsız edici bir durum. (Perde yerine cihazı 50 cm kaydırsam oda içerisinde simetri göze takılacak şekilde bozuluyor)

Teşekkürler.

• onat kullanıcısına yanıt
    Öncelikle cihazınız hayırlı olsun.Hiç yerinden kıpırdatmadan At 6000in objektifinin solundaki lens shift joy stick ile %26 sağa yada sola kaydırıyorsunuz.Yukarı aşağı %50 gibi kaydırma vardı yanılmıyorsam. Bu size yeterli gelmediyse Menü içeriğinde keyston parametresiyle shift ayarlarına müdahale edebilirsiniz.Bu arada
    screen size 100" gibi ayarlamayı ihmal etmeyiniz..Hem genel hem 3D film izlerken çok önemlidir.At6000 speaker taşımaz.
  • babiş62 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Burada sıkıntı joyistik ile lens ayarını max pozisyona getirirsem perde üzerinde yamuk kenar şeklinde görüntü alıyorum.

Bir de menü içerisindeki belirttiğiniz ayarlar ile deneyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onat -- 19 Eylül 2016; 20:41:43 >
    Projektörünüz perdeyse tam 90derece açıyla durmak zorundadır aksi taktirde yamuk görüntüden kurtulamazsınız ... Projektörü yamukluk düzelene kadar sağa veya sola olduğu yerde döndürün. Yamukluk perde dışında düzelecektir. Sonra lens shift yani joystik ile perdeye oturtun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Herkese merhaba, yeni Panasonic AT6000 sahibi olarak aşağıdaki konularda yardım rica ediyorum.
    ...
    ...
    Teşekkürler.

Halen arıyorsan mailini pm at göndereyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: astramastra

quote:

Herkese merhaba, yeni Panasonic AT6000 sahibi olarak aşağıdaki konularda yardım rica ediyorum.
    ...
    ...
    Teşekkürler.

Halen arıyorsan mailini pm at göndereyim.

Buldum hocam. Teşekkür ederim.
  • merhaba ben sizlere birşey sormak istiyorum..

daha önce kullandığım projeksiyon modelleri;

lg hw300g

optoma gt750

mitsubishi hc600

epson tw5200

benq w1070

bunlar dışında başka bir cihaz kullanmadım ve Panasoniz i merak ediyorum açıkçası.

Panasonic veya Sony olarak üst seviye samsung veya lg marka ultra hd tv lerin görüntü kalitesine hangisi yakındır?

projeksiyon cihazları olarak şimdiye kadar hiçbir cihazda herhangi bir full hd led tv ye göre hep renklerde solukluk ve yumuşatılmış görüntü hissi vardı.

bu konuda tavsiyede bulunursanız çok sevinirim.

teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • At6000 sahibi olarak naçizane görüşümü paylaşayım. Hiçbir projeksiyon cihazının bahsettiğiniz Led ler kadar parlaklık vereceğini tahmin etmiyorum. Yapılış amaçları gereği bu cihazlar doğru sinematik görüntüyü vermek için üretilmişlerdir. Netlik, renklerin doğruluğu, görüntülerde gecikme yaşanmaması vs. bunlarda hiçbir sorun yok at6000 de. Ancak Led kadar parlak değil. Olmaması lazım zaten göz sağlığımız için:))

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.